Skocz do zawartości

mercedes w210 jako auto i pacjent audio


pawellaby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec tak :) zaczne najlepiej od poczatku ( :zglupkiem: )

 

jeszcze przed zima chcialbym sprzedac moje polo : ))

 

autko chcialbym wymienic na cos dla faceta : ) i zakonczyc przygode z tą malutka skrzyneczka na kolkach :)

 

 

bardzo powaznie mysle juz o mercedesie w210 z silnikiem 2,9 TD

 

chcialem zapytac was/poradzic sie / posluchac waszych opini na temat tego auta oczywiscie jezeli ktos kiedykolwiek mial stycznosc z nim.

 

jezeli chodzi o sam samochod jak wyglada awaryjnosc silnika w tym modelu, oraz jak to jest z ta korozja bo mozna tez czasami cos o tym przeczytac hm ?

 

a i bardzo wazne czy ktos kiedykolwiek mial przyjemnosc sluchac muzyki w takim aucie ?

 

jak z akustyka autka, autko ma bardzo duze wnetrze dlatego pytam : )

 

w planach bylo by zrobienie solidnego przodu bez subufera , z powodu nie zasmiecania bagaznika oraz z powodu pancernej przegrody :D

 

ogolnie schludnie z kultura i stylem :)

 

(ps. ze zdjecia ktore udalo mi sie znalezc w internecie drzwi wygladaja bardzo przyjemnie :))

 

tutaj link do drzwi :)

 

http://www.w210.pl/download.php?id=2003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

moze i sie nie znam ale te drzwi tak do konca przyjemne nie sa na moje oko, wbrew pozorom mala ilosc otworow technologicznych to utrudnienie przy wygluszaniu, przydaloby sie wyciac jakis otwor w gornej ich czesci bo ciezko bedzie siegnac w okolice lusterka...

 

co do opinii o silniku itp. to zapraszam na forum mb201-124.eu - traktuje wlasnie o Mercedesach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w W210 jest dużo ciszej niż w W124, koleś u którego kupuje części do swojego parcha ma okulara i mówi że to najwieksze gówno ale i tak nim jezdzi :D Wygodne to jest, trzeba mu przyznać, pali nie mało, zwłaszcza te motory zwykłe turbo bez zadnych komonrajlów, ale myślę że skoro chcesz coś dużego to wiesz jakie to koszta (górnika o koszta pytac haha). Dla mnie auto przyjemne, to co piszą w necie, co się psuje to prawda, co do rdzy, też prawda, ale jak kto dba ten tak ma, jak zrobisz ładnie drzwi glucikiem jakimiś z tyłu, progi i podłoge posmarujesz i błotniki to będzie hulał :) Każde auto ma jakieś wady, przecież ideałów niema :) Też bym chciał SLS63 który pali tyle co Lupo 3L a jedzie i warczy jak SLS :D

 

Powiem Ci tylko tak, wsiądziesz do mercedesa i możesz dostać albo urazu że nigdy nie będziesz go chciał albo urazu że nie chcesz innego auta już albo urazu że Cię po prostu na eksploatacje nie stać... bo uwierz ale części do tanich nie należą, lepiej zostać przy dupowozach koncernu VW bo ceny części są po prostu niższe, nawet w AUDI.

 

Rozważ A6 sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak :) zaczne najlepiej od poczatku ( :zglupkiem: )

 

jeszcze przed zima chcialbym sprzedac moje polo : ))

 

autko chcialbym wymienic na cos dla faceta : ) i zakonczyc przygode z tą malutka skrzyneczka na kolkach :)

 

 

bardzo powaznie mysle juz o mercedesie w210 z silnikiem 2,9 TD

 

chcialem zapytac was/poradzic sie / posluchac waszych opini na temat tego auta oczywiscie jezeli ktos kiedykolwiek mial stycznosc z nim.

 

jezeli chodzi o sam samochod jak wyglada awaryjnosc silnika w tym modelu, oraz jak to jest z ta korozja bo mozna tez czasami cos o tym przeczytac hm ?

 

a i bardzo wazne czy ktos kiedykolwiek mial przyjemnosc sluchac muzyki w takim aucie ?

 

jak z akustyka autka, autko ma bardzo duze wnetrze dlatego pytam : )

 

w planach bylo by zrobienie solidnego przodu bez subufera , z powodu nie zasmiecania bagaznika oraz z powodu pancernej przegrody :D

 

ogolnie schludnie z kultura i stylem :)

 

(ps. ze zdjecia ktore udalo mi sie znalezc w internecie drzwi wygladaja bardzo przyjemnie :))

 

tutaj link do drzwi :)

 

http://www.w210.pl/download.php?id=2003

Pierd*l tego w210 i kup w124/w201.

Jadę po spocie obejrzeć jednego w Katowicach, możemy jechać razem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra juz go nie chce :) ani jednego pozytywu na tyle wypowiedzi :)

 

@Sensi to jade z Toba, wlasnie ludzie tez bardzo polecaja w124 , coupe naprzyklad hihi : )

 

tylko tez nie chce 2,5 L benzyny bo to ze jestem gornikiem nie znaczy ze jestem milionerem :P:P

 

podobaja mi sie takie starsze auta , jest w nich wygodnie strasznie komfort mi sie niesamowicie podoba i tak jakos przestrzennie jest : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubuje sie w Mietkach, ale ta generacja jest wyjatkowo brzydka i emerycka.

 

w124 coupe jest dla ciebie emerycka ?:)

 

o gustach co do "dizajnu" nie powinnismy w ogole gadac : )

 

 

Daniel może coś więcej napisać o w124, pytaj go śmiało :)

A ja się zastanawiam czy nie kupić diesela, bo mam dostęp do tańszej ropy, a ten 2.0D ze 190'tki nie wymaga super paliwa, jak prawie każdy stary diesel.

 

ale np zeby kupic juz diesla w124 coupe , cena nie schodzi ponizej 20 tys...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to lajtowo :D jezeli mial bym kupic w124 (bardo ladne auto tez . swoj styl ma ) to jedynie coupe , i jedynie z LPG :) z silnikiem 2,3 najlepiej bo 3,0 to potwor juz : D

 

2.3 albo 3.0 na mechanicznym wtrysku + LPG? powodzenia.

 

320ce i tyle w temacie (również moje marzenie:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było coupe z dieslem chyba że wersja limitowana zamawiana i wtedy skóry i wszystko w aucie inne jest, taki ala AMG albo Brabus. Jak znajdujesz takie auto to znaczy że ktoś włożył sam tego diesla. 2.3 na LPG dobrze pracuje, wiem bo 2 kumpli miało, na gazie nawet lepiej zapieprza jak na benie! I niech nie wypowiada sie ktoś kto takim czymś nawet nie jechał. A o gazie mozna poczytać, jak założyłeś gówno to czego sie spodziewasz, że będziesz jezdził jak mercedesem czy jak ursusem? 320CE czyli ten 220KM pali nie wiele więcej od katowanego 2.3, 2.3 przy spokojnej jezdzie bierze 9-10L na trasie a okolo 11-13L w miescie. 3.2 trzeba doliczyć po 1,5l chociaż więcej(przy spokojnej jezdzie), ale żywotnośc też lepsza no i perfekcyjny automat :) Co do wygody, jest to auto 4 osobowe, jezdzi się dobrze, ale nasze egzemplarze są mocno wyjechane już a jak trafisz rodzynka to cena jest mega, zamienniki nie dają już takiej wygody jazdy jak ori częsci :) Lubie mercedesy i sam posiadam W201, szkoda tylko że nie stać mnie na nic nowszego :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że dwie osoby założyły i to jakoś jeździ to mnie nie dziwi. Wiele osób tak jeździło ... póki coś nie piardło:)

 

Kontrola nad tym jest słaba. A z sekwencją masz wszystko gdzieś. Zależy ile chcesz przy tym grzebać, żeby to jakoś chodziło.

 

Takie mam po prostu zdanie i tyle.

 

Fura i tak zajebista:)

 

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nastąpi to szybciej heh

Gdyby wcześniej miał diesla to przynajmniej klekot tdi by mu nie przeszkadzał :super:

 

Na początku po przesiadce z polo to ja stawiam 18L gazu, potem Ci zmięknie noga... :):P

Całkiem realny wynik.

To nie są samochody tanie w eksploatacji, Dawid, wiesz coś o tym. :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...