Skocz do zawartości

Pytanie o wzmacniacz Soundstream RUB 4.600


tenim85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Użylem opcji szukaj ale niestety nie znalazlem odpowiedzi. Kilka dni temu zamówilem na stronie amazon.com wzmacniacz 4 kanałowy soundstream rub 4.600 , w danych technicznych nie za wiele na jego temat napisali, moze powinienem to sprawdzić bardziej wnikliwie przed zakupem, ale niestety tego nie zrobilem:( mianowicie chodzi o to czy ten wzmacniacz bedzie działał w trybie 3 kanałowym(mam namyśli czy moge nim zasilić przedni zestaw odseparowany + subwofer) na stronie producenta napisali ze działa w trybie 2 i 4 kanałowym(czyli jest możliwe mostkowanie). Teraz moje pytanie czy po włączeniu trybu 4 channel będę mógł użyć po jednym kanale na zestaw przedni a pozostale kanały na subwofer w mostku?Z góry dziekuje za odpowiedzi prosze o wyrozumiałość, to mój pierwszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega tenim85 chyba nie do końca ufa użytkownikom tamtego forum :hyhy:

Poprostu dalej mam wątpliwości.Pomyslałem, że może tutaj miał ktoś styczność z tym właśnie modelem i mógłby rozwiać moje wątpliwości. Jak napewno zauważyleś nie pytałem o schemat podłączenia (przodu i suba w mostku), a taką odpowiedz otrzymałem na tamtym forum...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napewno zauważyleś nie pytałem o schemat podłączenia (przodu i suba w mostku), a taką odpowiedz otrzymałem na tamtym forum...

 

 

A ten schemat nie jest tez odpowiedza na pytanie czy mozna podlaczyc suba w mostku ?

 

 

Poprostu dalej mam wątpliwości.

 

 

Z czego wynikaja ? Myslisz ze na tamtym forum odpowiadali nie kompetentni ludzie ?

 

Masz odpowiedz to nie rozumiem po co zasmiecasz forum , skoro mozna podlaczyc w 2 kanaly to znaczy ze sa to dwa mostki i masz to i na stronie gdzie kupiles wzmaka , i na stronie producenta (zapewne ) i na forum na ktorym pytales teraz masz i na tym dac linka do jeszcze jakiegos forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten schemat nie jest tez odpowiedza na pytanie czy mozna podlaczyc suba w mostku ?

 

 

 

 

 

Z czego wynikaja ? Myslisz ze na tamtym forum odpowiadali nie kompetentni ludzie ?

 

Masz odpowiedz to nie rozumiem po co zasmiecasz forum , skoro mozna podlaczyc w 2 kanaly to znaczy ze sa to dwa mostki i masz to i na stronie gdzie kupiles wzmaka , i na stronie producenta (zapewne ) i na forum na ktorym pytales teraz masz i na tym dac linka do jeszcze jakiegos forum ?

Nie byłem pewny czy zostałem do końca zrozumiany.Na stronie producenta jest napisane, że dziala w 2 albo w 4 kanałach(na zdjęciach w powiększeniu też),nie ma nic o 3.Na schematach podłączeń ze strony producenta rowniez nie ma takiego podłączenia, dlatego to pytanie do Was, bo moze ktoś sie spodkał z tym, nie koniecznie w tym modelu, moze w innym wzmaku.Po prostu nie wiem czy po wlaczeniu opcji 4 channel,zasile przod i suba z mostka czy do suba bede mogl podlaczyc tylko jeden kanal(bo moze kanaly mostkuje sie tylko w opcji 2 channel).Troche to zamotane ale tak to wyglada.W innych 4 kanalowych wzmacniaczach jest opcja 3 channel i dlatego tyle pytań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, jeżeli jest napisane, że 4 kanałowy z możliwością mostkowania na 2 kanały, więc 2 + 1 jak najbardziej można spiąć, w końcu pod 4 kanałówkę możesz podpiąć 1 mostek i zasilać subwoofer, więc teoretycznie 1 kanałówka :P Nie pierwszy wzmacniacz, który ma w danych 4/2 kanałowy napisane (przykładów można podać bez liku, są też wzmacniacze 4/3 kanałowe, gdzie można spiąć tylko tylne kanały spiąć w mostek).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza strona w google , trzecie foto na tej stronie , jak byk jest zaznaczone nawet jak podlaczyc

Tez widziałem te zdjecia tylko mylne jest to okreslenie 2/4 kanaly, bynajmniej dla kogos kto dopiero zaczyna zabawe w CA, czyli dla mnie.Dziekuje wszystkim za odpowiedzi, teraz tylko musze uzbroic sie w cierpliwosc i czekac az do mnie przyplynie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...