Skocz do zawartości

konektory oczkowe - skręcane


disaster3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

sadjesus.jpeg

 

Na cholere wam te zaciskarki...

 

Tylu was i wszyscy "czytaja" kilka razy podawalismy juz na tacy jak to zrobić palniczkiem propan-butanowym:

 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/36470-audi-a6-c5/page-4

 

Wiercisz dziurke, smarujesz pasta do lutów, łapiesz w imadło i podajesz cyne przez otwór... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


To może od razu powiem co zamierzam a kto chce niech próbuje;) Mianowicie chcę w imadło zamocować lutownice do rynien, a do niej ładnie w pionie przykręcić choćby drutem oczko i całość odpalić niech się grzeje, w oczko wrzucić cyny tyle żeby coś tam pływało i w to wcisnąć kabel, zostawić do ostygnięcia i cały ustrój rozebrać;) Chałupniczo ale może zda egzamin:)

Spodnie też zdejmujesz przez głowę?

i jak ma ktoś jakiś namiar na takie skręcane na imbus? 

Ze dwie sztuki pewnie znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifsadjesus.jpeg

 

Na cholere wam te zaciskarki...

 

Tylu was i wszyscy "czytaja" kilka razy podawalismy juz na tacy jak to zrobić palniczkiem propan-butanowym:

 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/36470-audi-a6-c5/page-4

 

Wiercisz dziurke, smarujesz pasta do lutów, łapiesz w imadło i podajesz cyne przez otwór... 

Heh....

Proponuje iść na rozdzielnię elektryczną i jak byś miał do zaciśnięcia (w Twoim przypadku zlutowanie) około 100 takich kabelków to ciekawe którą metodę byś wybrał. :), Są zwolennicy lutowania, są zwolennicy zaciskania. Proste. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiam się, tylko stwierdziłem że są "maniacy lutowania i maniacy zaciskania".

To Ty wyjechałeś że na cholerę nam zaciskarki...

 Z reszta kolega dostał już parę metod jak ma zrobić to porządnie, niech wybierze słuszną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie chcę w imadło zamocować lutownice do rynien, a do niej ładnie w pionie przykręcić choćby drutem oczko i całość odpalić niech się grzeje, w oczko wrzucić cyny tyle żeby coś tam pływało i w to wcisnąć kabel, zostawić do ostygnięcia

Robiłem tak tylko oczko siedziało w imadle a ja grzałem lutownicą. Trzyma się i jest ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ostatnio z baltoszem bardzo kulturalny sposob wymysliliśmy:

1) zacisnąć na siłę kombinerkami (do 20 mm daje rade)

2) Hot air w opór + minikosteczka kokafoni

3) wcisnac od gory cyne ile bozia dała

4) ochlodzić

 

Bomba atomowa nie ruszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ostatnio z baltoszem bardzo kulturalny sposob wymysliliśmy:

1) zacisnąć na siłę kombinerkami (do 20 mm daje rade)

2) Hot air w opór

3) wcisnac od gory cyne ile bozia dała

4) ochlodzić

 

Bomba atomowa nie ruszy

 

Czyli to samo co opisałem wyżej z opalarka :)

Nie kazdy ma hotair ale kazdy ma opalarke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hot air daje radę, robiłem tak. Ale ostatnio wymieniałem klemy i poprawiałem połączenia w aucie, więc żeby nie rzucać kabla z 3 piętra i nie nosić stacji kupiłem sobie tą tanią praskę i teraz zarabianie końcówek to czysta przyjemność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hot air daje radę, robiłem tak. Ale ostatnio wymieniałem klemy i poprawiałem połączenia w aucie, więc żeby nie rzucać kabla z 3 piętra i nie nosić stacji kupiłem sobie tą tanią praskę i teraz zarabianie końcówek to czysta przyjemność ;)

I tu się mylisz:P Mam hotaira ale opalarki nie mam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[offtopic]

 


Nie specjalnie, jedna przy testach może delikatnie ale była przymocowana do grotu od włączenia lutownicy, następne były po ok minucie nagrzane więc tylko wpadała cyna, wetknięcie kabla i odczepiana zaraz od grotu

a ja robiłem na kuchence gazowej w kuchni i szło jak po maśle :) tylko troche przyjarałem otuline przez nieuwagę   :mur: [/oftopic]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...