Skocz do zawartości

Moja przygoda z yakuzami


leon_max
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem szczeze ze nie za duzo jak na takie 15" basowki wyciagneles i to w dodatku w maluszku.Ja na dwoch 12" S1 rockforda przy Alpinie MRV-T500 w bmw e30 pociagnelem 98db a to juz niezle jak na S1 prawda?

to nie głosniki robią zamęt w aucie tylko moc podana na nie pamietaj ze dostały po ok 350RMS na szt........... a to malucko i z ta moca to i tak niezły wynik............ ja na 1,5kw waliłem 143db

 

chcialem tylko male porownanie zapodac

 

MAŁE??? niektórzy chyba na przednim systemie poazują 98db mając w drzwiach po 1 szt 8" ...............

3 db to RAZ głośniej!!!! czyli yakuzy były głosniejsze o jakieś 14 RAZY!!!!!!!!!!!!! fak faktem ze problemy zaczynają sie powyzej 140db, potem kazdy db wiecej to jak wygrac w totka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moc to bm 990atx generował coś koło 800-850rms. Seryjne zabezpieczenie 75A na 2ohm strzelało momentalnie :) . Na 90A było już spoko. Czyli brał sporo prądu. Przy tej mocy wynik 140 to chyba nienajgorzej. Za taką kase za dużo nie da się zrobić. A jak ktoś myśli, że w małym maluszku łatwiej idzie zrobić dużo db to jest w dużym błędzie. (zwłaszcza w db drag). Na otwartych drzwiach grało dużo mocniej.

Helon padł mi na testach, ale powiem tak helon12 jest głośniejszy niż 2x yakuza 15!!! :)

 

[ Dodano: 2008-09-25, 19:57 ]

Rf team nie obraź się ale 98 db to wytważa krzycząca kobieta. Term-lab zaczyna mierzyć od 120db

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak dwa pomnóż coś sobie razy jeden...

.wszyscy wiedza o co chodzi..... inna glina??

idąc twoim tokiem myslenia:

"COŚ"x2="COŚ2"

"COŚ"x1="COŚ1"

hmmm dla mnie róznica wynosi 1.... wiec do wyniku 140db to malutko i zaden problem do przeskoczenia.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...