Skocz do zawartości

Zakłócenia Alpine mrv f400


master
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno radziłem się was w sprawie kupna wzmacniacza, Wybrałem alpine mrv f400, włożyłem go dzisiaj do auta i jest meksyk. Dźwięk rzeczywiście odżył, lecz sa niezłe zakłócenia. Na wyłączonym silniku słychać laser z radia, a na włączonym gwizd silnika. Przeczytałem kilka tematów na forum odnośnie tych problemów, i poszedłem sprawdzać czy te przyczyny które tam były wymienione u mnie występują. Stwierdziłem jednak że nie. Masa na chinchach jest i nie idą przy głośnikowych ani zasilających. Dla pewności narobiłem w bagażniku bałaganu... i sprawdziłem jeszcze raz... to samo. Po odłączeniu chinchy od wzmacniacza swist ustaje. Dziwna to sprawa dla mnie, bo spotykam sie z nią po raz pierwszy.Chinche nie są jakieś super (dietz), ale ze śmieci też nie są i ekran mają. Dodam że przy tym wzmacniaczu ktory tam siedział (JBL loud 4kanałowy) wszystko było ok, a na kablach zasilających do radia jest założony filtr przeciwzakłóceniowy

 

Poradzicie coś ? :/

 

ps. przepraszam za ort w temacie, zauwazyłem chwilę po wysłaniu.

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. przepraszam za ort w temacie, zauwazyłem chwilę po wysłaniu.

może mod poprawi orta w temacie i pierwszym poscie bo razi jak cholerka :wink:

EOT

 

ale zmianę robiłeś na wyłączonym sprzęcie, bo nie napisałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...