Skocz do zawartości

Słupki ....w sumie dużo OT


Piotr1987
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Tego rodzaju rzeczy miałem w swoim samochodzie 10 lat temu , głośnik z dyslokacją zasadniczej komory.

Czasami odnoszę wrażenie , ze dla większości"aktywistów" CA miało swój początek nie dalej niz 3 lata wstecz

 

Witam Panie Józku niektórzy niestety chcą być mądrzejsi i na sile udowodnić ze czegoś nie da się zrobić . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Ty mowisz jedno, adwokaci co innego. Zdecydujcie sie czy bedzie piekny slupek, ktory bedzie kryl w SOBIE 3L czy w desce. Bo narazie to Radek nakrecil sie i gada tylko o kasie (swoja droga jak widze takich fachowcow co gadaja w ten sposob to wole omijac z daleka). Moj imiennik pluje wrecz na kazdego kto cos powie nie tak, spoko reklama dzwignia handlu jak ktos tak lubi.

Niestety mi niczego nie udowodnicie bo nie ma konkretow, a tylko pisanie w stylu daj kase daj kase (mam wrazenie, ze tego 1k mialem sie przestraszyc i nie wiem co zrobic czy smiac sie czy plakac).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami odnoszę wrażenie , ze dla większości"aktywistów" CA miało swój początek nie dalej niz 3 lata wstecz

ciężko mi to powiedzieć ale zgadzam :P, czym więcej przeglądam "starych fotek" w tym większym jestem zdziwieniu co się kiedyś robiło i jakie fajne autka grały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Piotr1987 dnia 07 listopad 2011 - 00:40 napisał

 

Tak masz racje bury22. Cos Ci kiedys opowiem

 

 

Nie ma sprawy ja się nie obrażam i chętnie pogadam na żywo , posłucham może auta itp. Czasami bywam służbowo w stolicy więc może niedługo wpadne do was.

 

 

No bo dziwne zebys sie na cos obrazal. Przeciez to tylko luzna pogawedka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Ty mowisz jedno, adwokaci co innego. Zdecydujcie sie czy bedzie piekny slupek, ktory bedzie kryl w SOBIE 3L czy w desce. Bo narazie to Radek nakrecil sie i gada tylko o kasie (swoja droga jak widze takich fachowcow co gadaja w ten sposob to wole omijac z daleka). Moj imiennik pluje wrecz na kazdego kto cos powie nie tak, spoko reklama dzwignia handlu jak ktos tak lubi.

 

 

Radek ma 100% racje bo udowodni Ci ze ten słupek może mieć komorę 3l i będzie to wyglądało dobrze bo wiesz soryy, ale on nie robi zlej roboty;) a jak jesteś taki pewien ze się nie da tego zrobić ładnie to się załóż bo o to RADKOWI chodzil a nie próbujesz kogoś oczernić ze zalezy mu na kasie. Wiesz Radka znam napewno duzo duzej niz Ty i nigdy bym mu czegos takiego nie powiedzial wiec napjpierw kogos poznaj a potem sie na jego temat wypowiadaj.

 

 

Też zrozumiałem że w słupku miały być te 3 L .

 

Kolego to czytaj uwaznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mi niczego nie udowodnicie bo nie ma konkretow, a tylko pisanie w stylu daj kase daj kase (mam wrazenie, ze tego 1k mialem sie przestraszyc i nie wiem co zrobic czy smiac sie czy plakac).

Może wróć na kilianowo tam takich wirtualnych audiofili jest więcej.

Mądrzyć się jesteś pierwszy a jak trzeba coś udowodnić to wypisujesz takie pierdoły.Mi na kasie nie zależy,skoro jesteś pewny tej głupoty coś sobie wykminił to czego się obawiasz.Ja Twojej kasy nie chcę a sam tez się dołożę do puli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Radek ma 100% racje bo udowodni Ci ze ten słupek może mieć komorę 3l i będzie to wyglądało dobrze bo wiesz soryy, ale on nie robi zlej roboty;) a jak jesteś taki pewien ze się nie da tego zrobić ładnie to się załóż bo o to RADKOWI chodzil a nie próbujesz kogoś oczernić ze zalezy mu na kasie. Wiesz Radka znam napewno duzo duzej niz Ty i nigdy bym mu czegos takiego nie powiedzial wiec napjpierw kogos poznaj a potem sie na jego temat wypowiadaj.

Ale zaraz , przecież Radka słupki każdy zna i myślę że mają swoje grono fanów. Tzw warszawski stajl :P . Moim zdaniem chodziło tu o ciebie (LacAudio) i wykonanie przez Ciebie słuków w Civicu które pomieszcza 3L .

Jak to było w klasyku filmowym "Raadka to ty w to nie mieszaj " :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dan124 skonczyles juz?? Ty takze nie odpisales mi na zadane pytanie, mam nadzieje, ze nie okazalo sie zbyt trudne.

 

 

Tak wybitnie trudne.

 

Jaki jesteś elokwentny.

 

Może sam udostępnisz furę tak żeby można było zacząć coś wymagać od Ciebie?

 

Czy dasz radę to uczynić?

 

Może Mama Ci nie pozwala bawić się jej zabawkami?

 

Fajnie jest przypierniczyć się do kogoś nie?

 

Zza monitora szeroko idziesz :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lac nikogo nie oczerniam bo po co. Jak narazie to Radek obraza mnie nie ja jego. Przeczytalem jednak narazie tylko to, ze jesli zaplace to zobacze. Nie wiedziale, ze to forum posiada takze dzialy platne no ale czlowiek uczy sie cale zycie.

Nie chce sie o nic zakladac, proste pytanie czy robil taki slupek?? Unikanie odpowiedzi jest niejako odpowiedzia, nie mowie tu o dyslokacji komory bo to zagadnienie rozumiem, a o czym innym, moge napisac jeszcze raz.

 

Dan moze teraz o Tacie zaczniemy albo o Bracie jak juz o Mamie zaczales?

 

Moze lepiej niech mod wpadnie i posprzata m.in. moj smietnik.

P.S. Nigdzie nie napisalem, ze cokolwiek nie gra itp itd, nie zanegowalem jakiegokolwiek elementu budowy jakiegokolwiek samochodu robionego przez kogokolwiek wie u licha do czego Ci moje auto? Stoi codziennie mozna wpadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...