Skocz do zawartości

Czym pędzić Morel tempo6 DLS-A3 czy ZAPCO Z150??


Fahoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co będzie lepszym rozwiązaniem do zasilenia przodu DLS-A3 czy ZAPCO Z150???

Chcę jakość i nie natarczywość-z opisów w necie zapco ma łagodną górę a jak jest przy DLS

No i żeby nie zabrakło watów,bo lubie jakość ale i jebnięcie.

Z rozmowy "M" wiem że zapco pomimo deklarowanych 75W RMS na kanał ma ich więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w orkiestrze grają:

/////ALPINE 7894Rb

ESX signum SX4100

PB L6C

INFINITY Kappa 120.3se

tylko że miałem przód na ori zwrotce z PB + filtr na wzmaku obcięty dół na ok 70hz-podobno nie dałem szans producentowi :wink: zwrotki

 

czy zostawic esx-a ale chyba słabo pasuje co?

Na początku napaliłem sie na DLS ale czytając forum prawie wszyscy którzy mieli DLS-a pozmieniali na starsze klocki...troche mi to zryło beret i przestygłem...teraz zwracam się do was bo macie wieksze doświadczenie widzac po rotacji klocktów waszych konfiguracjach.

Nie mam tyle kasieji żeby tak przestawiać klocki i eksperymentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehepack

 

wydaje mi się ze klasowo nie pasuje esx do moreli

Poza tym zmieniam auto i ze starego juz wyjąłem zabawki...dochodzi kwestia ofert w necie i zanim sie obejrzę nie bedzie pozycji w które celuje po omacku to swoja drogą....

Kolega green wspomniał mi o genesisach ze muzykalniejsze bliźniaki A3 też je brałem pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym zmieniam auto i ze starego juz wyjąłem zabawki...dochodzi kwestia ofert w necie i zanim sie obejrzę nie bedzie pozycji w które celuje po omacku to swoja drogą....

Kolega green wspomniał mi o genesisach ze muzykalniejsze bliźniaki A3 też je brałem pod uwagę.

Nie minęła doba i kolejny tego rodzaju temat i podobne podpowiedzi . Oferty wzmacniaczy z wysokiej półki do średniej jakości głosników . Gdyby to chociaż Dotech był ................

Nie moja broszka i nie mój system :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogł by ktos w końcu coś doradzić anie cisnać?

Jak bym wiedział co zapodac to bym sie nie pytał was bardziej obeznanych w temacie i od razu załadował cos i sie pochwalił a tak jest jak jest wcale mi nie pomagacie

w mojej konfiguracji...

Moge prosić o jasne oisanie co jest nie tak i jak to naprawić?

Czy tylko moge liczyć na podśmiechujki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fahoo - to Tobie ma się podobać ... nie nam, niestety jednoznacznie na takie pytania nie można odpowiadać, ja bym wybrał Zapco, ktoś inny DLS-a, jeszcze kolejna osoba zaproponuje Ci jeszcze coś innego znając życie, takie jest CA jak i gusta ludzi - zmienne :D:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie... I jedyne co Ci zapewni satysfakcję to własny słuch... Tym bardziej jeśli oczekujesz jednogłośnego wyroku przy okazji porównania dwóch bardzo dobrych klocków, które bardziej różnią się charakterystyką grania, niż "jakością obiektywną"...

 

Co nie zmienia faktu, że jak ktoś nie jest osłuchany i nie ma ku temu zbyt wielu okazji, to musi kupić coś "w ciemno" (tj. na podstawie opinii innych, oczywiście trzeba je też przesiewać) i ewentualnie potem samemu poszukiwać swojego ideału.

 

Mój głos na Zapka, kupiłem takowego właśnie w ciemno, ale miałem wcześniej możliwość posłuchania tego samego zestawu pod A5 i bez porównania bardziej podoba mi się charakter grania Zapka. Dla mnie np. A5 gra zbyt "analitycznie" tj. bardziej skupia się na idealnym odtworzeniu, niż przyjemności słuchania. Dla niektórych to właśnie może być przyjemniejsze, ja wolę ciepło Zapkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie dziw sie ze taką maja polewe bo chcesz zaatakowac komara armatą :) , to co moge podpowiedziec to tyle ze Morel Tempo6 gra fajnie (z lekko dłubniętą zwrotką) + sony xm-4045 + zrodlo alpine. Badz co badz masz juz wzmak sprobuj najpierw podpiąc do ESX'a i zobacz jak bedzie grało. Jezeli bedzie cos nie tak podjedz do kogos kto moze dłubnąc zwrotke i zobaczysz jak wtedy bedzie, zwroc uwage na instalke i aplikacje czy tam nie problemow a jak juz wszystko powyzsze zostanie ogarniete i dalej bedzie nie ok. to wydaj ta mase kasy wtedy na jakis inny wzmak - moze (MOZE) podpasuje. Ale jak widzisz jest wiele innych wazniejszych rzeczy do sprawdzenie i poprawienia lub upewnienia sie ze są ok, niz od razu zmiana wzmaka......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprecyzuje

hip hop

trance

dance

bajm varius manx tez sie trafia

jakies dubstepy

qlimax-hard house

czyli wszystko co gra

wiec sprzet ma byc uniwersalny

 

Nie wygrzanych moreli słuchałem u typa na 9812 i sony xm 754 HX grało niezle dołem ciepło i dosyc okrągło tak mi odpowiadało by...góra troche waliła na zgłoskach szpilkami ś,ć ale za to sekcja tależy i trójkątów była wyraźna i nie kłuła była tetaliczna i takie coś mi odpowiada....

 

disaster3

 

sprawa wyglada tak ze esx i skrzynia pojdzie pod młotek za dobry chajs i musze to szybko zrobić zeby stykło na nowy porządny oldschoolowy wzmak na wieeeele lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale w oparciu o juz zdobyte wasze doświadczenia mozna było by przybliżyc mi brzmienie tych wzmaków w takim zestawieniu jw. czyż nie tak?

 

niby tak, ale (bardzo ważne ale)... nie sądzę żeby ktoś miał możliwość odsłuchu identycznej kombinacji, a jak zapewne sam wiesz, pojedynczy czynnik (choćby tak ważny jak sam samochód) może zmienić całkowicie granie całego systemu. Charakterystyki grania A3 i Zapków są już konkretnie opisane, można się "trochę" o nich z forum dowiedzieć :)

 

Najpierw jednak proponowałbym posłuchać się mądrzejszych od siebie (i mnie przy okazji też) kolegów powyżej i wycisnąć co się da z obecnego zestawu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...