Skocz do zawartości

Glosniki do duzych drzwi, okolo 75-80 literkow


szafa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent to Nissan Primastar (Renault Trafic)

 

Macie jakies sprawdzone typy? Cos co zagra z odpowiednim wykopem bez utraty na srednicy w duzych pojemnosciach, obecnie sa zamontowane woofery Focala 6k2p ze starej serii K2P i kicka brak. Graja jak nisko przyciete sredniaki, bez powera ktory maja w nazwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jarek co teraz wozisz w drzwiach?

Jeszcze niedawno powałka miał taki zarąbisty avator :hyhy: .

Radziu jakoś sie nie moge zebrac do wysyłki bo niestety ale wciąż pracuję poza domem muszę sie zebrac w końcu :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komory moznaby ogarnac, na kilka sposobow conajmniej... mimo wszystko jednak chcialbym wiedziec czy istnieje jakas mniej inwazyjna mozliwosc (czytaj: wymiana glosnikow) wydobycia odpowiedniego kicka z tych drzwi.

 

Wymienione zostaly r6a i tec sq6... cos jeszcze jest wartego zainteresowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafa, przepraszam za OT, ale czy możesz mi powiedzieć czy Twoje drzwi są wielkościowo porównywalne do drzwi z Audi A4 2005r. ?? Próbowałem rozpoznać po zdjęciach ale nie potrafię stwierdzić czy są większe, mniejsze czy takie same.

 

Ja mam u siebie 165KRX2 i tez borykam się z cholernie kiepskim kickiem - może tez tak jak ty mam za duże drzwi ?? Midy pędzone aktywnie mam z Solida 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wszelkie dotychczasowe sugestie :ok: fajnie jakby sie znalazl tez ktos posiadajacy wymieniane woofery z mozliwoscia udostepnienia na test, r6a sie ogarnie... z reszta sa problemy...

 

Maniek, a wiesz jak tam byl rozwiazany montaz dokladnie? Znalazlem jakis filmik na ktorym widac drzwi ale widze tam jedynie wysoko na drzwiach zamontowany sredniak F1 w miejscu gdzie oryginalnie jest klamka... woofera nie widze, albo slepy jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Googluje od kilku dni zeby znalezc jakies info i zadnych konkretow... widze ze w drzwiach sa sredniaki, dodatkowo jakies elipsy wstawione z tylu, przy drugim rzedzie siedzen, pod dachem :zdziwko:

 

Pomyśl chwile zanim odpowiesz coś szybko ale mało trafnie.

 

w Reni był 2 way a głośnik w drzwiach pracował w komorze .

Zestaw 2 way oznacza , ze nie ma sensu poszukiwanie trzeciego głośnika :) , zatem wspomniany nie mógł być jedynie średniakiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jest inny problem... mam jakies podbicie niskich czestotliwosci przez co slyszalne jest dudnienie, na kazdych wkreconych glosnikach ono wystepuje. Moge sie go pozbyc odpowiednio wysoko przycinajac woofery od dolu lub zjechac delikatnie te czestotliwosci equalizerem, niestety trace wtedy tez kicka. Nie mam pomyslu co zrobic z tym dudnieniem a bardziej przeszkadza mi ono niz brak kicka.

 

Tak czy siak jesli chodzi o kicka to R6A daja rade w moich wielkich drzwiach, gdyby nie to dudnienie - uznalbym problem kicka za rozwiazny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...