Skocz do zawartości

Morel tempo 6 . Wzmacniacz do 2000zł .


SPOKO11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Głośniki są ok, w przyszłości się je zmieni, dobrze drzwi zrób matami i bedzie wypasik, a co do pieca, ja pozostaje wierny marce... Na allegro jest xtant 2200i od naszego forumowicza, wg mnie mega opcja do zasilania pasywnie przodu :) Aktywnie 604x daje rade świetnie, ale chyba ciężko zdobyć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano 7 minut temu

 

Wyświetl postUżytkownik tony_tr dnia 24 styczeń 2012 - 00:26 napisał

Co jak co... ale takie sprzęty na Tempo 6?

 

 

Wyświetl postUżytkownik SPOKO11 dnia 23 styczeń 2012 - 15:11 napisał

potrzebny konkretny wzmacniacz pod Morele , nie chce sam sobie doradzić bo wiem że kupie lipę

 

NIE MA LIPY!!

http://www.strefacaraudio.pl/topic/25102-czym-pedzic-morel-tempo6-dls-a3-czy-zapco-z150/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie trochę chorym jest doradzanie czegoś słabego, skoro chłopak ma pieniądze to niech wyda je dobrze :) Sami dobrze wiecie że CA to choroba i to będzie się rozwijać, z biegiem czasu z tego przykładowego 2200i zrobi się piecyk na suba tylko a na przód przyjdzie jakiś 4CH :) Albo jeszcze co innego :) Jeżeli pcha się w aktywkę od razu to na przodzie musi być jakieś fajne 4ch :) A jak pasywkę to 2jka styknie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie trochę chorym jest doradzanie czegoś słabego, skoro chłopak ma pieniądze to niech wyda je dobrze :)

Sami dobrze wiecie że CA to choroba i to będzie się rozwijać, z biegiem czasu z tego przykładowego 2200i zrobi się piecyk na suba

A jeszcze lepiej jakiś MSK na suba .

Ja p.......,szkoda każdego słowa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz potrzebny konkretny wzmacniacz pod Morele , nie chce sam sobie doradzić bo wiem że kupie lipę :)

 

 

drzwi zrobione ? mniemam że nie ...

Radio trochę kulawe :( nie mniej jednak już coś tam się można pobawić :)

Osobiście wolał bym zrobić porządnie drzwi, zmienić radio jak się da, jak nie, to i tak kupić coś a'la Sony XM-10020 i cieszyć się graniem.

Potem w przyszłości sub i drugi wzmak, albo coś innego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z budżetem na piec 2000zł to lepiej chyba zainwestować zostając przy Morelu w zestaw Dotech a może nawet Hybrid i do tego piec. Xtant do Tempo to chyba trochę przerost formy nad treścią. Można owszem dać nawet świetny piec do Maximo ale gdzie tu sens? Albo poszukać woofer od Dotecha i tweeter MT-23 plus reszta na piec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...