Skocz do zawartości

Polski Stanceworks? POLECAM!


Praetorian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kolego i jeszcze powiedz mi że masz komfort jazdy to :mur1:. Jeżdziłem na większych felach i mniejszych ze sportową zawiechą i komfortu nie ma jakby się taczką jeżdziło znam nawet takich co po kilku latach jeżdzenia mega obniżonym autem zdziwieni byli że mają problemy z kregosłupem. Nigdy nie wpadłeś w konkretną dziure mój ziomek jak się wj.bał w dziury to 2 przednie fele poszły się jeb.ć i weź pod uwagę to że nie w każym mieście/wsi sa takie same drogi u mnie np w mieście to masakra a tam gdzie ja mieszkam odcinek 2km prostej do domu to śmiało mogę stwierdzic że jakbym żonie wrzucił 17" i jechała by po obiedzie to by go zwróciła na szybko każdy niech sobie wrzuca fele jakie chce ja już to przerabiałem

ja na 15" opona balon dziura i 2 prawe felgi do wyrzucenia, a teraz oponka niski profil sportowy zawias i jakoś felgi są w całości poprostu trzeba się nauczyć jeździć (mam znajomych co jeżdżą ładnych parę lat mega twardo i 2cm nad ziemią i też nie maja problemów )

 

A mk5 kolegi GiGi warto zobaczyć na żywo bo naprawdę robi robotę, felga miała być inna od wszystkich i jest, wszystko zgodnie z planem właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie powiem, ładna.

 

Strach trochę jeździć na tylu odwiertach w feldze.

 

dzięki fajnie że się podobaja to jest tzw multifit do większości aut 4><100 i 4><108 ale powiem ci że twardę sa i lekkie ta frma robi naprawde dobre fele klepia fele od ponad 40 lat w Anglii. Można sobie look-nąć na stronke oto link http://www.wolfrace.co.uk/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma rozmiar felgi do "wygody" i " trwałości" ? Ważne jest raczej jaki jet ten "balon" , nawet nie ma się sugerować profilem opony , bo np 45 przy szerokości 195 , a 45 przy 245 to dwie różne bajki . Koło 195/45/13 (strzelam) będzie o wiele mniej komfortowe od 245/45/17 , a niby te 17" to już kosmos na naszych drogach ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dajcie sobie spokój z tym... Po prostu ktoś tu nie słyszał o różnych stylach... Golf idealnie odzwierciedla styl DUB i mi się bardzo podoba, Tigra Rost lekko pomieszany i szczerze mi się średnio widzi, srebrna Preluda lekki JDM, a civic jeden i drugi nie mają nic wspólnego ze żadnym stylem, ale podejrzewam, ze coś ciekawego tam siedzi.

 

Na miejscu kolegi (bez urazy):

Kepke_23

 

bym się nie udzielał jeśli nie mam o czymś pojęcia...

 

 

Co do ogromnych ryczących wydechów to się zgodzę... że to wieś, ale w każdym samochodzie nie tylko w hondach czy bmw. Znajomym kolegi Kepke_23 radzę poprostu zainwestować z firmowe felgi, bo podejrzewam, że te 17` to jakieś chińskie gówno z allegro, które gnie się nawet na progach zwalniających.

 

Wolfrace jak najbardziej zacna firma, ale 15` do MKIV to sporo za mało, ale zawsze lepsze to niż kołpak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu kolegi (bez urazy):

Kepke_23

 

bym się nie udzielał jeśli nie mam o czymś pojęcia...

 

a skąd ty możesz wiedzieć gościu że pojęcia nie mam jak mnie nawet nie znasz

 

Znajomym kolegi Kepke_23 radzę poprostu zainwestować z firmowe felgi, bo podejrzewam, że te 17` to jakieś chińskie gówno z allegro, które gnie się nawet na progach zwalniających.

 

to źle podejrzewasz bo to BORBET były a nie chińskie gówno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę co piszesz... Borbet niemieckie gówno... Po za tym te felgi na tym golfie to nie chrom tylko polerka.

Po za tym na glebie i dobrej feldze trzeba umieć jeździć (swoja droga trzeba też mieć dużo cierpliwości).

 

ale stare borbet to nie to co teraz były dużo wytrzymalsze a co do jeżdzenia na glebie i dużych kołach to nie musisz mi mówić że trzeba sie uczyć jeżdzić bo to chyba każdy wie kto kiedykolwiek jeżdził nisko,twardo i na dużej feldze. A wracając do tych niby gównianych felg to na dużą dziure która nagle ci wyrasta przed autem (cześto się to zdaża w PL szczególnie jak przymrozi i rozsadzi asfalt :)) nie ma dobrych felg każdą sie gnie albo pęka pożniej jest kwestia czy masz wydatek kilka setek czy kilka tysięcy na prostowanie czy na nowe fele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej taczce mam gwint KW V2, jest to niesamowite zawieszenie, które jest twarde i wygodne na 17" felgach zakutych w opony 225/45. A że jeździć trzeba "umieć" ( może lepiej mieć oczy przed autem ) to inna sprawa.

A jak nie będziesz jeździł uważnie to żaden balon ci nie pomoże ani oryginalna felga co widać poniżej

http://img695.imageshack.us/img695/4584/img0426pu.th.jpghttp://img219.imageshack.us/img219/8249/img0425z.th.jpg przy 60 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/45 to spory balon. Zgadzam się, że jak się wjedzie w dziurę wielkości krateru wulkanu to jest nie wesoło, ale trzeba po prostu się z tym liczyć, że się nie jedzie na stali tylko na alu i oczy najlepiej nawet w dupie mieć. Jest jeszcze jedna opcja... http://www.youtube.com/watch?v=u9VxsPJ31KY :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wydech w tej Preludzie pytałem, bo on nie jest tam przypadkiem. Tam jest mierzony konkretnie pod głowicę, zawory, silnik układ wydechowy na 3 calowej rurze i na zamówienie robiony końcowy tłumik, a w aucie siedzi prawie 240 koni zmierzone na hamowni.

 

 

A co Wy wiecie o felgach :D Ja mam 225/40/16 na 10,5 calowej feldze, rant felgi poza opone mi wystaje ze 2-3 centy i jakoś nawet nie jest zarysowana. A jeżdżę po najbardziej dziurzystym mieście w Polsce, czyli Wrocławiu i to w każdą pogodą, a pod kamienicą gdzie parkuję auto są tylko ponad 10 centymetrowe krawężniki. Można? Można :D

 

 

A co do Golfa, to to jest felga w Chromie, a nie w polerce :) Na srylion procent, bo widać nawet na otarciach, że pod spodem jest warstwa miedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor rzeczywiście chrom. Wiesz co dla mnie to nic dziwnego 225 na 10 calach. Sam mam 165/50 na 7 calach, ale w golfie mkII, bynajmniej wygląda lepiej niż 195/45. Swoją drogą kiedyś myślałem nad szeroką stalówką 8 przód 10 tył... Może na nowy sezon? Zobaczymy... Ciżko to zmieścić w mkII :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jezdze na 17" w lato i jest okej :) Troszke trzesie tym moim karawanem, ale spokojnie do wytrzymania :) Teraz mysle na nowy sezon nad 18" ino nie wiem jaki kolor.. Chce 5 ramion i moze parapet i lekka gleba.. Kolor felgi nie wiem.. Biale/czarne lub seledynowe/pomaranczowe :D I kazdemu z osobna i wszystkim naraz wielki ch*j do tego jakie to beda kola :)

 

Kepke fajne kolka, do jakiego to auta ?? Bo w Tico czy tam starej 323 by wygladaly fajnie, ale np. w BMW 5 juz troche smiesznie :P

 

To moj wynalazek na ori 17" z Mitsubishi :) i Ex-Magda na bialych 16" :D

 

EDIT:

 

Karolo na bogato widze...

post-785-0-87140000-1326415705_thumb.jpg

post-785-0-39910700-1326415745_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kepke fajne kolka, do jakiego to auta ?? Bo w Tico czy tam starej 323 by wygladaly fajnie, ale np. w BMW 5 juz troche smiesznie :P

 

Felgi siedzą w Opel Tigra A i wyglądają ładnie to nie takie duże autko więc nie wygląda to śmiesznie. Opona to 195/50 całe auto robione na czarno i środek felg ładnie się dogrywa z kolorem auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja 10,5 cali mam u siebie w aucie, a nie u kolegi, szwagra, taty...

 

 

Pojawił się nowy wpis na SL:

 

http://www.streetlegends.pl/2012/01/historia-pewnego-spojlera/

 

Jak dla mnie kozak. Mega fajna, zgrana ekipa i życzyłbym tego każdemu klubowi motoryzacyjnemu (w tymi Strefie), żeby właśnie tak to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki profil opony jest na bmw? 30?Bo na reszcie aut przy bmw wyglądją jak balony.

 

tak z tyłu 30 (fota tylnej felgi) z przodu 35 bo w nowszych BMW tak jest że zawsze z tyłu jest niższy profil. Ale np na Lambo jest profil 35 i tak samo na Ferrari

 

 

Kepke_23, fajna masz prace :D

 

dzięki. Też mi się podoba można pośmigać fajnymi autkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...