Skocz do zawartości

Akcja odsniezanie i takie tam... OT


stochus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taki widok mnie zastał ostatnio...;) 4 godziny odśnieżania żeby wjechać samochodem na posesję i zrobić ścieżkę do drzwi hehe :)

Wewnątrz domu -5 stopni, na zewnątrz -25, a najniższą temperaturę zanotowaliśmy w okolicach -34 stopni.

Diesle nie odpaliły, na ratunek przyszła niedoceniana A6 w benzynie :D

http://img254.imageshack.us/img254/9976/img3774g.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaaaa ale swietne warunki... K....a u nas -1 i czrne drogi... K...

 

Kaj siedzisz ?? Na Saturnie ? :D

 

U mnie odpukac z odpalaniem malina :) Jezdze dziennie kole 10 kilo i to przewaznie sa odcinki po 2-3 kilometry. Radio zawsze mam przy sobie :D

Jutro bedzie lipa do roboty jechac :/ Wszysko zasypane i bede musial wstac z 20 minet wczesniej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikolow dzis bez pradu ! Wylaczyli ok 8 rano i przez caly dzien wlaczyli na 2h ... Teraz siedze i czekam az mi komorka padnie i jestem totalnie odciety ;) Dobrze ze mam jeszcze grawitacyjne centalne ogrzewanie(pompa bocznikowo podlaczona), bo jakbym posluchal speca i zrobic 'po nowemu'' to mialbym teraz te -5* ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro mam urlop, póki co 40 cm śniegu, a nasi popierd.. drogowcy nic z tym nie robą.

Dzisiaj jakiś idiota mnie próbował wyprzedzić, siedział mi na dupie, tak z 1m za mną. Jechałem ze 30 km/h i wpadłem w poślizg, miałem szczęście i udało mi się wyprowadzić, ale mój samochód wazy jakies 700 kg, po wpadnięciu w zaspę nie jest za ciekawe, miota nim jak szatan. Nowe zimówki nic nie pomagają.. ;/

 

Uważajcie Panowie (i Panie) na siebie, ja już jeden samochód posłałem na żyletki tej zimy przez sarnę i nikomu nie życzę nawet przerysowania zderzaka.

 

Co do ogrzewania, to nigdy w życiu bym do tego nie doprowadził, żeby w domu było -5 stopni, żeby u mnie spadła tak temperatura, to piec musiałby być wygaszony chyba z 3 dni przy -10 na dworze.

Obstawiam, że kolega był na wyjeździe i nie miał kto zaglądać do domu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik ekstra ;) właśnie wróciłem od siostry i całą drogę się zastanawiałem czy dojade do domu. jutro rano będzie niezła jazda, za wioską często są zaspy :kwasny:

 

chwilę po wjeździe na podwórko przejechał drogą pług, coś jeb..ło i patrzę gościu zgubił tłumik. A złom drogi tej zimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj, w obawie przed utratą zasilania, zrobiłem testowy rozruch trzech agregatów. Silniki volvo dały radę i nawet spalanie nie było tragiczne. Zbiornik 1500 litrów starczyłby spokojnie na niecałe 2 dni pracy. Dolewka online i jedziemy dalej. Przy -28 stopniach lekko się krztusiły :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...