Skocz do zawartości

XTANT TEAM!!


dawid-ss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temacik dla posiadaczy (i nie tylko) piecyków i sprzętu z tej firmy :) XTANT!

 

Od razu moje pierwsze pytanie, jako posiadacza 604x, czy ktoś sprawdzał wejście pinowe wiatraka, dokładniej, czy podłączał ktoś pod to dodatkowe wiatraki? Chce wiedzieć czy nic się nie stanie jak dorzucę do piecyka dodatkowo 2 wiatraczki, wiadomo, moc jest znikoma ale jednak chciałbym wiedzieć czy coś tam zaraz nie eksploduje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Paweł nie chodzi o grzanie xtanta, chce go zamknąć właśnie w takim czymś jak mówisz, paczka jest szczelna i chciałem odprowadzić ciepełko dwoma wiatrakami pracującymi w trybie wciąga-wyciąga w tej obudowie. Mój ma sporo pracy u mnie, lubie głośno słuchać i strasznie "dorzucam do pieca", mój po paru minutach grania przód+sub jest już ciepły :) Wiatrak mam w pozycji normalnej, nie tej wolnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie ma upałów po >30 st. C, ale u mnie po ponad 3h trasie i raczej niezbyt cichym słuchaniu nie było objawów zbytnego grzania się, a podobnie jak Paweł mam zabudowę podłogi z niezbyt dobrą cyrkulacją powietrza. Moim zdaniem, i tak pewnie sam w przyszłości zrobię, byłoby zwyczajnie doprowadzenie jakiegoś króćca łapiącego chłodne powietrze do seryjnego wentylatora, nawet z rury PCV. Słyszałem o takich patentach z łapaniem powietrza ze zderzaka, tyle, że trzebaby wtedy pomyśleć o czymś w stylu filtra, żeby specjalnie śmieci do wzmaka nie ładować.

 

Grzał to sie SA50 ....

Dokładnie, czysta A klasa to i się grzeje, tam prawidłowa temp pracy to kilkadziesiąt stopni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzeseł nie mamy ale mogę namalować na szkolnym :D :D

 

Jaka tam elita, masz xtanta jesteś w teamie haha :) A co my gorsi od Braxowców? pffff!! :)

 

Możliwe że wcale nie będzie to potrzebne (chłodzenie dodatkowe) i wystarczy w komorze zrobić dwa otworki, jednak wolalbym włożyć jeden wentylatorek, ogólnie zagrzać pieca nie zagrzałem tak zeby się wyłączył, myślę że zabezpieczenie jest sprawne, chociaż wole go nie używać bo i po co :) Tylko myślę czy jak dołączę do tych pinów drugi wentylator to coś nie padnie w piecu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może xtant nie grzeje się tak jak Aklasowe piece ale zamknąć do w paczce prawie klozet i męczyć to grzech trochę :D Szkoda żeby odmówił posłuszeństwa z głupoty, z tąd moje pytanie :) Widać sam sprawdzić musze a jak zepsuje to będę pierwszym :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dawid-ss: sorki za stwierdzenie, ale spuszczasz się nad tymi piecami strasznie, w każdym Twoim poście pada nazwa wzmaka...

 

Bezpieczniej nie podpinać dodatkowych śmigiełek pod to gniazdo. Ewentualnie można dać jeden, ale konkretny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko , mój siedział pod tylną kanapą i po godzinie ostrego grania na przodzie nie dało się go dotknąć takwięc nie do końca jest to nie grzejący się wzmak , wystarczą ekstremalnie mało przewiewne miejsce

albo odwotnie podlaczone zwrotki :wink:

prawda Emil? :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi w jakiej konfiguracji używanie 604x? Używa ktoś jako zasilanie tweeterów i wooferów w aktywce?

 

jeden z moich był przez trochę u Marcina w aucie i radził sobie bardzo dobrze pod h700 :) Detali full.

 

generalnie ten wzmak to jedna wielka zwrotka. Budujesz sobie sip'a jakiego sobie wyśnisz, ustawiasz lpf, hpf, zbocze i gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierz mi, komary pierdziały tam, gdzie miały pierdzieć i jeszcze można było rozpoznać zapach :mur1::przestraszony:

 

dobry wzmak ,a le trszkę przesadzacie :) .

 

Morfi wiem że masz xtanty , ale chodziło mi o to że chciał bys osiągnąc taki poziom zadowolenia jak Dawid :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...