Skocz do zawartości

Akcja odsniezanie i takie tam... OT


stochus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mozna dopuscici do minusowej temp w domu? Ty ogrzewasz to prądem?

 

To dom, w którym na codzień nikt nie mieszka. Nie należy do mnie, zostałem zaproszony przez znajomego, któremu dom został udostępniony przez jego szefa :)

Kilka razy w roku ktoś go odwiedza, zazwyczaj stoi opuszczony, dogląda go tylko przyjaciel raz na tydzień ;)

Po odpaleniu pieca CO i pieca kaflowego temperatura szybko wzrosła, a po wypiciu kilku głebszych nikt już nawet nie zwracał uwagi na zimno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACZE trzeba było kupić rwd a nie jakiegoś ping-ponga to bys nie marudził...

 

 

Najlepiej ping-ponga w RWD :hyhy: Jakas RX-7 FD albo 200-SX, albo Legnum 4x4 :serce:

 

Mam trochę słabe RWD i w końcu mogę "polatać bokiem"

 

Ja mam FWD :lol: :lol: :rotfl: :rotfl: :lol:

 

http://i369.photobucket.com/albums/oo135/al_vi_na/UPDATED%20NEW%20PRE%20ORDER%20JDM%20STICKER%20ALL%20ONLY%2025ribu/trytodriftyellow.jpg

 

A tak było u mnie na starym mieszkaniu w zeszłym roku, po powrocie z zimowego urlopu.

 

 

Miodowka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie... Nie było by nikomu do smiechu gdyby roz...o rury z woda gdzies w scianie... Taki przemrozony dom to zazwyczaj masa grzyba, odchodzace tapety i czesto smierdzące meble...

 

Co do agregatu to mamy silnik iveco do pomp p.poż.... 130l wychleje w 1 dzień pracy... Ostatnio 8h nabijaliśmy licznik motogodzin przed kontrola...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ping-ponga w RWD :hyhy: Jakas RX-7 FD albo 200-SX, albo Legnum 4x4 :serce:

 

 

 

Ja mam FWD :lol: :lol: :rotfl: :rotfl: :lol:

 

http://i369.photobucket.com/albums/oo135/al_vi_na/UPDATED%20NEW%20PRE%20ORDER%20JDM%20STICKER%20ALL%20ONLY%2025ribu/trytodriftyellow.jpg

 

 

 

Miodowka :)

 

Oj tak... Zime lubie pod tym wzgledem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie... Nie było by nikomu do smiechu gdyby roz...o rury z woda gdzies w scianie... Taki przemrozony dom to zazwyczaj masa grzyba, odchodzace tapety i czesto smierdzące meble...

 

Na szczęście to już przeszłość.

Choć z nowo nabytą wtedy kuchnią, musiałem długo walczyć aby doprowadzić ją do porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna doba opadów i u mnie totalny paraliz :wsciekly: do domu z roboty od 6 rano po 1 w nocy przyjechalem, o 11 fajrant i 2 godz rzezby zeby 13km dojechac do domu! :help: z kazdej strony wioche mi zablokowaly tiry bo jakies zasrane objazdy porobili gdzie osobowki przez pola jechaly bo nikt nie widzial gdzie droga, moim ratunkiem okazal plug ktory przyholowal mnie praktycznie pod sam dom za jedyne 5 dyszek :cisza: jak narazie drogi interes w ta zime, oby to sie szybko skonczylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj

Bo jak to mowia, "jeden lubi jak mu cyganie graja a drugi jak mu skarpety smierdza" :wink:

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Ja na sucho trase 7 kilo po miescie robie w 6 minet. Wczoraj 5 km praktycznie ta sama droga 40 minet :szok: Niektorzy jezdza jak cioty :wsciekly:

 

Mnie zawsze ten obrazek smieszyl :rotfl: Ale sam bym chetnie kupil RWD albo 4x4 :)

 

http://grfxpstore.com/attached_files/2008/2394/rwd_sucks.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...