Skocz do zawartości

2-way do 1k


marek717
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ciecia jakie teraz są to 3,2kHz przy zboczy 12, pop prostu nie przypadł mi ten tw do gustu zbyt ostry jest, może tylko jego narazie wymienić na coś innego??

a moze bys tak podniosl ciecie glosnika?

w fabrycznej zwrotnicy filtrowany jest pierwszym rzedem duzo wyzej (3,3uF) i gra to napewno nie ostro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tempo 6 na prawdę można sporo wyciągnąć, a i do rocka się na pewno sprawdzą i to nie ma dwóch zdań.

Owszem, z tempo można wiele wyciągnąć, ale co do tego rocka to bym się troszkę sprzeczał. ;)

 

isc tym sladem , wyrzucajac tw z tempo co koledze sie nie podoba i zastepujac go innym od morela +np Morel CDM 54 moze juz byc ciekawie :hyhy:

Nie średnicy ani góry bym się w tym zestawie czepiał, ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio missiony za 20zł podchodziły pod highend ,chociaż ostatnio widać odwrót , bo "pęknięte" i "jednak piaszczą" teraz r6a to "efekciarstwo" ...oj nie wiem jak wy na to patrzycie ale ostatnio zrobiło się modne "robienie auta pod siebie" , to nic że czasem ma się to nijak do "poprawnego brzmienia" ... ważne że my jesteśmy zadowoleni , a że fortepian (czy ktoś tego słucha?) brzmi jak keyboard to już inna baja . Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze napisz który jest do którego grania żeby wszyscy mieli jasno opisane jak to sobie poukładałeś ...

jak juz pisalem wg mnie morele tempo to najtansze co naprawde zaczyna grac

cena jest zdecydowanie za wysoka (jak wiekszosci sprzetu CA) ale o konkurencje ciezko...

 

nie mam pojecia czego sluchacie ze wg was DLS R6A to jakosciowy zestaw :/

przeciez ten woofer poza duza iloscia basu oferuje tylko monotonie, srednica poprawna ale nie zachwyca, a tweeter potrzefi zaskrzeczec na tym podziale...

 

przerabialem te glosniki na wiele sposobow - najlepiej graly przerobione na 3 drogi z TEC SQ3

ale nadal woofery pozostaly monotonne ("nieco" drozsze focale tutaj sprawdzaja sie o niebo lepiej) a wysokotonowka nie oferowala nic poza poprawnym brzmieniem

Ostatnio missiony za 20zł podchodziły pod highend ,chociaż ostatnio widać odwrót , bo "pęknięte" i "jednak piaszczą"

wniosek - sila sugestii zamiast wlasnej oceny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pewne, nie słuchamy hajendowych STiksów.

 

To było poniżej pasa :P

 

 

Owszem, można iść w 3way tylko wtedy już trzeba bawić się pasywnie a to dodatkowy koszt lub mnóstwo wiedzy, której autor pytania nie ma.

Ja podtrzymuje moją propozycje, która przy odrobinie szczęścia zmieści się w 1000zł - LS29neo (ok. 700zł) pod Zapem, woofer R6a (ok. 300zł) pocięte z poziomu 9833.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co do tego rocka to bym się troszkę sprzeczał. ;)

A ja Bartku pozostanę przy swoim, bo skoro woofer dawał sobie świetnie radę z Children of Bodom - Bodom Beach Terror, z płytkami Tool'a oraz albumem Papa Roach - Paramour Sessions, także ja będę zdania, że do rocka się nadaje, chociaż przyznam rację, że ten woofer nie ma szans zagrać tak twardo jak Dego SP/ST czy Macrom EXT.MW6 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, można iść w 3way tylko wtedy już trzeba bawić się pasywnie a to dodatkowy koszt lub mnóstwo wiedzy, której autor pytania nie ma.

 

dobrze koelgo, że Ty masz wiedzę bardzo mnie to cieszy, w temacie jest wyraźnie napsiane 2-way, jeśli chciałbym 3 drogi to bym napisał, chciałem zobaczyć wasze propozycje a tu zamiast tego jakieś własne wywody, nie oto mi chodziło. Nie podoba mi się granie tempo i już co tu gdybać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia czego sluchacie ze wg was DLS R6A to jakosciowy zestaw :/

przeciez ten woofer poza duza iloscia basu oferuje tylko monotonie

 

Powiedz to wszystkim tym, którzy wygrywali nie tylko mistrzostwa polski ale też np. europy na systemach opartych właśnie o ten woofer (nie koniecznie mowa o mnie :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pewne, nie słuchamy hajendowych STiksów.

hmm... ale to przeciez tutaj ktos pisal ze to hi-end?

nikt tego wczesniej nie pisal :P

 

z moich propozycji jeszcze morel ovation - musisz tylko stowke dozucic ;)

 

Ale na pewno nie teraz

ja nie twierdze ze to zly zestaw - ale napewno nie tak dobry jak wy tu piszecie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik COBER dnia 01 marzec 2012 - 20:34 napisał

Ale na pewno nie terazja nie twierdze ze to zly zestaw - ale napewno nie tak dobry jak wy tu piszecie

 

JA bym raczej w tym przypadku ( aktywka ) ocenial pod katem potencjalu bo zupelnie czyms innym jest zestaw na ori zwrotkach a potencjal jego komponentow , zestaw R6A jest dobry w swojej cenie ale woofery wybijaja sie z tego zestawu i moze warto je brac pod uwage moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze koelgo, że Ty masz wiedzę bardzo mnie to cieszy, w temacie jest wyraźnie napsiane 2-way, jeśli chciałbym 3 drogi to bym napisał, chciałem zobaczyć wasze propozycje a tu zamiast tego jakieś własne wywody, nie oto mi chodziło. Nie podoba mi się granie tempo i już co tu gdybać.

 

W żadnym wypadku nie chciałem Cie urazić. Sam nie mam wystarczającej wiedzy i doświadczenia, żeby radzić sobie sam z pasywką dlatego chciałem pomóc podając subiektywnie dobrą propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...