Skocz do zawartości

Sprzedałem dobre jako "popsute"


michalastrag
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pozwolilem sobie edytowac

Moze ja nie kminie, 1. kupiles idealne radio, ktore okazalo sie niesprawne (uwalona masa, poklejone kable), 2. wyslales radio do serwisu, lezalo tam 2 miesiace, naprawili mase RCA ale sami nie zwrocili uwagi na taki stan okablowania?, 3. dostajesz radio z serwisu ciagle nie ciekawi Cię klejone okablowanie, 4. sprzedajesz i nagle wychodzi buba??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu widać stan kabli po rozpieczętowaniu izolacji przez kupca z allegro. Ja osobiście po powrocie radia z serwisu nie dociekałem czy jest tam jakiś kawałek taśmy izolacyjnej czy go nie ma. Radio po naprawie grało, gra i będzie grać. Na tym zdjęciu te kable są jeszcze wyjęte z białej fabrycznej wtyczki, to również zrobił kupiec z allegro. Zresztą czy taśma izolacyjna to coś dziwnego w używanym radiu ? Można nią chociażby skleić wiązkę kabli żeby był porządek. Jak już pisałem we wcześniejszym poście, moją winą jest to że tego nie sprawdziłem, gdybym odwinął i bym zobaczył tak "lekko" przyciętą gumę na przewodzie to bym nie kupił tego radia, bo nie było idealne. Może to pierdoła, ale sam fakt że sprzedający to ukrył i mnie o tym nie poinformował, by mnie zniechęcił do zakupu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest na kostce wygląda na ostrą jazdę z lutonicą.

 

Jokoś mi się nie widzi że nikt nie rzucił okiem na taśmę?

 

No i czemu chcesz kasę od niego?

 

Było sprawdzić i tyle zresztą skąd wiesz że tego nie zrobił kolejny nabywca?

 

Każdy z Was popełnił "błąd , "przeoczenie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bez jaj takiego cyrku z kablem to nie da sie nie zauwazyc przeciez. I faktycznie dobry serwis jak tego nie wymienili, chociaz swoja droga czy tam rca to nie sa przypadkiem przez kostke wpinane? i kosztuja z 10zl moze max? o to caly placz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.herbirol.com/rca.jpg

Koszt tak jak napisał szafa (100zł-150zł Pioneer model CDE 7194).

Za wady ukryte odpowiada sprzedawca choć nie wiem czy jest to wada ukryta jeśli tak to słabo.

Mimo wszystko klient nie musi być też ekspertem, gdyby radio kupił mega laik to dlaczego się z niego śmiać, a nie piętnować Sprzedawcy. Ten przecież swoim słowem dał mu gwarancję idealnego stanu. Bo czym innym jest nacięcie (pęknięcie izolacji), a czym innym w zasadzie jej brak i chamskie zaklejenie tego taśmą izolacyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest na kostce wygląda na ostrą jazdę z lutonicą.

 

Jokoś mi się nie widzi że nikt nie rzucił okiem na taśmę?

 

No i czemu chcesz kasę od niego?

 

Było sprawdzić i tyle zresztą skąd wiesz że tego nie zrobił kolejny nabywca?

 

Każdy z Was popełnił "błąd , "przeoczenie"

Kasy nie chcę, bo kupujący odemnie uzytkownik na allegro wysłał mi wczoraj wiadomość że nie będziemy dalej drążyć tematu, natomiast jeżeli by było inaczej to pewnie bym sie domagał rekompensaty, bo tak jak napisał kolega Piotrsaint" Mimo wszystko klient nie musi być też ekspertem, gdyby radio kupił mega laik to dlaczego się z niego śmiać, a nie piętnować Sprzedawcy. Ten przecież swoim słowem dał mu gwarancję idealnego stanu. Bo czym innym jest nacięcie (pęknięcie izolacji), a czym innym w zasadzie jej brak i chamskie zaklejenie tego taśmą izolacyjną."

 

no bez jaj takiego cyrku z kablem to nie da sie nie zauwazyc przeciez. I faktycznie dobry serwis jak tego nie wymienili, chociaz swoja droga czy tam rca to nie sa przypadkiem przez kostke wpinane? i kosztuja z 10zl moze max? o to caly placz?

W tej chwili na allegro jest jedna aukcja gdzie RCA kosztuje 160 PLN http://allegro.pl/pioneer-kostka-rca-chinche-do-8600-9600-p80-88rs-i1916615383.html też jest tam użyta izolacja ;) Jeżeli chodzi o serwis to RAGZ w Łodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogie bo to nie sa zwykle cinche tylko chinche... a to juz jakas kosmiczna technologia zapewne :ph34r:

 

http://www.ebay.pl/itm/PIONEER-RCA-AUX-CONNECTOR-12-PIN-PLUG-WIRE-HARNESS-US-SELLER-/260882448417?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cbdce4021 rca pioneer'a da sie kupic taniej

 

osobiscie to przy uszkodzeniu takiej wiazki wolalbym zakupic jakosciowy kabelek + koncowki i wlutowac calosc bezposrednio w radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...