Skocz do zawartości

radio do +- 500zł


Młody01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kenwood odpada jest z góry przegrany. nie cierpię tego producenta... właśnie mam w samochodzie jakiegoś kenwooda z niższych serii (jako grajek zastępczy) i do szału mnie doprowadza... ta 9855 ma usb? no kurde Bardzo przydatna rzecz jak dla mnie...

wróć oglądałem twoje radyjko i nawet o nim myślałem ale trochu ten chrom za mocno zajechany :(

nad tą się zastanawiam

http://allegro.pl/alpine-cda-9884r-gwarancja-i1939161209.html

ale poczekam do jutro bo licytacja jest 9886r i może ją wyrwę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek ci pomaga a ty wybrzydzasz.. Sztabkę złota ci dac za 10zł to bedziesz marudził ze rysy ma.. Nie przesadzasz troche?

Z takimi wymaganiami - to kup nowy model a nie uzywke..

Wez pod uwage ze stawiasz spore wymagania

1-stosowne wyjscia rca

2-spora ich ilosc

3-melomanskie granie z wysokiej półki

to juz jest cena w okolicach 500-600zł minimum, a ty bys jeszcze chciał wyszlifowany perfekcyjnie diament..

Za take cos jak wygląd perfekt-na ogół dopłaca sie spokojnie 25%-40%

I nie wbijaj sobie do glowy ze kenio ci nie podchodzi bo słuchałes jakiegos najnizszego modelu bo rownie dobrze mozna napisac ze alpine to shit bo miałem kiedys model CDE-120R i był do bani..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek ci pomaga a ty wybrzydzasz.. Sztabkę złota ci dac za 10zł to bedziesz marudził ze rysy ma.. Nie przesadzasz troche?

Z takimi wymaganiami - to kup nowy model a nie uzywke..

Wez pod uwage ze stawiasz spore wymagania

1-stosowne wyjscia rca

2-spora ich ilosc

3-melomanskie granie z wysokiej półki

to juz jest cena w okolicach 500-600zł minimum, a ty bys jeszcze chciał wyszlifowany perfekcyjnie diament..

Za take cos jak wygląd perfekt-na ogół dopłaca sie spokojnie 25%-40%

I nie wbijaj sobie do glowy ze kenio ci nie podchodzi bo słuchałes jakiegos najnizszego modelu bo rownie dobrze mozna napisac ze alpine to shit bo miałem kiedys model CDE-120R i był do bani..

 

 

Kenwood KDC-W3041 tego mam podpiętego i jest to radio 'chore' pod względem ustawienia...

 

Do kosza. jedzie 9884r :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...