Skocz do zawartości

u-Dimension EL8S4 (804) vs RE Audio REx8


borysgo2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuje zabudowac niewielki subik w a4 kombi (okolo 15-18L max), narazie sub bedzie pedzony kenwoodem kac821 - okolo 150rms (pozniej bede myslal nad czyms innym).

Bas nie musi zabijac szybkoscia ale ma dosc nisko schodzic (jak na 8").

Pytanko - prosze o jakies porownanie glosnikow jak w temacie - nie slyszalem zadnego z nich.

Zastanawiam sie czy el804 przy deklarowanych 100rms wystarczy ilosciowo do kombi.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki !!

Chyba jednak zdecyduje sie na REX8, szkoda ze nie jestem w stanie kupic 8s4 (starszej serii). Hertz tez jest dobra propozycja ale nie ma go czym nakarmic.

Jezcze chodzi mi po glowie tang band

http://www.parts-express.com/pe/showdetl.cfm?Partnumber=264-854

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie sprawdze tego vibe'a ale cos nie moge go znalesc

http://www.vibeaudio.co.uk/products/subwoofers/

 

Swoja droga to jeszcze takie pytanko mam, jak wygladalo by porownanie es200 vs rex8 przy zalozeniu ze te 200W skads wytrzasne. Hertza nie slyszalem nigdy w zyciu - do tego samochodu potrzebuje cos co "miekko" gra.

Dzieki jeszcze raz!!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Re gra miękko , a ES raczej kopie (budy CL) , no ale dlaczego ściągać RE z PL jak tam masz dostęp do ebaya tego nie łapię ;) Tyle klocków się tam błąka i tylko ceny ściągnięcia do PL uniemożliwiają ludziom odsłuchy innych klocków niż "forumowe hiciory" ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

może ja coś dorzucę o 8" :) mam RE 8, miałem Udima i słyszałem es200. Re wypadł najlepiej (dlatego nadal gra w klozecie u laski).

Ale wpadł mi w ręcę Rockford. Mianowicie nowa seria - RF P2 8 2x2. Wrzuciłem w klozet (ok 7litrów brutto) i jest WOW.

Idzie go mnie właśnie skrzynia od Karolo - 18L bass reflex. Już się boję :)

subik jak na 8" jest duży, sporo większy od Re 08. Gra lepiej na moje. Słucha głównie czarnej muzy. No i ma 250rms więc i pierdolnie jak potrzeba.

Relację z odsłuchu w BR zdam jutro

 

http://rockfordfosgate.com/products/product_details.aspx?itemid=120411

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

może ja coś dorzucę o 8" :) mam RE 8, miałem Udima i słyszałem es200. Re wypadł najlepiej (dlatego nadal gra w klozecie u laski).

Ale wpadł mi w ręcę Rockford. Mianowicie nowa seria - RF P2 8 2x2. Wrzuciłem w klozet (ok 7litrów brutto) i jest WOW.

Idzie go mnie właśnie skrzynia od Karolo - 18L bass reflex. Już się boję :)

subik jak na 8" jest duży, sporo większy od Re 08. Gra lepiej na moje. Słucha głównie czarnej muzy. No i ma 250rms więc i pierdolnie jak potrzeba.

Relację z odsłuchu w BR zdam jutro

 

http://rockfordfosga...x?itemid=120411

 

Odgrzewam temat, ponieważ bardzo mnie ten głośnik interesuje, a obiecana była relacja z odsłuchu w budce z dziurą;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke odbiegne od tematu i przypne sie pod fotki jakie wyzej zostaly zamieszczone (Audi) - cos mi nie pasuje - ok anglik spoko ale czy tam nie powinna isc rączka od tapicerki ku górze (rączka którą zamykamy drzwi) - na fotkach jest zupelnie poziomo wtf ? Chyba ze sie myle to prosze poprawic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke odbiegne od tematu i przypne sie pod fotki jakie wyzej zostaly zamieszczone (Audi) - cos mi nie pasuje - ok anglik spoko ale czy tam nie powinna isc rączka od tapicerki ku górze (rączka którą zamykamy drzwi) - na fotkach jest zupelnie poziomo wtf ? Chyba ze sie myle to prosze poprawic.

 

mylisz się, rąsia idzie do góry ale od strony pasażera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...