Skocz do zawartości

telewizja cyfrowa


ZbuchanaOWCA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i zakladajac, ze powiedzmy C+, N'ka czy Polsat nadaje z bitrate 15mbit sygnal o watpliwej jakosci wyjsciowej i tak dostajemy kibel. Nie upieraj sie nad tym bitrate, to nie jest lek na cale zlo.

Co do telewizora, ogladalem z tego samego zrodla obraz na jakims wysokiej klasy Philipsie i na Bravi, ktora byla kilka razy tansza, jakosc obrazu byla badz co badz inna, nie ogladalem tego w jakims salonie tylko u Kumpla w domu bo sie pochwalil nowym nabytkiem.

U mnie nie widac bitrate w n-ce. Moze jestem slepy ale mi z tym dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz sie i tyle. Wlacz sobie HBO na Cyfrze i zaplacz. Polsat w Polsacie wyglada duzo gorzej niz w N'ce.

Nie jestem znawca tematu ale wiem co widze i nie tylko ja to widze. Wszystkie platformy mam dostepne i moge je sobie porownac.

Dla przykladu Nat Geo Wild HD sredni bitrate ok 9mbit/s, a jakosc obrazu czesto jest delikatnie mowiac srednia i co na to ten Twoj bitrate?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co na to ten Twoj bitrate?

 

Ten mój? leży i pachnie

 

Jakbym miał wybierać platformę cyfrową tylko i wyłącznie po "bitrate", to bym musiał mieć chyba jakąś zachodnią platformę i tłumacza przysięgłego obok, żeby mi wszystko tłumaczył "live". Zaczynają się dywagacje pod kątem "ten telewizor jest lepszy bo ma wejście na kartę microSD, a ten nie"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie bitrate jezu..wpadnij do mnie i jak cos takiego znajdziesz stawiam litra.

poszukaj jakiejś przyczyny u siebie,moze kabel hdmi do bani.moze tv ma słabego procka...po mimo ze kazdy kanał jest nadawany w 50hz jesli sie ma 100hz tv to i tak jest roznica...a jesli nie mozesz sie przekonac zapraszam tu

http://www.hdtv.com.pl/forum/lcd-f21.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mam kompleksów na tym punkcie, więc nie wiem po co te spiny. Nadają w słabej jakości i tyle. Takie jest moje zdanie, bo moje oko tak uważa. Jeśli nie potrafisz tego zrozumieć - przykro mi. I nie wiem co mam u Ciebie znaleść i o czym mam się przekonać. EOT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro to mi jest ze nie masz idealnego obrazu...poprostu chce ci powiedziec ze moze to byc wina tv nie nadawcy.mam 3 tv i na zadnym nie mam najmniejszych problemow z bitrate.wiec moze nie pisz ze n daje slaby przekaz

spiny hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kolego inmix dlaczego nie chcesz przyjąc do wiaomosci ze mozna miec enke na duzym tv bez bitrate?

jesli Ty masz to ok,masz coś "słabego" i nie wyrabia i tyle.nie pisz ze N nadaje słabo jesli u innych nie ma tego problemu.

ja tego w zaden sposób i na zadnym kanale nie zauwazyłem a wzaracam uwage na detale...programy hd w ence (nie stare audycje skalowane do hd)miażdżą obrazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru się sprzeczać. sprawdź najpierw jakie ma możliwości ww. tv. jakbym Ci napisał kuro 5090 to też byś mi napisał że coś tam? czy też nie sprawdziłbyś co to jest i co potrafi, i twierdziłbyś że to słabizna.

Nie wiem "ilocalowy" masz telewizor, jeśli nie 52, to cieszę się, że Twój wyrabia (ma mniej roboty, niż mój).

Ja mam 52 cale, dobry telewizor i chcę mieć prawdziwe hd. a nie półśrodek. Płacę-wymagam. System 0-1-0-1-0-1... I przestań się męczyć, to jest moje zdanie i tyle. koniec.

Za słabo nadają, nadal, wciąż. amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego do duzych tv koniecznie trzeba mocnego procka...jesli takowy posiada nie ma problemu z ....

nie mam na mysli Twego tv ale mozna kupic 52 cale za 3tys zl i za 10 tys i wlasciciele tv co dali 3 tys sie smieją z tych co przeplacili i dali 10 tys...potem nieswiadomość czasem jest blogoslawienstwem.ja sie nie mecze tylko pisze jakie jest moje zdanie

nie nadają za słabo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizzzyyyys ale "ciasny gość", skoro masz najlepszy tv na świecie, to w sumie powinieneś mieszkac u Arabów, bo mają najlepszy bitrate na świecie, wtedy będziesz zadowolony i bedziesz mógł w spokoju pisać na forum:D a tak BTW, po kiego brałeś n`kę, skoro jest "za słaba" na twoje "cinema city" ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie sobie panowiejuz spokoj z takimi dywagacjami bo zaraz przyjdzie czyscicieli zrobi pozadek. Autor tematu zapytal ktora wybrac platforme satelitarna i uzyskal odpowiedz juz na pierwszej stronie i nawet pare argumentow do kompletu. Jesli masz kolego kiepski konwerter, kabel antenowy,badz antene w kiepskim punkcie to masz to co masz. W moim poscie o bitrate myslalem ze chodzilo o Hz jakie podaje dekoder na tv. Jesli masz odpowiedni sygnal (przynajmniej 70% jakosci przy przynajmniej 70% sily) to bedziesz miec super obraz z N. jesli jest inaczej to mozesz miec felerny dekoder.

 

NIE ZROBISZ Z RADIA JAKOSCI CD!<- pamietaj o tym uzytkowniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...