Skocz do zawartości

re-10 czy re12???


gruchol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstepie dzien dobry wszystkim bo jestem tutaj nowy:)

 

Zastanawim sie ktory glosnik wybrac Re-10-s4 czy re-12-s4??

 

Sprzet jaki posiadm to:

Radio JVC kd-sh707r

glosniki na przod to Helix B62.1 na dystansach, wygluszone drzwi

Wzmacniacz soundstram p204e (4x50 lub 2x180)

 

No i teraz mam problem z glosnikiem, bo re10 i re12 maja taka sama moc, ale ktory zagra lepiej??

Slucham duzo rocku pop techno no na kazdej plycie znajdzie sie chociaz 1 kawalek RNB wiec chcial bym glosnik dosc szybki precyzyjny ale zeby tez umial udezyc miesistym basem....

Obudowe planuje closed

 

Thx za odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś jaki masz samochód?

Wiadomo że 10" będzie szybsza ale do sedana słaba 10" w zamkniętej to trochę mało natomiast 12" już swoje robi.

Co do RE12 to napisałem tak ogólnie ponieważ nie miałem za bardzo go potestować a i nie było za bardzo na czym bo klient zakupił sobie taki chiński kombajn, który ma wszystko po za jakością dźwięku :)

Ale pierwsze wrażenie było OK i głośniczek w takiej obudowie uważam za dość uniwersalny i wart uwagi.

Po za tym używm na codzień RE8 i jestem z niego bardzooooo zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Golfie RE12 na pewno się sprawdzi u mnie RE8 gra w Corsie w skrzynce zamkniętej 9L i jak dla mnie to basu jest wystarczająco. Tak więc w Golfie RE12 poczujesz na pewno a i szybkość przy obudowie zamkniętej 34L i twoim wzmacniaczem powinien być przyzwoita.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...