Skocz do zawartości

Takie tam różne... :)


greg-si
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 562
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a mi strzelił czujnik temperatury płynu chłodniczego. Na szczęście ten od wskazań na desce rozdzielczej a nie od ECU
heheh standard w roverze :/

 

 

A ja w zgnilca nie pakuje nic, zamarzla lewa strona centralnego ale odmarznie kiedys, pie...e

Zbliza sie zmana oleju ale to sie zrobi jak bedzie cieplej...

A co najlepsze zawsze sie znajdzie czas zeby przyrobic przy czyjejs furze ale nie ma czasu zeby poodkurzac swoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piatek wiecozrem odstawilem auto pod blokiem, w sobote nie jezdzilem (temperatury od -23 w nocy do -15 w dzien mniej wiecej) w niedziele dopiero o 15 wsiadlem - odpalila bez problemu. No to ja uciesozny mowie bedzie dobrze pojechalem zaankowalem wrocilem do domu. Poniedzialek rano wsiadam - dupa aku martwy. Dzisiaj pojechalem na uczelnie 2 razy bylo ok wieczorem wsiadam juz mial problemy z zakreceniem :] ehhhh norauto robi cudowne akumulatory :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj tez, chwila na benie ,bo szkoda - przegaownie i LPG rulez :)

 

Jak masz sekwencje to na gaz przełaczy Ci sie dopiero po rozgrzaniu reduktora... Chyba, że masz podgrzewaną elektrycznie listwe to prawie od razu.

Wyłapałem to u siebie w audi bo za duzo wachy schodziło mimo ze lpg. Okazało sie, że na małych dystansach reduktor nie rozgrzewała się i auto chodziło na benzynie :)

Podobno podgrzewacz elektryczny kosztuje jakieś 400 złotych, musze sie dowiedzieć o co chodzi dokładnie z tym.

 

Tutaj masz opis http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1440957.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg-si

a mi strzelił czujnik temperatury płynu chłodniczego. Na szczęście ten od wskazań na desce rozdzielczej a nie od ECU

 

heheh standard w roverze

 

A u mnie narazie, tfu tfu odpukać nic się nie dzieje w R400 - 23 st i pali bez problemu, drzwi nie pozamarzały, płyny nawet nie zamarzły chociaż są chyba do -15 Jedynym mankamentem są wolno przeskakujące literki na wyświetlaczu radia :) A noi, Rołweł jest upierdzielony jak mało kiedy, ponad miesiąc niemycia robi swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balcer, u mnie -33 i pali :)

 

dziś pojechałem na wioskę zawiane świeżym śnieżkiem jadę jadę i nagle bum wpadłem w koleiny...

oczywiście stanąłem i ani w jedną ani w drugą. Po 2min jechał typ navarą i mnie wyciągnął do tyłu. Niestety osłona pod zderzakiem się oberwała i teraz trzeba ją podwiesić.

Wszędzie połapki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis przepalilem 200sx kurna stal 3tygodnie na mrozie bo sie na niego troche wkur.... po tym jak sie zakopalem 2 razy pod domem i odpalil od strzala jak gdyby nigdy nic , gdzie dupowoz megana ktora jezdze codzienie i ma wymienione aku 2miechy temu po nocy mrozie zawsze rano ciezej kreci a sx pali od strzala zawsze i wszedzie bez wzgledu na pore roku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis przepalilem 200sx kurna stal 3tygodnie na mrozie bo sie na niego troche wkur.... po tym jak sie zakopalem 2 razy pod domem
sx pali od strzala zawsze i wszedzie bez wzgledu na pore roku

może chciał cię przeprosić i przypodobać ci się żebyś częściej nim jeździł :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wlasnie robia zawieszenie z przodu bo zalozylem do mkii 195/65r15 zimowki heahe a ze amorki zdechly to nie dalo sie skrecac :oczami:

New przewody hamulcowe.

Audio:

Jvc kdg541 / panele pod 16tki / buda do yakuzy /

http://img109.imageshack.us/img109/4074/panele1.th.jpg

http://img138.imageshack.us/img138/3826/dsc00260s.th.jpg

http://img694.imageshack.us/img694/7858/dsc00258g.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...