Skocz do zawartości

kupie glosnik pod oriona 8002 w mostku lub dwa stereo!!!!!


archi-85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Soundstream SPL 15

2x4 Ohm, 400W RMS

250zł

i niby co on zrobi z 2x4? w stereo puści ?:P

 

archi szukaj czegoś w mocach 500-1000rms najlepiej jeden sub, re se 12" byłby idealny za 600zł na allegro jest sonik 15" ,szczerze to za 500zeta ciężko będzie z dobrym subem pod orka a badziewia nie ma co kupować bo i tak padnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega mi proponuje Alphasonic PSW412 EU za 280 i Hifonics Titan 12" za 350 co byscie wybrali?? wiem ze to dwa inne swiaty :-)

 

ale musi na ta chwile starczyc cos tanszego :-)

 

dodam ze rapu slucham ale malo!!!!! wiec alfa chyba lepsza i bym zrobil w zamknietej!!! a kiedys wymienie na lepszy!!

 

i niby co on zrobi z 2x4? w stereo puści ? :P

 

archi szukaj czegoś w mocach 500-1000rms najlepiej jeden sub, re se 12" byłby idealny za 600zł na allegro jest sonik 15" ,szczerze to za 500zeta ciężko będzie z dobrym subem pod orka a badziewia nie ma co kupować bo i tak padnie.

kolega mi mowil ze mozna piec podlaczyc z obciazeniem 8 ohm czyli 2X4 da rade???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 8ohm mozna ale to się z celem mija :) orek pewnie zminimalizowałby swoją moc do 400rms w mostku:) po co kupować sportowe auto i zakładać kaganiec na 120km/h :P z braku laku szajsocnics 12" może być :) równie dobrze możesz kupić nową yakuze za 300zeta na allegro chyba jeszcze jest, koleś od którego kiedyś odkupiłem 8002 pędził nim yakuze 12" i w sedanie robiło to hałasu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Ian dnia 17 grudzień 2011 - 16:24 napisał

Soundstream SPL 15

2x4 Ohm, 400W RMS

250zł

i niby co on zrobi z 2x4? w stereo puści ?

 

Może puścic w mostku...lub zasilic każda cewkę z osobnego kanału..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega mi mowil ze mozna piec podlaczyc z obciazeniem 8 ohm czyli 2X4 da rade???

 

Da radę..

 

po co kupować sportowe auto i zakładać kaganiec na 120km/h

 

nowa yakuza GŁOŚNIK SUB YAKUZA PW 1203 AX SUPER MOC ALPHARD (1997672841) - Aukcje internetowe Allegro

 

Sam sobie zaprzeczasz...

 

Osobiście wolałbym Hifona od Hehepacka niż tą Yakuzę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy lepszy, to to ciężko powiedzieć, bo trzeba by porównać je w identycznych warunkach. Tego RF nie znam.

 

W12 to bardzo "poukładany" przetwornik. Zdecydowanie nie służy do robienia zadymy, choć w b-r potrafi zaskoczyć ilością mięsiwa, może niezbyt tłustego, ale to nie yakuza czy inny budżetowy burczybas. W12 miał zagościć u mnie, ale jak dla mnie w kombiwagenie było go zbyt wiele i ostał się W10.

Ma dość sztywne zawieszenie, więc dobrze podać mu więcej, niż zgodnie ze specyfikacją potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...