Skocz do zawartości

Co sądzicie o głośnikach PEIYING ALIEN BG620CT6


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zamierzam zakupić sobie głośniki do auta w przednie drzwi. Chcę by to był najlepiej odseparowany zestaw, czyli tweetery i woofery. Pieniądze jakie mogę na to przeznaczyć to max 150zł.

 

Zastanawiam się nad zestawem PEIYING ALIEN BG620CT6 (http://allegro.pl/165mm-zestaw-komponentowy-peiying-alien-bg620ct6-i2106876663.html).

Miał może ktoś z Was taki zestaw?

 

Drzwi auta mam zamiar wygłuszyć ale to dopiero po zakupie głośników bo na raznie nie mam więcej środków na to.

Muzyka której słucham to głównie disco, techno i house. Więc zależy mi na basie i czystym wyraźnym dźwięku.

 

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc zależy mi na basie i czystym wyraźnym dźwięku.

 

Wiesz, każdy inaczej to postrzega. Na początek może będą ok. Ale wolał bym nieco bardziej sprawdzone rozwiązania np.: Zestaw odseparowany GMS-1765N + GMS25C SklepMława (2102033151) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. GMS1765N . Wiem, że drożej ale.... :)

 

 

Albo jeszcze lepiej : http://www.sklep.audiobas.pl/pl/p/Zestaw-GMS-960XT-GMS-25c/133 GMS 960XT - o nich znajdziesz sporo na tym forum. Jak za tą cenę, to są Bdb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cena o połowę prawie większa. Wiem, że za takie pieniądze jakie mogę przeznaczyć rewelacji nie będzie ale niestety nie mam na razie pieniędzy żeby jakoś więcej w to zainwestować ponieważ nie pracuję i się uczę jeszcze. No i w następnym miesiącu chciałbym zainwestować w maty i wygłuszyć drzwi.

 

A czy różnica pomiędzy tymi peiying'ami a gms'ami jest duża?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peiyingów nie słyszałem. I nie wiem, czy ktoś tu na forum może się o nich wypowiedzieć. Nie powinno się tak podchodzić do sprawy, ale firma Peying jest mocno... chinska, jesli wiesz co mam na myśli :) A może warto zakupić używane? Kupując od kogoś zaufanego, w dobrym stanie, głośniki mogą pograć dłużej, niż jakieś nowe pierdzingi :) A za tą samą kasę, masz o wiele więcej. Poczytaj forum, popatrz na giełdę ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wygłusz porządnie drzwi na początek i kup używany ori zestaw przedni z volkswagena ?

Drzwi budżetowo można też elegancko ograrnąć.

Zestaw pod radio za maluśkie pieniądze jak znalazł.

No w sumie racja, niby mam VW :D ale niestety z przodu tylko w podszybiu mam głośniki a to jest porażka ;) a w drzwiach z przodu nie mam i fabrycznie nie było.

 

Peying jest mocno... chinska, jesli wiesz co mam na myśli

Wiem :)

A może warto zakupić używane? Kupując od kogoś zaufanego, w dobrym stanie, głośniki mogą pograć dłużej, niż jakieś nowe pierdzingi

Właśnie znalazłem niby to nowe głośniki GMS 960XT które ktoś kupił ale nie używał za nieduże pieniądze, jeśli będzie miała ta osoba do tego tweetery i zwrotnice to biorę od razu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłem niby to nowe głośniki GMS 960XT które ktoś kupił ale nie używał za nieduże pieniądze, jeśli będzie miała ta osoba do tego tweetery i zwrotnice to biorę od razu ;)

 

Wpisz w szukajkę forumową GMS lub 960XT a znajdziesz opinie i nich. Poczytaj na spokojnie. Ja wiem że warto - bo mają dobry stosunek jakości do ceny. A te pierdzingi .. no cóż ... nie wiem... bazuję na odczuciach "firmowych" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peiyingów nie słyszałem

 

"Peiying to przede wszystkim jakość która nie ustępuje ani na krok najbardziej znanym na świecie producentom sprzętu car audio.

Peiying to dostępność dla szerokiego grona klientów, dostępność której na próżno szukać gdzie indziej, bo produkty o tak wysokiej jakośći wykonania kosztują o wiele wiele więcej."

 

 

Ja bym zaufał :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaufał

Już się trochę naczytałem o Peiyingach i jednak nie zaufam ;)

 

Znalazłem głośniki GMS 960XT za 50zł, chyba warto? :) podobno głośniki nie używane, no i na takie wyglądają, pudełko jest.

Lecz są bez zwrotnic i tweeterów. Jakie zwrotnice i tweetery najlepiej do tego kupić? Cena w której z tym chcę się zmieścić to 50zł.

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem i od czasu do czasu mam okazję posłuchać głośników tej firmy (chociaż nie tego modelu) i stwierdzam, iż grają całkiem poprawnie. Dla kogoś o niewymagającym uchu w sam raz. Jedynie kilka osłuchanych modeli radia straszy dźwiękiem i to strasznie :!: . W tych pieniądzach wybrał bym jednak sprawdzone GMS'y lub używki.

P.S. Jak masz możliwość kupić tanio te 960 to dokupienie tweeterów i zwrotnic nie jest żadnym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze z tej aukcji :

 

"Proszę pamiętać o mocy tego tweetera. Ma 50W po kondensatorze 3,3uF. Nie nadaje się do podłączenia pod duży wzmacniacz bo się spali.

To mały tweeterek idealnie dopasowany mocowo pod samo radio samochodowe i do takich celów należy go kupować."

 

Bardzo ciekawe :)

 

I :

 

"Jak ktoś do tej pory nie słuchał dobrego tweetera to będzie bardzo mile zaskoczony klarownym czystym detalicznym sopranem."

 

Mówi samo za siebie ;)

 

Ale ok - na początek będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze z tej aukcji :

 

"Proszę pamiętać o mocy tego tweetera. Ma 50W po kondensatorze 3,3uF. Nie nadaje się do podłączenia pod duży wzmacniacz bo się spali.

To mały tweeterek idealnie dopasowany mocowo pod samo radio samochodowe i do takich celów należy go kupować."

 

Bardzo ciekawe :)

 

I :

 

"Jak ktoś do tej pory nie słuchał dobrego tweetera to będzie bardzo mile zaskoczony klarownym czystym detalicznym sopranem."

 

Mówi samo za siebie ;)

 

Ale ok - na początek będzie :)

Przynajmniej nie ściemnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...