Skocz do zawartości

starsze wysokiej klasy radioodtwarzacze


kasza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To camo clarion jeden wisi za 1,4 tyś czy to nie chora cena? Drugi 950, nie wiem z czego oni te ceny biorą? Chce kupić takie radio ale w normalnej cenie...

Słabo obserwujesz, bo wisiał parę dni 958 za 400 zł, wisi jeszcze 948 za 470 zł. Jak widzisz są jeszcze ludzie, którzy nie cenią tak sobie tych modeli. Oczywiście można by domniemywać uszkodzenia, bo tak tanio, ale jak nie kupisz, nie przekonasz się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że nie z początku produkcji :)

 

to jest jego ostatnia cena oficjalna od dystrybutora na PL :P nie z początku produkcji a końca :P

 

nie oszukujmy się nawet 1000 nie jest wart, a w jego cenie jest sporo zdecydowanie lepszych jednostek.

 

co kto lubi, ja tam nie narzekałem na 958, oprócz jednej funkcji :)

 

Słabo obserwujesz, bo wisiał parę dni 958 za 400 zł

 

wersja na US, rzekomo skradziona, bo facet nie dostał tylu $$$ ile chciał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a jedwabista góra,klarowna średnica i rewelacyjny dół?

 

nie odnotowałem, chyba że mam uboższą wersję.

 

np 9255 zjada 958 na śniadanie. no ale on nie ma dotykowego ekranu i tego "dysku twardego" na który jak ktoś gdzieś pisał zgrywa się piosnki w jakości HQ :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odnotowałem, chyba że mam uboższą wersję.

 

np 9255 zjada 958 na śniadanie. no ale on nie ma dotykowego ekranu i tego "dysku twardego" na który jak ktoś gdzieś pisał zgrywa się piosnki w jakości HQ :rotfl:

 

Dla mnie akurat najmniej "wartościowe" cechy tej jednostki. Chyba że podoba wam się jakość z MC :rotfl: Btw. DRX czy DXZ, bo to różnica cenowa dość znaczna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wisi jeszcze 948 za 470 zł.

 

Normalna cena od paru lat , mody tez na niego nie ma a gra dobrze jak na ta kase , nie ma sie co czepiac wiele tez to kwestia gustu i upodoban 958 jest drozszy bo daje mozliwosc aktywki.

 

 

Nie przesadzajmy tez ze to ze powstala jakas moda to skresla dana jednostke , moda czesto powstaje posrednio przez dostepnosc sprzetu , mozna wiele pisac o tym jakie sa modne wzmaki czy radia latwo tez powiedziec w tej kasie mozna kupic cos lepszego ale przecietny kowalski ktory chce dostac rade na forum nie ma zamiaru czekac miesiacami az pojawi sie jakis z bialych krukow rynku wtornego wiec poleca sie to co jest non stop na allegro lub to co pojawia sie co tydfzien dwa. gdybym mial polecic np. suba do 100zl to moge powiedziec kup RF audiophile bo mi sie udalo za tyle kupic i uwazam go za naprawde dobrego suba ale co z tego ze ja go polece skoro dobre polroku go na allegro nie bylo a jak byl to drozej. Kolejna kwestia tyczacego sie radia , jasne ze sa jednostki ktore graja lepiej * wedlug mojego gustu ) np. alpine 7903 ktora mialem ale co z tego ze gra lepiej skoro dostac sztuke ktora bedzie smigac bez problemu pare lat i byc praktycznym radiem ( czytanie wszystkiego co sie nagra ) to raczej loteria , mozna tez szukac modeli ktore pojawiaja sie raz na ruski rok ale komus kto jest napalony na zakup sprzetu ciezko powiedziec teraz nic nie kupuj bo XM nie gra stare alpine tez juz przestaly momo ze przez rok czy dwa wszyscy ) oczywiscie prawie wszyscy ) uwazali ze to swietne wybory a teraz sie zmieja ze forumowy mit i trzeba szujac czegos ambitniejszego.

 

Wiec prosze was zakladajac ze mam 2000zl i przygotowany samochod ( drzwi , kable ) i potrzebuje tylko klockow na ori zwrotkach pasywnych ( bez bi ampingu , robienia zwrotek i aktywki ) czyli zestaw odseparowany 2way , sub , wzmak/wzmaki i radio i chce to kupic teraz w Polsce co mi polecicie tylko oczywiscie niech to nie beda forumowe hity bo o nich juz czytalem i sluchalem i ich nie chce ? Mowie powaznie ktos mi zrobi optymalny zestaw pod wymagania - mozliwie naturalny wierny przekaz materialu muzycznego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...