Skocz do zawartości

Pytanie dotyczące kabli DIETZ


markot84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie proszę napiszcie mi co sądzicie o kablach firmy DIETZ chodzi o całość( zasilające, głośnikowe i sygnałowe ) które są dobre czy warto kupic je a może coś polecacie lepszego w tej granicy finansowej? Proszę o odpowiedz bardzo mi na tym zależy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dietz robi szeroką gamę przewodów, niektóre są, napisałbym, normalnej jakości, a niektóe są bardzo dobrej jakości. Mógłbyś sięokreślić jakie przewody chcesz kupić. Ja uważam, że zasilające przewody są nieco przy drogie, bo przewody podobnej klasy bez napisu Dietz można kupić o wiele taniej. Podobne zdanie mam na temat przewodów głośnikowych. Przeowdy sygnałowe są dobre, nawet te najtańsze "Monachium" także polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za odpowiedzi interesują mnie przewód zasilający 35 albo 50( wzmacniacze jbl 504, jbl 14001, jbl 1004), przewody głośnikowe 1,5 oraz 2,5, sygnałowe ale jeszcze niewiem co i jak wiem ze firma dietz posiada jakies kable high-end ale czy się opłaca dokładać kasy do tych z górnej półki tej firmy? Wcześniej interesowały mnie podzespoły firmy zealum ale strasznie ciężko je dostac w polsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze , że z jakością u Dietza to jest różnie wczesniej kupiłem sygnałowe niedrogie i o dziwo sprawdziły się super i teraz kupiłem droższe ponoć z wyższej serii i lipa zbierają wszelkie zakłócenia pomimo podwójnego ekranowania a w środku cieniutkie kabelki małą co grubsze od przewodu .rem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze , że z jakością u Dietza to jest różnie wczesniej kupiłem sygnałowe niedrogie i o dziwo sprawdziły się super i teraz kupiłem droższe ponoć z wyższej serii i lipa zbierają wszelkie zakłócenia pomimo podwójnego ekranowania a w środku cieniutkie kabelki małą co grubsze od przewodu .rem.
Ale co z jakością muzyki? :)

chyba o to chodzi w lepszych kabelkach.

Że zbierają zakłócenia nie znaczy że są gorsze , możesz mieć skopaną instalacje , itp.

 

PozdrO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz mieć skopaną instalacje

 

Instalacja jest jak najbardziej ok Kable w zależności od zastosowania(zasilanie sygnał) są puszczone oddzielnie nie są w kontakcie z elektryką auta .Ewidentna wina kabli wiem bo przełączałem na inne.

Że zbierają zakłócenia nie znaczy że są gorsze

a ja właśnie sądzę że tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...