Skocz do zawartości

Takie tam różne... :)


greg-si
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 562
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wzgledem przednich jest za ciemno coby ladnie sie zgrywalo ale nie widzialem live wiec sie nie znam :D

przewiozlem sie gietekiem i mimo profilu 65 jest twardo okropnie :D tera bedzie profil 40 cvhyba ze tanio wychacze jedna z 2 oponek co mam bez pary hehe wtedy jeszcze pojezdze na balonie 45 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laurenth1981
laurenth1981, no a powiedz mi jak tam z policja czepiają sie :D

 

Jeżdżę już prawie dwa lata i miałem dwie kontrole policyjne (na żadnej nie doczepili się) i nic, ba nawet spodobało im się podświetlenie pojazdu (neonki) i chcieli abym im pokazał jak to wygląda :D

Wszystko zależy na kogo trafisz... Mam niby barwę 6000K ale nie rzuca się tak w oczy. Zresztą mam seryjną soczewkę i nawet regulację wysokości świateł z kabiny (teraz myślę aby spryski założyć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laurenth1981, nasza miejscowa policja jest całkiem w porządku :D ( pisze poważnie ). Prawie sama młodzież do 30 lat obecnie jeździ radiowozami po miescie, to czasem nawet spod świateł można sie z nimi brać :D A są też tacy co specjalnie cie zatrzymają żeby im puścić granie w aucie :D

 

Spryski dobrze mieć na ksenonie... założenie drogie nie jest a na dobrą sprawe nie trzeba ich podłączać - co by oszczędnym nie zjadało płynu. Byle były i wysuwały sie jak bedzie potrzeba ( wersje chowane ) wtedy pałkarz nie ma za wiele do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laurenth1981
Ja trafiłem wtedy na młodych, a zatrzymali mnie, bo u nas w Poznaniu były te nielegalne wyścigi na ulicach, a że moje auto jest pseudo-sportowe to od razu lizaczek wyciągnęli :D Oczywiście mój sprzecior też oglądali :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owca126, dzięki :]:D:D

Karolo, oh, rly?

 

 

To my chyba mieszkamy w nie tych samych Pabianicach. Jeśli nasza policja jest tolerancyjna, to ja chyba na odmiennej orbicie mieszkam. Jeżdzę ponad półtora roku i z tego, co zdążyłem zauważyć dopierdalają się do wszystkiego jak tylko mogą. Pierwszy lepszy przykład to środowe zloty i ich nalot w czasię wakacji, gdzie wlepili mi BEZPODSTAWNY mandat (500zł i 6pkt) bo według pana policjanta nie było zielonej strzałki jak skręciłem w prawo. Oczywiście prosiłem o nagranie, chociaż wiedziałem, że takowego nie posiadają. Dodam, że nie dostałem jako jedyny mandatu bo wlepili ich wtedy kilkanaście sztuk. Oczywiście na następny dzień w lokalnej gazecie artykuł o jakże wspaniałych zasługach policji w łapaniu pabianickich piratów drogowych... Problem w tym, że staliśmy głownie na parkingu i nikt w zasadzie nic nie odwalał. Aha, no i oczywiście główno dowodzący tą akcją zaznaczył, że wszystkie mandaty miały najniższe stawki bo zatrzymani to byli w 99% młodzi kierowcy. Gówno prawda, bo dzień wcześniej w żywe oczy powiedział mi, że właśnie za to, że mam prawko stosunkow nie długo dostaję najwyższa stawkę i jak pojeżdzę 25 lat jak on to pogadamy o niższej...Odwołałem się i dziwnym trafem dostałem 200zł i 0 pkt. Kolejny przykład to dopieprzenie się o zaśnieżoną tylną tablicę i niebieski żarówki postojowe ( dziwne, W5W Philips BlueVision mają homologację i są w pełni legalne.. )... Branie się z nimi spod świateł? Próbuj, jestem ciekaw skutków.

Nie tylko ja miałem różne przygody z pabianicką policją, wiec takie gadanie, jaka to ona jest w porządku jest dla mnie bez sensu, bo znajdę kilka... jak nie kilkanaście osób, które też miały dziwne przejścia z naszą policją. ;]

O audio nie wspominam, bo prędzej wpierdzielą mandat za zakłócanie porządku aniżeli będą chcieli posłuchać ;]

 

 

no ale, może to ja jestem ten zły i mnie policja nie lubi ;] :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypomiam sobie żebyś mieszkał w Pabianicach :D

 

Widocznie twóje auto Maciaty rzuca sie w oczy, bo ja problemu z policją nigdy jeszcze nie miałem, nie zapłaciłem żadnego mandatu :D Odkąd mam prawko codziennie dużo jeżdze po miesie i w okolicy, albo sam albo z kimś i nigdy nie było żadnych problemów.

 

Jeżdze starym, pordzewiałym gratem, który pewnie nie przejdzie kolejnych przeglądów i żadna kontrola nie skończyła sie mandatem czy punktami ( miałem już 3, w tym jedną za brak przedniego światła prawego, drugą za brak stopu :D ). Za prędkośc to nie dostane nigdy w mieście mandatu, skoro nigdzie sie nie da jechać szybciej jak 60/h - chyba ze komus nie zalezy na zawiasie, ale mi zależy bo wiem jak szybko sie sypie na dziurach i koleinach.

 

Przy kontroli powiedziałem, że kupiłem takie auto, bo na lepsze mnie nie stać i w miare możliwości próbuje sam naprawiać to co sie psuje. Mimo, że gość był starszy, powiedział, że musze koniecznie to naprawić i odpuścił.

 

Co do kwesti z muzyką kolega laurenth1981, dał przykład i ja też co mnie zdziwiło byłem swiadkiem takiej sytuacji.

Odnosnie ruszania spod świateł, pojeźdź sobie koło 20-21 koło SDHu to może trafisz na ciekawą ekipe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...