Skocz do zawartości

Wylicytowałem "Rarytasa" :)))


bogus1984
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To znajdźcie panowie lepszego "mita" o podobnej mocy i graniu za 2 skrzynki piwa.. Najciekawszym elementem jest tutaj cena..

 

 

Przeczytaj mój poprzedni post, masz podany konkretny przykład

 

 

 

Tu nie ma żadnych "och" i "ach", tak samo jak zastosowanie większej obudowy

 

odniosłem inne wrażenie, a zastosowanie większej obudowy widać na 4 i 8 zdjęciu pod linkiem który sam zamieściłeś, chyba mi nie wmówisz że ta wolna przestrzeń to w celu lepszego chłodzenia czy czegoś w tym stylu.

Nie wiem tylko po co zamieściłeś link do pomiaru concord'a ca2100, nie odkryłeś tej strony jest ona znana na forum i to za dawnych czasów kiedy jeszcze o tej porze roku padał śnieg

W każdym bądź razie gdybym miał dokonać wyboru w ciemno między tymi dwoma, bez wahania wybrałbym concord'a

 

 

sam pamietam jak carpower 1502 byl takim super hitem , niezla cena kupe mocy kupilem za 320zl go z 3 lata temu , teraz na forum wszyscy z niego szydza ( słusznie ) a ceny na allegro sa nadal w okolicach 300zl i dlaczego mamy powodowac ze ludzie czytajacy forum maja przez nas zakladane klapki na oczy samymi tekstami o sony , kenwoodach , alpine , pioneerach i innych bezpiecznych wyborach a nie probujemy otwierac ich na nowe dziwne , tanie marki ktore sa nic gorsze niz te szeroko propagowane ?

 

To że carpower był kiedyś polecany to zrozumiałe, początki po prostu.

Ze wszystkim tak jest, pierwszy rower też nie jest "naj" nawet często nie przystosowany do jazdy w warunkach jakich go używamy ale jest! i to najważniejsze że sprawia nam radość.

Co do polecanych sprzętów to forum a właściwie ich użytkownicy nie mają wpływu na innych użytkowników i ich zakup, jedynie podsuwają swoje propozycje ale nadal wybór należy do kupującego, warto słuchać osób które znają się w danej dziedzinie i posiadają jakieś doświadczenie a takich osób jest tutaj sporo i w cale nie jest tak że każdy ma alpine, sony itd. tylko nie każdy też się chce chwalić i to już każdego osobista sprawa.

Po za tym nie oszukujmy się te wymienione przez Ciebie firmy to dobry wybór.

 

 

 

Pisze o wzmaku ktorego kupilem bo uwazam ze jest ze spokojem lepszy od carpowera 1502 a kupilem go za polowe jego ceny , za jakis czas bede go chcial sprzedac i nadal go wystawie za 1/2 , 2/3 ceny takiego carpowera bo mam dowody w postaci pomiarow ze ma moc a w formie odsluchow dostarcze dowodow ze daje kopa.

 

Jaki problem wystawić wzmacniacz za cenę która Cię interesuję? Szczerze to sam chciałem go kupić i zgadałem się nawet ze sprzedającym o możliwości zakończenia aukcji przed czasem ale jeden z użytkowników forum podesłał mi ciekawszą ofertę która bardziej mnie zainteresowała.

 

 

Okazje na allegro sie zdazaja czesciej niz sie ludzia wydaje czasami zapomne zalicytowac i przyzwoite wzmaki ida za 60-100zl , ostatnio JBL GTQ 400 za 99zl , radia od alpine CDM za 90-130zl , mi nie szkoda zeby je komus polecic jak koledze z forum AMA BL za 70zl gdzie sam je moglem kupic i w takim temacie tez chcetnie sie wypowiem jezeli jednego z tych tanich "szitow" mam u siebie lub sluchalem bo niech l;udzie korzystaja z okazji.

 

To że pojawiają się okazję to nic nowego, lecz to czy coś jest tanie w cale nie musi być "szitem" tak samo i na odwrót.

Nie widzę problemu w tym aby dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi, jest przecież nawet temat w którym możemy polecić coś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko po co zamieściłeś link do pomiaru concord'a ca2100, nie odkryłeś tej strony jest ona znana na forum i to za dawnych czasów kiedy jeszcze o tej porze roku padał śnieg

A no po to, żeby ktoś mógł porównać sobie wizualnie te wspomniane w temacie wzmacniacze. Stronę z pomiarami znam też kilkanaście ładnych lat... Słowo "Rarytas" jest jak widać w cudzysłowie i jest traktowane przeze mnie od samego początku z przymrużeniem oka oczywiście, mam nadzieję, że przez większość czytających temat też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo "Rarytas" jest jak widać w cudzysłowie i jest traktowane przeze mnie od samego początku z przymrużeniem oka oczywiście, mam nadzieję, że przez większość czytających temat też.

 

To oczywiste, przecież nazwałeś go "rarytas'em" jeszcze przed odsłuchem.

 

A no po to, żeby ktoś mógł porównać sobie wizualnie te wspomniane w temacie wzmacniacze.

 

Wizualnie który według Ciebie wypada lepiej :?:

Jako że miałeś obydwa wzmacniacze ciekaw jestem czy byłbyś w stanie opisać wrażenia z odsłuchu (po mimo że elementy systemu mogły ulec zmianie).

Jeśli miałbyś do wyboru kupno któregoś z tych dwóch wzmacniaczy w tej samej cenie, który byś wybrał :?:

Prosiłbym o szczere odpowiedzi :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę problemu w tym aby dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi, jest przecież nawet temat w którym możemy polecić coś innym.

 

 

I mam wrazenie ze o to wlasnie chodzi w tym temacie i dorabianie teori jest zbedne , fakt ze troche gornolotnie brzmi tytul tematu ale pominmy go.

 

 

Jaki problem wystawić wzmacniacz za cenę która Cię interesuję?

 

 

Zaden problem kasa tak smieszna ze nawet baku paliwa nie zaleje wiec nie pisze o nim zeby zarobic dniowke , pisze po to zeby jak ktos go zobaczy na allegro wiedzial ze to nie chinczykj i cos warty jest.

 

Co do polecanych sprzętów to forum a właściwie ich użytkownicy nie mają wpływu na innych użytkowników i ich zakup, jedynie podsuwają swoje propozycje ale nadal wybór należy do kupującego,

 

Teoretycznie tak powinno byc w praktyce uwazam ze jest trocher inaczej , owszem czlowiek czytajacy sam decyduje ale czesto decyduje sie na to o czym czyta , nie ryzykuje i jest kolejnym ktory ma "profi budzet zestaw" a jak cos jest promowane na forum i popularne wsrod kupujacych tego cena sie utrzymuje a sezonowo nawet wzrasta a ja tylko pisalem o tym ze warto zwrocic uwage na te mniej popularne markui bo za mniejsza kase mozemy kupic cos rownie dobrego i tylko o to chodzi, sam ma kilka alpine jakiegos sonego , kenia a pionek gra u mnie na codzien i uwazam ze to dobry wybor na poczatek nie neguje ale jest tez w szafie kilka dziwnych klockow ktore mysle ze nie sa gorsze a napewno sa tansze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to to :D Na Elce jak gość najechał na ludzi, którzy stwierdzili, że Kruger&Matz ,czy jakoś tak to Peiying, tylko z ładniejszą nazwą :) Zaraz znalazł się post, pełen mądrych wyrazów, których nie jestem w stanie powtórzyć :D Zawierał oczywiście same superlatywy na temat tego sprzętu. Po zadaniu pytań dotyczących wzmacniaczy tej firmy, odpowiedzi brak, a post tego człowieka wklejony z netu (najnowsza technologia rodem z NASA, nowy wymiar dźwięku i takie tam :) ) Domyślać się można, że człowiek zajmuje się sprzedażą tych cacuszek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ehhh... Na tym forum wypromowano juz wiele "hitów" których ceny drastycznie wzrosły w pozniejszym czasie, nie zaprzeczcie chyba... Dawno sie smialismy na spotach ze to nasze forum staje sie niestety juz tak opinotwórcze,że wystarczy kilka miesiecy i zmowa aby cos wywindowac...

 

Wiele razy przekonalem sie ze nie wolno skreślać czegos ze wzgledu na opinie i kazdy kto wie co to znaczy porzadna aplikacja tez to chyba rozumie.

 

Dzis kolejny raz przekonal mnie o tym wzmak wyszydzanej przez wielu marki Crunch, Niejednokrotnie tez wiele innych produktów...

 

Zawsze warto testowac a ja zazwyczaj staram sie tez nie zabierac głosu na temat klocków których w rekach nie mialem. Czesto kupowalem/kupuje piece czy suby tylko po to aby sie nimi pobawic i puszczalem je dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...