Skocz do zawartości

XTANT TEAM!!


dawid-ss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problem w tym że s-classa czy nowa czy stara zawsze bedzie s-classą i spadająca cena nie zrobi z niej malucha, a to o to chodziło, mi w pierwszym moim poście chodziło o to samo, tylko nie napisałem jak krowie na rowie, Xtant nadal jest piecem wysokiej klasy i spadająca cena mu klasy nie odebrała, stał się przez to dostępny, przez to teraz może się nim cieszyć więcej ludzi - i dobrze. Ale po co zaraz się czepiac innych że kupili coś w takiej cenie jak była na początku - a to ludzi w Polsce boli najbardziej.

Tyle że jak Xtant był drogi - to był blee, teraz staniał i jest super, a on był i wtedy super i teraz jest i pewnie bedzie, chyba że zacznie dawać stałe napięcie na suba i będzie wszystkie spalał, wtedy za jakiś tam czas wyjdzie że 2200 (bo o nim mowa) to gówno na maxa... a że działo się to przez to że ktoś kiedyś go podjarał, tego nikt już nie wspomni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy widzę, że zeszli na temat pieniędzy.

Zadam jedno pytanie: czy ktoś tu sądzi, że dla dzisiejszych posiadaczy Xtantów, za które płacił ok 1000-1500zł, liczy się to, że kosztował on kiedyś kilka razy więcej? Kupił dobry piec w cenie podobnej do x1000, Dual Mono czy DLS A3, który nowy kosztuje dzisiaj ok. 3000zł. Kto na to zwraca uwagę? Może tylko wtedy, gdy chce startować w zawodach...

Czy np. dla kogoś tu, jednym z kryteriów przy wyborze używanego samochodu była jego cena w salonie? Głupota taka, jak gadanie o tym, że wzmacniacz kosztował ileś tam, jak był nowy. Teraz kosztuje ludzkie pieniądze i gra bardzo dobrze jak na te pieniądze.

:krzeslem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się powstrzymać przed napisaniem: i zawody zaczną wygrywać ;)

 

A to już chyba nastąpiło :) jakby nie patrzeć w większości aut siedzi ta niezbyt lubiana tu marka :) może nie akurat typowo X4, ale też inne trefne modele.

Dziki, Ewelina, Łukasz, Adam, Robert, Marek, Tomek oraz parę innych aut jeśli chodzi tylko o nasze podwórko, na świecie też tych aut nie brakuje.

A teraz X4 spowszednieją bo wyszły MX4, i paru zagranicznych "debili" zapewne się w nie właduje, kupując je teraz a nie za 10 lat jak już same klasy nabiorą, by swoje stare piece sprzedać za połowę ceny, potem jeszcze cena troszkę spadnie i już będą super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to, ze mozna cieszyc sie dobrym dzwiekiem nie zastawiajac samochodu, domu, nerki czy sprzedajac dziecko

 

Zapytaj się kogokowiek co kupił jakiś tam klocek, czy kupując go zastawiał nerkę, a za pewne po za małymi wyjątkami kupowania na x rat w systemie lukas, nikt nic nie musiał zastawić. I nie ważne czy był to pierwszy właściciel co kupił go w sklepie nowego, czy kolejny co kupił go później jako używany. Tak więc wydana kasa to temat podrzędny i mało istotny, nie potrzebnie się tego chwytamy. Trzymajmy się jego klasy i jakości oraz efektów jakie potrafi okazać - wtedy go oceńmy, ale rzetelnie jak na to zasługuje.

 

tbrek,powiedz co Cię gryzie?

 

widzę że znów się mnie czepiasz...

Ale odpowiem, gryzie mnie to że kiedyś był to kiepski piec (był za drogi) a teraz staniał i jest super. A on był i jest nadal super. To tak na marginesie czepiania się innych produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, cena się zmieni, ale klasa produktu ani poziom dźwięku już nie. A przepychankę jak to ująłeś celowo rozpocząłem, aby dała do myślenia wielu osobom.

Szkoda że nie dało się jej zrobić w innym temacie i zaśmieciliśmy ten wątek, do czego się przyznaje, ale akurat ten producent idealnie się do tego nadał, spełniał wymagania w 100%. Jakby to był post o innych produktach, nikt by zapewne w taki sposób nie reagował, a xtant jest teraz bardzo popularnym piecem i spodziewałem się takich reakcji.

 

Nie masz 20 lat, więc może pamiętasz stare fora i jak to się niektóre produkty opisywało, potem nagle okazywało się że są zamontowane w większości aut i się ludzie do nich przekonali - i tylko takie znaczenie miał mieć mój pierwszy wpis, ale jakbym go napisał w inny sposób, wielu ludzi by go nawet nie przeczytało. Czyż nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z

 

 

 

widzę że znów się mnie czepiasz...

Ale odpowiem, gryzie mnie to że kiedyś był to kiepski piec (był za drogi) a teraz staniał i jest super. A on był i jest nadal super. To tak na marginesie czepiania się innych produktów.

 

Ej no wytykasz błędy rodziców dzieciom.... Czy to ważne ile coś kosztowało i kogo było na to stać? Czy to ważne że kiedyś kilku zazdrosnych imbecyli krytykowało coś na co ich wtedy nie było stać i to był jedyny powód takiej krytyki? Czy aby na pewno tutaj wszystko jest stronnicze skoro Tomek chciałeś uświadomić ludziom pewną sprawę z którą ja się również zgadzam, ale jednak nadal wspominana jest jedna Marka.

Może bez hipokryzji, tak jak obrażanie kogoś z dopiskiem "bez obrazy"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz 20 lat, więc może pamiętasz stare fora i jak to się niektóre produkty opisywało, potem nagle okazywało się że są zamontowane w większości aut i się ludzie do nich przekonali - i tylko takie znaczenie miał mieć mój pierwszy wpis, ale jakbym go napisał w inny sposób, wielu ludzi by go nawet nie przeczytało. Czyż nie tak?

 

też nie mam 20 lat i nie pamiętam starych for, a w CA już trochę siedzę. Generalnie, przez te wszystkie lata nauczyłem się jednego - opinię wyrażam tylko po odsłuchach w swoim aucie. W innym przypadku milczę. Z resztą, czy to ważne jakie coś kiedyś miało opinie? A jakie ma teraz? Człowiek zmienny jest i tyle. Skoro kiedyś piece miała jedna osoba (nie znam instalacji, nie słuchałem jej) i komuś nie pasowało brzmienie, to trudno. A teraz wiele osób ma te piece, np. w bardziej udanych "kompozycjach" i grają dobrze. A rozdrapywanie kwestii finansowych, jest według mnie, poniżej pasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ważne że kiedyś kilku zazdrosnych imbecyli krytykowało coś na co ich wtedy nie było stać i to był jedyny powód takiej krytyki?

 

Nie, to mało istotne, ale dość często stosowane i powtarzające.

 

Więc napisz konkretnie co biega Ci po głowie.Będzie szybciej,proście i zrozumiale dla wszystkich.

 

W to akurat wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny temat o kant d...... ;)

 

Tbrek - niewiem skąd masz te wieści o hooyowych xtantach u Hippka, ale jeszcze zanim on je zamontował u siebie w aucie, z tego co pamiętam maniolo miał jednego i pochlebne były opinie ludzi które go słuchały. Gdzieś w tamtych okolicach też był test 603'ki w automedia. Wypadła wzorcowo. A u hippka problemem nie był piec czy głośniki - a system jako całość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...