Skocz do zawartości

Sprzedałem dobre jako "popsute"


michalastrag
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opisze na szybko :)

 

Miałem jak nowego pioniera p88rs 2, z którego byłem mega zadowolony. Jedyna wada to połaczony i zaizolowany przewód od jednego kanału rca, w który wcześniej był przerwany(najprawdopodobniej albo fabrynie nie połaczony jak trzeba albo podczas mojego wkładania sie przyciął.) Oczywiście pod te chinche miałem podłączony 4 kanałowy wzmak i głośniki.

 

Nie pisałem o tym rca podczas sprzedaży bo był połączony, a na necie było napisane, ze często cos się z tymi przewodami dzieje.

Na spotach gazownik, Adamu, sinoff, (jeżdżą na zawody, zdobywają puchary) pomogli poustawiać wszystko by grało jak najlepiej :) i wad się nie dopatrzyli. Sprzedałem auto, gazownik miał je na zawodach i raczej nie zdobył pucharu na popsutym radiu :)

 

Kupujący z forum podczas kupna podłączył radio pod przód iso + sub posłuchał i kupił.

Po jakims czasie pisał ze sprzedałem popsute, miał świsty turbiny po przejsciu na chinche.

Pisałem we wrzesniu by sprwdził czy przewód nie jest przerwany ale wolał oddać na gwarancji od pioneera.

 

Nie musicie mi wierzyć ale wg mnie sprzedałem radio jak nowe i 100% sprawne, gwarancja chyba do kwietnia 2012

A dowiedziałem się do kupującego, że: było uszkodzone "(serwis naprawił układ przedwzmacniacza)", "zmasakrowane chinche," i że "przyciałem w chu*a"

 

Co o tym mylicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poinformowałeś sprzedającego o łatanym przewodzie?Gdybym kupił idealne radio na gwarancji,zapłacił za takie to bym Ci je oddał jak by wyszło że kabel jest uszkodzony.

Przy sprzedaży warto wszystko dokładnie opisać lub przedstawić na fotce,uniknie się nerwów i taki sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poinformowałeś sprzedającego o łatanym przewodzie?Gdybym kupił idealne radio na gwarancji,zapłacił za takie to bym Ci je oddał jak by wyszło że kabel jest uszkodzony.

Przy sprzedaży warto wszystko dokładnie opisać lub przedstawić na fotce,uniknie się nerwów i taki sytuacji.

Dokładnie , jeżeli nie poinformowałeś o fakcie że łatanym był przewód też bym się wkurzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Raadek dnia 07 listopad 2011 - 10:13 napisał

Poinformowałeś sprzedającego o łatanym przewodzie?Gdybym kupił idealne radio na gwarancji,zapłacił za takie to bym Ci je oddał jak by wyszło że kabel jest uszkodzony.

Przy sprzedaży warto wszystko dokładnie opisać lub przedstawić na fotce,uniknie się nerwów i taki sytuacji.

 

Dokładnie , jeżeli nie poinformowałeś o fakcie że łatanym był przewód też bym się wkurzył.

Tylko ze on je odbierał osobiście, sam podłaczał i grało :)

Wzial do ręki oglądał, przecież suba podłaczał.

Zapłacił.

A teraz dzis mi wypisuje na gg ze zataiłem zaizolowany przewód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziały gały co brały?? odbierał osobiście podłączał?? podłączał, jak podłączał to oglądał, więc dziękuję bardzo, do widzenia. Nie wiesz co robił z Twoim radiem po zakupie i w trakcie użytkowania i chce jeszcze kasę wytargać, goń go na drzewo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolega ma taką samą sytuacje co ja

Facet kupił komplet felg na alledrogo i przyjechał po nie pytał się czy felgi proste ja mówię że tak bo jeździłem na nich cały czas (bo tak było ) nic z nimi nie miałem żadnych problemów a tu gościo po ponad tygodniu pisze że felgi krzywe ( 3szt ) i że opony 2 szt przegryzione czy coś takiego przez psa niby i zgłosił sprawę na allegro do tej pory nie dostałem żadnego wezwania moim zdaniem próbował wyłudzić ode mnie pieniądze ( 300zł ) felgi sprzedane zostały za 435zł z oponami na aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej mi przynajmniej sumienie nie pozwoliłoby o tym nie wspomnieć tym bardziej że jak sam wspomniałeś sprzedałeś to komuś z forum.

Widziały gały co brały?? odbierał osobiście podłączał?? podłączał, jak podłączał to oglądał, więc dziękuję bardzo, do widzenia. Nie wiesz co robił z Twoim radiem po zakupie i w trakcie użytkowania i chce jeszcze kasę wytargać, goń go na drzewo.

Rozkręcasz przy zakupie sprzęt?

Ciekaw jestem jak byś się czuł gdybyś widział voicekrafta zamkniętego w obudowie rockford fosgate a z czaiłbyś się po okresie pół rocznym.

Święty nie jestem ale jeśli jestem świadom o wadach to o nich wspominam już w trakcie rozmowy wstępnej (przez gg, telefon czy tam nawet pw) aby ktoś nie marnował swojego czasu na oglądanie przy odbiorze osobistym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkręcasz przy zakupie sprzęt?

Ciekaw jestem jak byś się czuł gdybyś widział voicekrafta zamkniętego w obudowie rockford fosgate a z czaiłbyś się po okresie pół rocznym.

 

Weź już nie fatalizuj, taki Pionek to nie szrot za 200pln za nówkę i trzeba być osłem, żeby nie wiedzieć co się kupuje wybierając taki sprzęt.

 

 

 

aby ktoś nie marnował swojego czasu na oglądanie przy odbiorze osobistym!

 

jasne, bo oglądanie to "nieskończoność" i może zahaczyć o święta Bożego Narodzenia, już widzę jak odbierając takiej klasy radio nie oglądasz go, tylko bierzesz pudełko dajesz kasę i nara.

 

Z samochodem przy zakupie też tak robisz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź już nie fatalizuj, taki Pionek to nie szrot za 200pln za nówkę i trzeba być osłem, żeby nie wiedzieć co się kupuje wybierając taki sprzęt.

Na pytanie nadal nie odpowiedziałeś a rockford fosgate (przynajmniej z wyglądu) to też nie szrot za 200PLN

 

jasne, bo oglądanie to "nieskończoność" i może zahaczyć o święta Bożego Narodzenia, już widzę jak odbierając takiej klasy radio nie oglądasz go, tylko bierzesz pudełko dajesz kasę i nara.

 

Z samochodem przy zakupie też tak robisz??

Oczywiście że oglądam ale to nie zmienia faktu że powinienem być o wszystkich wiadomych wadach bądź naprawach poinformowany już podczas rozmowy aby nie tracić czasu i pieniędzy na oglądanie sprzętu którym nie jestem zainteresowany bo coś tam z nim było nie tak...

Co do porównania z kupnem samochodu to wybacz ale to już przepaść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przeczyta wątek to pewnie napisze.

Tak jak pisałem u mnie grało z tym zaizolowanym i ciągle oceniam je na idealne.

<b>Nie poinformowałem o zaizolowanym. </b>

Montował i sprawdzał osobiście.

 

Wasze opinie są dość ważne, szczególnie te, że nie poinformowałem.

 

Powinieniem zacząć od kołpaków, które kupiłem na zimę dla Wuja na aledrogo. Miały być idealne, a jednak ryski i ślady używania są, jeden uchwyt skrzywiony jeśli spogląda sie na nie z 20 cm.

Wujo zalożył, uchwyt pewnie sie podprostował, sladów z metra nie widać :) Dla niego idealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeden przewod ktory byl zaizolowany I dobrze zrobiony to zadna wymowka zebus mu kase oddawal. Mogl rownie dobrze napisac ze przyjechal do domu I radio juz nie gralo I zebus mu kase oddal. Widzial, gralo, bylo dobrze wiec o co chodzi. Ja bym kasy mu napewno nie oddal. Takie jest moje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj Rysiek... Co innego po jakichs tam powiedzmy kilku dniach. To Polska własnie i nawet radio bym rozkrecil zeby zobaczyc jego stan, o piecach nie mowie... Tym bardziej,ze nie wierze ,że koleś nie widział tego przewodu choćby przy montażu u siebie.

Troszke to mi zalatuje brakiem powagi ze strony kupujacego... Takie jest moje zdanie, pod warunkiem,że Twoja wersja jest prawdziwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj Rysiek... Co innego po jakichs tam powiedzmy kilku dniach

Nie bronię kupującego i sam w takiej sytuacji (a przynajmniej jak ją przedstawił autor) jako sprzedający nie uznałbym reklamacji nie mniej jednak poinformowałbym przed sprzedażą że coś było przy nim robione.

To Polska własnie i nawet radio bym rozkrecil zeby zobaczyc jego stan

^_^

 

Tak trochę po za tematem, jestem może przewrażliwiony ale sam padłem ofiarą fakt że zakupu głośnika po takich przeróbkach o których nawet sam MacGyver nie słyszał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...