Skocz do zawartości

XTANT TEAM!!


dawid-ss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji aktywnego chłodzenia tych wzmacniaczy, może warto przyjrzeć się podzespołowi odpowiedzialnemu za tą aktywność. To się tyczy ludzi, którzy mówią, że się grzeją :zawstydzony:

Miałem wpiętego 2200 na zlocie w swój system. Dół prawie tak dobry jak z mojego AA, jak na razie 2 miejsce, ale góra i scena zrobiła niezapomniane wrażenie. I do tego ten wygląd i zwrotka... Fajne wzmacniaczne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czytając tak te zachwyty na temat xtantów, zastanawiam się tylko jak byście się nimi zachwycali jakby dostępne były nadal tylko w cenach detalicznych, bez spadku wartości jako używane, i jak byłyby porównywane do innych pieców w tej samej klasie cenowej, np. MRV-900 alpine, MuSEE 504, jak i by się parę innych piecy znalazło w cenach ok 10k zł :)

 

Bo z tego co pamiętam, jak były dostępne kilka ładnych lat temu, w cenach po kilka ładnych tysięcy, dostępne tylko za oceanem i miał je wtedy Hippek w landzie pod P9, to wielu te piece objechało na maxa, że audisony VR jak i dlsy je zabijają w kazdym calu, a Gienki to już niszczą je na starcie... a teraz proszę, piece po 2k lub mniej i jakie to super są, może po prostu wielu z Was do nich dopiero dorosło aby je słuchać, i tak samo potrzebujecie czasu z innymi piecami, które jak na razie trzymają swoją wartość, jak i nie są ogólnie dostępne.

 

Tylko proszę bez żadnych osobistych urazów dla ich obecnych właściceli, jak i nie mam nic do tego pieca - od takie tylko pytanko dla zastanowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając tak te zachwyty na temat xtantów, zastanawiam się tylko jak byście się nimi zachwycali jakby dostępne były nadal tylko w cenach detalicznych, bez spadku wartości jako używane, i jak byłyby porównywane do innych pieców w tej samej klasie cenowej, np. MRV-900 alpine, MuSEE 504, jak i by się parę innych piecy znalazło w cenach ok 10k zł :)

 

Bo z tego co pamiętam, jak były dostępne kilka ładnych lat temu, w cenach po kilka ładnych tysięcy, dostępne tylko za oceanem i miał je wtedy Hipek w landzie pod P9, to wielu te piece objechało na maxa, że audisony VR jak i dlsy je zabijają w kazdym calu, a Gienki to już niszczą je na starcie... a teraz proszę, piece po 2k lub mniej i jakie to super są, może po prostu wielu z was do nich dopiero dorosło aby je słuchać, i tak samo potrzebujecie czasu z innymi piecami, które jak na razie trzymają swoją wartość, jak i nie są ogólnie dostępne.

 

Tylko proszę bez żadnych osobistych urazów dla ich obecnych właściceli, jak i nie mam nic do tego pieca - od takie tylko pytanko dla zastanowienia.

Możliwość kupna a odsłuchu to dla mnie dwie odrębne rzeczy. No ale trudno odebrać Ci rację w kwestii mentalności co poniektórych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cena detaliczna 10k zł w Polsce to jakaś za przeproszeniem z "d*py" wzięta była. Jak już nawet nie szukając za Oceanem, to w Anglii ten wzmacniacz był za połowę ceny.

 

Chyba tak nie do końca, gdyż tzw retail lub MSRP price za oceanem byla $1999, co na obecną chwilę daje nam 6500zł, a MSRP nie zawiera podatku stanowego (w każdym inny) dolicz koszt przesyłki na owe czasy, cło, akcyzę na elektronikę oraz VAT, nie mówiąc już o prowizji importera jak i rabatach dla dystrybutorów.

 

Nie porównujcie cen z przemytu, bo nie tędy droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo z tego co pamiętam, jak były dostępne kilka ładnych lat temu, w cenach po kilka ładnych tysięcy, dostępne tylko za oceanem i miał je wtedy Hippek w landzie pod P9, to wielu te piece objechało na maxa, że audisony VR jak i dlsy je zabijają w kazdym calu, a Gienki to już niszczą je na starcie... a teraz proszę, piece po 2k lub mniej i jakie to super są, może po prostu wielu z Was do nich dopiero dorosło aby je słuchać, i tak samo potrzebujecie czasu z innymi piecami, które jak na razie trzymają swoją wartość, jak i nie są ogólnie dostępne.

 

Nie musisz się martwić. Kilka lat temu, większość osób z tego tematu nie myślała o żadnym audio w swoim aucie lub dopiero co zaczynała swoją przygodę z CA. Za jakieś 2-3 lata ktoś na forum założy "piracki brax team" z osobami, które dorosły do braxów, nie ważne, czy emocjonalnie, czy finansowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie martwię, mam to ogólnie w .... chodzi o sam fakt, a jeśli za te 2-3 lata powstanie tutaj lub na innym forum tego typu własnie team, to tylko będzie znaczyć że miałem rację :) po za tym dlaczego własnie piracki brax team, a nie musee lub genesis team, ja przynajmniej celowo nigdzie tego nie napisałem, a brax team juz jest, i nie ma w statusie teamu napisane że wszystkie klocki muszą być kupione w PL, tak więc po co tworzyć piracki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz się martwić. Kilka lat temu, większość osób z tego tematu nie myślała o żadnym audio w swoim aucie lub dopiero co zaczynała swoją przygodę z CA. Za jakieś 2-3 lata ktoś na forum założy "piracki brax team" z osobami, które dorosły do braxów, nie ważne, czy emocjonalnie, czy finansowo.

Czy aby na pewno nie przesadzacie? Dawid założył sobie temat "for fun" nie widzę w tym jakiś wyniosłych założeń/ograniczeń/obowiązków itp. Teraz to xtanty będą wzbudzały lada dzień tyle emocji co braxy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ehhh ta promocja.

 

Przeczytaj uważnie mój post i do czego CELOWO porównywałem produkty, a że ktoś go sobie inaczej zinterpretował to już nie moja wina.

Żadnej promocji tu nie ma i nie miało być, po prostu mój zamysł był taki aby sobie coś przemyśleć, ale kilka osób widzi w tym zaczepki do jakiś personalnych wojen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby na pewno nie przesadzacie? Dawid założył sobie temat "for fun" nie widzę w tym jakiś wyniosłych założeń/ograniczeń/obowiązków itp. Teraz to xtanty będą wzbudzały lada dzień tyle emocji co braxy....

 

Następnym razem będzie trzeba w pierwszym poście zaznaczyć - TYLKO DLA POSIADACZY i nikt inny nie ma prawa się w tym poście udzielać.

 

A tak z innej beczki, gdybym zmienił logo na xtant to ciekawe jakbyście to odbierali....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ja tutaj nie neguje żadnej strony. Możesz pisać nie będąc posiadaczem - nic w tym dziwnego nie widzę. Skoro chcesz aby nikt nie szukał w Twoich wypowiedziach zaczepki to nie szukaj jej w moich. Może sprostuję:

Dawid założył temat o xtantach, na forum nie ma nic w regulaminie aby zabronić komuś samozadowolenia z posiadanego sprzętu. Zaraz już wyleciały posty, że się nad nimi spuszcza itp. Potem znów kwestia kasy. Nie rozumiem celowości tych wypowiedzi ale celowość tematu już potrafię zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to wisi co tam masz.

 

Za długo o tych jedynych cicho było.

 

A co do dorośnięcia słuchania ich i objechania przez inne ( często określane jako niegrające )

 

to i tak po mojemu jakoś i tak grają bardziej po mojemu jak te reklamowane przez ciebie.

 

Oczywiście bez urazy do użytkowników i innych obdarzonych tym produktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja nic tu nie reklamuję, co się tak tego przyczepiliście.

 

Aby nie odbiegać jeszcze bardziej od tematu tego postu, i żeby się nie czepiać i nie odwracać kota ogonem, więcej tu się udzielać nie będę, choć i tak jestem też zwolennikiem xtantów bo są to b.dobre piece jak i inne w jego klasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja nic tu nie reklamuję, co się tak tego przyczepiliście.

 

Aby nie odbiegać jeszcze bardziej od tematu tego postu, i żeby się nie czepiać i nie odwracać kota ogonem, więcej tu się udzielać nie będę, choć i tak jestem też zwolennikiem xtantów bo są to b.dobre piece jak i inne w jego klasie.

Ale czego uogólniasz? Piszesz, że "wyście się uczepili" nie widzę tutaj w wypowiedziach liczby mnogiej która Ci zarzuca to o czym piszesz. Swoją drogą czego z każdego tematu musi robić się wojna między "wyznawcami". Wspólna pajsa Wam nie wystarcza? Czy trzeba udowodnić kto lepiej wydał swoje pieniądze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, niedlugo X4 tez bedziemy kupowac za smieszne pieniadze :)

znaczy za kilkanascie lat ;)

 

wtedy zrobią się muzykalne, dynamiczne i inne piece nie będą dorastały im nawet do pięt :) Na razie muszą sobie na to zapracować (czyt. stracić na wartości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy zrobią się muzykalne, dynamiczne i inne piece nie będą dorastały im nawet do pięt :) Na razie muszą sobie na to zapracować (czyt. stracić na wartości)

 

nie mogę się powstrzymać przed napisaniem: i zawody zaczną wygrywać ;)

 

 

Klocek za 10k jest juz produktem dla snoba ale ten sam produkt po kilku latach za pol ceny przechodzi metamorfoze, i nagle jego posiadac nie jest juz snobem, a rozsadnie myslacym kupujacym... Ciekawa koncepcja...

 

nie chodzi o snobizm czy ego. Chodzi o to, że jeśli coś jest obecnie dostępne w kwotach przystępnych dla większej części mniejszości, którą stać kupić klocek za >1 k PLN, to dlaczego tego nie zrobić. Tak jest ze wszystkim. BMW 5 E39 kiedyś kosztowało 250 tyś i było na nie stać przysłowiowych snobów. Teraz jest bardziej dostępne, a przecież wtedy było dobre, teraz jest dobre i jeszcze przez kilka lat będzie dobre. Skoro kogoś stać na nowe, to kto bogatemu zabroni... A jak "biednego" po latach stać na to samo, to już źle... hmm chyba po raz kolejny będę musiał zacytować sam siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...