Skocz do zawartości

Ceny detaliczne sprzętu OLD...


hi_sound
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 349
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Poczekajcie na Burego

On wie wszystko :)

wyszkolony jestem :D , przecież też byłeś na szkoleniu to możesz coś powiedzieć :P

 

 

Skoro dystrybutorem jest firma Frequency Denmark, Loudspeakershop i Akustyk są oficjalnymi sprzedawcami na Polskę, to można sugerować się cenami za równo jednego i drugiego sklepu?

nie nie można , jest jasno napisane że tylko ceny dystrybutorów i nie ma tu odstępstw bo się zacznie jazda :) , jeśli nie ma polskiego dystrybutora przeliczcie ceny z DK .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby komuś sie nudziło to chętnie bym poznał cenę subika Cervin Vega A.I. 10.0 bo nigdzie nieszczesnika nie mogę namierzyć bo jest z 1995 roku a nie chciało by mi sie go zmieniać na ewentualne zawody. Ale coś czuje ze będzie za drogi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo napisz lub zadzwoń do dystrybutora do:

http://www.soundpower.pl/

Oni sa od lat dystrybutorem cv

Dzieki za info. Zadzwonie pózniej może bedą wiedzieć

 

:zdrowko:

 

No i kupa. Dystrybutor nie jest w stanie mi pomóc przy tak archaicznym przetwornika. Ma ktoś może z was jakieś dojścia lub pomyśł jak tego dokonać. Chyba ze przy takich starociach jest jakaś inna procedura wpisywania w wycenę. Bo jeśli nie ma nigdzie już ceny na 18 letni głośnik to chociaż jakąś usrednioną porównawczą można ująć :mur1:

 

Nie chciał bym go wywalać i na sile na zawody czymś go zastępować bo podoba mi sie jak gra i fajnie sie zgrał z resztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ESX Q475.1 - 1750 Marek ( 520/960/---)(moc zmierzona przy 4/2/1 ohm prawdopodobnie przy napięciu 13,8 V ) test w niemieckim wydaniu autohifi nr 4/97

ESX Q275.1 - 1200 Marek ( 315/480/---) - niemieckie autohifi 4/97

 

ESX Q  75.2 - 2x108(1x344) / 4 ohm - 750 Marek - Spitzenklasse II - niemieckie autohifii 1/98

ESX Q120.2 - 2x166(1x512) / 4 ohm - 850 Marek - Spitzenklasse II - niemieckie autohifii 1/98

ESX Q275.2 - 2x289W ( 1x752) / 4 ohm - 1750 Marek - Spitzenklasse I -  niemieckie autohifii 4/97

 

 

ESX Q120.4 - 4x160 (2x524) 4 ohm - 2000 Marek - Spitzenklasse II - 3/98

 

Źródło dla powyższych - Zestawienie przetestowanych klocków w niemieckim wydaniu autohifii nr 3/99

Cenę dla ESX Q 175.2 - możesz jakby wyśrodkować w/g powyższych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę sie jeszcze raz, mam jeszcze problem z wyceną Kenwooda XXV-01D jaka to cena detaliczna, bo nie mam pojęcia.

To może uda mi się w tym roku gdzieś spróbować sił :)

Pozdrawiam



Znalazłem cene na amerykańskich stronach 399$ czy ta cena jest do przyjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogos interesowalo to ponizej ceny Hifonicsow series 8 (bialych i niebieskich - kolumny I i J) - cena w DM z 1993 roku

 

Ten sam cennik dzisiaj znalazłem, ale mnie uprzedziłeś z wrzuceniem :)

 

Żeby nie było offtopu, czy ta wycena nada się na EASCA?

http://www.essentialaudio.com.au/contents/en-us/p784_Vifa_OC25SC25-04_Tweeter.html

Nie znalazłem tych tweeterów w żadnym polskim sklepów, więc wątpię czy jakiś polski dystrybutor je miał. Czy rozsądniej będzie dać cenę z Proa simplex 25? W końcu głośnik ten sam, a obudowę mam zrobioną przez mastah22.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...