Skocz do zawartości

Protest przeciwko wysokim cenom paliw


ruSki :D
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Taki proces jest troche bez sensu.. Co to da w sobote? Ze wolniej pojedziemy? Na przejazd i tak trzeba bedzie cos zatankowac-spoko, ci na stacjach sie uciesza... Zablokujemy stacje?? Kto straci? Jak uderzac to pod sejm!! Zwykły polak oczywiscie dostanie po tyłku, dlaczego? Zakorkują ulice, trasy, zwiekszy sie czas przejazdu, spalą więcaj paliwa, oczywiscie będą musieli wiecej tankować..

Brawo!! :zabawa:

Nie ma to jak nakopać polakowi jeszcze bardziej.. :krzeslem: Sami sobie robicie szkoda..

Lepszy byłby program weekend bez samochodu! Mniej obrotów na stacji-mniejszy zysk.. A wy dajcie w swoim programie lepsze zarobki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki proces jest troche bez sensu.. Co to da w sobote? Ze wolniej pojedziemy? Na przejazd i tak trzeba bedzie cos zatankowac-spoko, ci na stacjach sie uciesza...  Zablokujemy stacje?? Kto straci? Jak uderzac to pod sejm!! Zwykły polak oczywiscie dostanie po  tyłku, dlaczego? Zakorkują ulice, trasy, zwiekszy sie czas przejazdu, spalą więcaj paliwa, oczywiscie będą musieli wiecej tankować..

Brawo!! :zabawa:

Nie ma to jak nakopać polakowi jeszcze bardziej.. :krzeslem:  Sami sobie robicie szkoda..

Lepszy byłby program weekend bez samochodu! Mniej obrotów na stacji-mniejszy zysk.. A wy dajcie w swoim programie lepsze zarobki...

 

1. uczestnicy akcji wiedzą o tych minusach które wymieniłeś. 2. minusy które wymieniłeś jeśli masz ochotę napisz na forumbrzeg gdzie odbywa się organizacja, tutaj tylko zniechęcasz. 3. nie wiem czy wiesz ale akcja blokada wiejskiej miała miejsce już kilka razy. ostatni raz w poniedziałek 23.01.2012. dalej uważam że nie robiąc nic, akceptujemy stan rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie.. A pomyśleliście co bedzie jak Kaczyński dorwie się do władzy?

Bedzie jeszcze gorzej..

Nie jestem niczyim zwolennikiem ale w mojej zasadzie jest wybrac "mniejsze zło"...

Kaczyński z potęgą to niezły burdel-tylko "panienek" brak...

 

a co do wyboru mamy tylko między dwoma matołami? dlaczego zawsze wybieramy tylko między nimi dwoma i do tego jeszcze nie głosujemy na nich tylko na mniejsze zło. wydaje mi się że żyjemy w państwie demokratycznym, i w momencie kiedy ktoś się nie wywiązuje z obietnic i pogłębia problemy to kopa w dupę bez odprawy bo się nie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale ta nasza mnieszośc polityczna to w zasadzie nie ma żadnej działalności i żadnej pomysłowości.. Jedyne co to "osobiscie" mogę patrzeć na SLD. Ale to stare SLD, kiedy był Kwaśniewski, Oleksy, Miller to jeszcze nad nimi można by było pomyślec. Mazowiecki, Cimoszewicz, ludzie starej daty, dla niektórych za stary ale lepiej to trzymali w garsci.

Palikot to tylko widać ze umie wypic setke, udaje ze chciał zapalic Jointa, nasprowadzał sobie ludzi których wykorzystuje sie do słów "Kazdy ma prawo pracować w sejmie-gej, transseksualista, złodziej.."

Narobić szumu że każdy ma prawo siedzieć na stołku to żadna sztuka.

Nie trzeba nawet zgadywać ile masz lat-nie poczułeś komuny, prawdziwej pracy ludzi.

Gadać- to każdy potrafi... Ale sensu to już brak.

Porozmawiaj z rodzicami, z mamą, z tatą, ich słowa ci sie mogą wydawać głupie, ale jestem przekonany, że Twoja mądrość np: dla Palikota- mija sie całkowicie z celem jakichkolwiek działań

 

Odwołaj Kaczyńskiego, odwołaj Tuska-i co? Palikot będzie GURU polski?

Stworzy nam drugie USA z taką wolnością że będzie strach po zmroku na ulice wyjść..

Wszystko ma plusy i minusy, ale niektórzy chca mieć same plusy i nie patrzą na to co może sie dalej wydarzyć..

Ach ta młodość..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...