Skocz do zawartości

Ford mondeo MK3 2.0 TDCI 115 KM


pawellaby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jakosc wykonania nie odbiegajaca BMW a czesci polowe tansze...

 

mialem bmw z przbiegiem 309 kkm ori przebieg- ZERO jakichkolwiek zadrapan czy rysek, czy przetarc na tapicerce. Kumpelkupil belkota 406 4 lata mlodszego, niby 180ktys- wygladal jak psu z gardla wyjety, przetarcia wszedobylskie, tu odpada, tam skrzypi tu peka, w BMW NIC nie skrzypialo, moze to potwierdzic pare osob z dwoch for bmw.

 

Nie porownoj na przyszlosc olowiu do zlota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem bmw z przbiegiem 309 kkm ori przebieg- ZERO jakichkolwiek zadrapan czy rysek, czy przetarc na tapicerce. Kumpelkupil belkota 406 4 lata mlodszego, niby 180ktys- wygladal jak psu z gardla wyjety, przetarcia wszedobylskie, tu odpada, tam skrzypi tu peka, w BMW NIC nie skrzypialo, moze to potwierdzic pare osob z dwoch for bmw.

 

Nie porownoj na przyszlosc olowiu do zlota

 

ty jestes chlopie nie powazny ze takie bzdury w ogole tu piszesz ?

 

ktos sobei szanowal cale zycie to ma zadbane , ktos wozil cegly na przednim siedzeniu to ma zchaśtane.

 

nie widze grama sensu w Twojej wypowiedzi.

 

mialem bmw z przbiegiem 309 kkm ori przebieg-

jestes 1 wlascicielem ze tak sadzisz ? czy ktos ci powiedzial na 100 % tak bylo !!!!!!!!

 

nie chce cie martwic ale ksiazke serwisowa tez mozna podrobic- takie czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ricola nie obraź się ale bez sensu jest twoja wypowiedź. Różni ludzie różnie eksploatują samochód i takie porównanie nie trzyma się kupy, ja tez mogę powiedzieć że widziałem paro letnie bmw z śmietnikiem w środku i 20 letniego wychuchanego francuza. Ale co to wnosi do tematu o Mondeo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dorwe aparat to zrobie trochew fotek turana 2004 wewnatrz i mojej vectry b 98 i moze na tym przykladzie omowimy to ze VW to szajs bo vectra jest igla wewnatrz a turan wyglada jak psu z gardla ?

 

Nie ma na rynku samochodow miarodajnych porownan chyba ze nowych z salonu , uzywka zawsze byla inaczej eksploatowana i nawet dwa identyczne na pozur auta 8-9 letnie beda sie roznic historia.

 

Paweł kup to co ci sprawi przyjemnosc nie kupujesz domu za milion zlotych kupujesz auto za 15tys, wybierz cos dla siebie fajnego i kupuj a pozniej ciesz sie jazda, ten temat tylko doprowadzi to mini wojenek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty jestes chlopie nie powazny ze takie bzdury w ogole tu piszesz ?

 

Moje (niemale doswiadczenie z autami) twierdzi inaczej ale widze ze nie miales jeszcze nawet dwoch aut zeby porownac jakosc.CEna salonowa samochodu BMW tej samnejj klasy co np. cena salonowa Belkota z czegos wynika, jest to niezanne tobie jak widze pojecie trwalosci,jakosci uzytych materialow, ktore po ilus ktys w bmw beda wygladac jak nowe,a w belkocie chocbys sie zesral i chuchal i dmuchal i tak sie zniszcza i beda dzwonic albo skrzypiec. Tak francuzi robili auta w latach 90, nie wiem jak te nowe bo nie mialem z nimi stycznosci. Wczoraj na potwierdzenie moich slow mialem bmw e34na warsztacie, od chlopakow w dresach z paskami,ktorzy nie wiedzieli po cosie wymienia olej, nie wspomne o poszanowaniu reszty auta. Po naprawie testowalem je i wyobraz sobie, ze nawet drzwi przy zamykaniu oddaja cichy gluchy dzwiek (dla nie wtajemniczonych bez skrzypienia, latania tapicerki na drzwiach grzechotania itp.) Widze ze nie wszyscy wiedza co to jakosc niemieckich aut klasy wyzszej, bo zwyczajnie nie mieli takich a piane bija......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce sie wdawac w dyskusje bo mnie to wali ale faktycznie moj tesc ostatnio kupil sobie (jest na emeryturze) drugi samochod ze sie tak wyraze "po bulki do sklepu" i kupil z 95roku e36 w sedanie, wsiadlem do tego samochodu i szczeke szukalem z 15min. Nie powiem ze jest utrzymane w najnowszych trendach itd. bo to nie prawda, ale jakosc materiałów, tapicerki, fotele itd, to mistrzostwo swiata (jak dla mnie klasa sama w sobie), i drugorzędna kwestią jest czy to sie komus podoba badz nie (kazdy ma swoj smak i upodobania) ale mi chodzi glownie o uzyte elementy. W tym samochodzie rowniez nic trzeszczy, skrzypi i nie jest poluzowane. Naprawde respect
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybor padl na

 

pezota 406 coupe 3.0 196 KM

 

99 rok.

 

z gazem.

 

 

bedzie na stanie w okolicach 1 tygodnia : ) bo juz mam sprzedajacego sasiada : ))

 

tak ze dozoabcenia zaniedlugo w dziale wasze instalacje : D

 

 

Gratuluje zakupu sercem a nie rozumem.... dlugiej bezawaryjnej jazdy i duzo przyjemnosci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...