Skocz do zawartości

Budżetowy głośnik 280W RMS


kamlos89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W tym przypadku w BR byłem z niego bardzo zadowolony (był szybki, nie ciągnął dźwięków jak pospolity buczek, miękko grał i bardzo dynamicznie - za te pieniądze, to oferował bardzo dużo). Zawziąłem się, że muszę mieć więcej miejsca w bagażniku (zdawało mi się, że 30 litrów to sporo), a teraz mam klozeta 40 litrów :/ i trochę żałuję, że sprzedałem. W szybkiej muzyce się nie gubił w BR - zresztą co kupisz za takie pieniądze ?? W zamkniętą nadaje się zdaje się 12" STX.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym sie zastanowil tez nad Tonsil GDN 30/120/11 lub GDN 30/100/7 (ciezko znalezc bo nie produkuja, sam szukam jednego do pary).

Glosniczki takie jak STX tyle ze tansze. Moc przynajmniej nie jest naciagana jak w przypadku tych 1000watowych JBLi i innych super hiper ''wooferow'' na plastikowej membranie i gumowym zawiasie.

 

GDNy z tonsila sa dosyc szybkie bo maja miekki zawias dolny jak i piankowy gorny do tego lekka papierowa membrane.

 

Tylko piankowe zawieszenie, i papierowa membrana do auta.... :kwasny: Ciekawe jak by to po zimie dzialalo :hyhy:

 

to troszkę lipa,stx straci połowę klientów, bass reflex to zło :hyhy:

 

Ale mowisz o tych pudlach ponizej 50L oczywiscie, czy ogolnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

czy ten stx SW.STX.10.2.400.2x2.F.S.PP - Kino domowe, głośniki, kolumny - STX polski producent moze byc zaaplikowany do skrzynki od ES250 takiej jak ta: SKRZYNIA HERTZ MDF 250RMS HERTZ ES250 ES 250 (2098919475) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ??z tego co pamietam ma ona 23l

i jaki wzmacniacz, moze byc uzywka polecacie do tego glosnika? wszystko bedzie gralo pod fabrycznym radiem wiec nie musi byc to sprzet typu PS300T.... moze ktos ma cos godnego uwagi na sprzedaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zamknietej ten glosnik nie gra za ciekawie - raczej cie nie zadowoli

 

a masz ta skrzynie?

bo jak nie to nie kombinuj tylko kup/zrob odpowiednia skrzynie do tego glosnika

 

co do wzmacniacza to radze szukac czegos od 300w w gore (ale przy 200w tez zagra ciekawie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...