Skocz do zawartości

Wysoko Tonowe do 80zł


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@ancymon bo to jest najlepsze rozwiązanie no chyba, że ktoś ma jakieś "ogarnięte" używki w tej cenie ;)

 

ja się nie znam, ale jak za te pieniądze bardzo daje radę ;) przy dobrych wiatrach gra lepiej niż np. UP1C, czego byłem nausznym świadkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak wszystko zależy od wielu innych czynników... Chociażby od zwrotek (będziesz używał tych od zestawu PB? ). Mi ten Mission bardziej się podobał niż DLS UP1C pod fabryczną zwrotką... Pieniądze nie grają ;) (bez pieniędzy też nic nie gra, ale... )

 

Niedługo zacznie się porównywanie tego głośniczka do supremo czy innych tlr'ów :rotfl:

 

Radku to nie jest porównywanie tylko stwierdzenie następującego faktu: ten Mission (pod nieznaną mi resztą sprzętu) grał lepiej niż UP1C pod fabryczną zwrotką, Zapkiem Z300S2VX i 9833R/KDC-W8531/9855R. Mogę nawet doprecyzować - mi się bardziej podobało. Jak za 10zł, to imo rewelacja. Może mam wadliwą sztukę kolejną, może coś innego jest nie tak(bardzo możliwe), ale mi się bardziej podobało granie Missiona. To tylko moje zdanie. Nie wiem czy da się coś lepszego za dyszkę kupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak się pojawią na alle te wysokotonowce Missiona to bierz i się nie zastanawiaj.Ja je jupiłem i powiem Ci,że zaskoczyły mnie pozytywnie.Testowałem je u siebie pod Gieniem B40z wooferem z Tempo 6 cięte aktywnie radyjkiem z podpisu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś porównanie tych tweeterów do tych z morel tempo 6? Bo w tych morelkach mam trochę za dużo góry a jeżeli te głośniki są niezłe to może warto spróbować zmienić?

 

Ja miałem kiedys tempo w autku, a teraz misziony.

Potestowałem je w home audio - nie wiem na ile to miarodajne, ale misziony wydaja się spokojniejsze i przyjemniejsze- to moja subiektywna opinia, nie sprawdzałem w identycznym środowisku. Tak poza tym są 8 ohm więc na org zwrotce z Tempo powinny grać troszkę ciszej, co dla mnie jest zaletą akurat bo jak miałem Tempo to ściszałem ok -2db na radiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...