Skocz do zawartości

Radio z wygodną nawigacją po katalogach na USB


pebcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tym razem może troszkę mniej oklepany temat niż zwykle. Obecnie mam Clariona CZ200E i pasuje mi w 99% poza jedną rzeczą. Nawigacja po folderach to dla mnie istna katorga, a trochę albumów i utworów mam nawalone.

 

 

Na tym filmie widać o co mi chodzi. Skakanie po folderach odbywa się za pomocą klawiszy folder-up, folder-down. Mogę także używać funkcji folder search, ale to mozolne przewijanie każdej nazwy z osobna, a wcześniej jeszcze musi przelecieć "folder name" na całą wielkość wyświetlacza i dopiero później nazwa katalogu, w której w 75% przypadków pierwsza literka wyświetlana jest błędnie.

 

 

Szukam radia z wygodną obsługą skakania po folderach i utworach na podłączonym dysku usb. Kiedyś widziałem jakiegoś Kenwooda lub JVC gdzie były pokazane nazwy katalogów wszystkie na raz i przewijało się listę góra-dół. Niestety nie mam zielonego pojęcia jaki to był model.

 

 

 

Wymagania:

- wygodna i skuteczna nawigacja po katalogach usb

- usb najlepiej na kablu z tyłu, choć z tym może być trudno więc na froncie również podejdzie

- dźwiękowo nie gorzej niż obecny Clarion CZ200E

- wyjście dwukanałowe na wzmacniacz wystarczy, choc 4ch nie pogardzę

- 1 din

- marka raczej mniej istotna, byleby marka

- cena.. 450 zł wystarczy?

- ... korektor parametryczny? :) ale też się obejdzie jak coś

 

 

Z czym zagra:

- Morel Tempo 6

- Rodek R2100A2

 

Co zagra:

- wszystko poza metalem, ale głównie hip-hop i troszkę rocka

 

 

PS: Wiem że MP3 to zło wcielone i w ogóle, ale wygodę cenię sobie wyżej, a podczas jazdy i tak tych wszystkich niuansów dźwiękowych tak się nie odczuwa.

 

 

Help! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...