Skocz do zawartości

procesor H600 vs H700/701


disaster3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to mi dawno chodziło po głowie tylko nie wiedziałem jak sie do tego zabrac, teraz mam juz trochę jaśniej, a procek tez niewykluczone, poki co rysuje sobie jakąc koncepcje którą będę mógł przenieść do kolejnego samochodu wykorzystująć ori jednostke (w każdym badz razie Ameryki nie odkryłem).

Skupiam sie juz tylko na tym, sprzet ktory wykorzystam juz mam (i jego nie zmieniam - w sensie wzmacniacze, glosniki itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma , za przełączanie wejść , odpowiedzialna jest magistrala Ai-net.

Przy samodzielnej pracy procesora 600 ( bez magistrali Ai-net ) dostępne jest jedynie wejście analogowe

 

To teraz tak, mam CDA-7944r i zmieniarkę CHA-624, zmieniarka połączona jest z radiem Ai-Net'em, natomiast radio połączone jest z procesorem Audison Bit One optykiem i RCA. Tyle że wybór wejścia dokonuję się na sterowniku. Robię pasywkę więc zastanawiałem się nad sprzedaniem BO a zakupem H600 bo praktycznie tylko czasówki są potrzebne, no i oczywiście rozdekodowanie sygnału cyfrowego. Jak by miało połaczenie wygladać gdybym zmienił procka na H600 ? 7944 -> Ai-net do procka ? Jak wtedy zmieniarka jest sterowana ? Może głupie pytania ale nie chciałbym kupić proca i mieć zonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może lepiej wyciągnąć światło z i-poda ... :cwaniak:

Funkcjonuje dwa lata :)

 

To teraz tak, mam CDA-7944r i zmieniarkę CHA-624, zmieniarka połączona jest z radiem Ai-Net'em, natomiast radio połączone jest z procesorem Audison Bit One optykiem i RCA. Tyle że wybór wejścia dokonuję się na sterowniku. Robię pasywkę więc zastanawiałem się nad sprzedaniem BO a zakupem H600 bo praktycznie tylko czasówki są potrzebne, no i oczywiście rozdekodowanie sygnału cyfrowego. Jak by miało połaczenie wygladać gdybym zmienił procka na H600 ? 7944 -> Ai-net do procka ? Jak wtedy zmieniarka jest sterowana ? Może głupie pytania ale nie chciałbym kupić proca i mieć zonka.

Jak :?: , zgodnie z instrukcją obsługi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dzięki panie Józku :zawstydzony:

 

Spojrzałem na instrukcję, czyli podłączamy Ai-Net i optyka do procesora oddzielnie zarówno z radia jak i ze zmieniarki, tyle już się dowiedziałem, pytanie tylko czy nie będzie problemów ze zgraniem moich sprzętów bo w instrukcji napisali

"Fiber Optic Input

is only available with

the CHA-S605 Changer

and will only operate if

CDA-7939, CDA-7949,

TDA-7558, TDA-7559

or CVA-1000 head

units are used."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dzięki panie Józku :zawstydzony:

Ale jaki problem , trzy produkty Alpine, kompatybilne z magistralą Ai-net .

Wszystko czytelnie opisane i oznaczone.

 

 

Spojrzałem na instrukcję, czyli podłączamy Ai-Net i optyka do procesora oddzielnie zarówno z radia jak i ze zmieniarki, tyle już się dowiedziałem, pytanie tylko czy nie będzie problemów ze zgraniem moich sprzętów bo w instrukcji napisali

"Fiber Optic Input

is only available with

the CHA-S605 Changer

and will only operate if

CDA-7939, CDA-7949,

TDA-7558, TDA-7559

or CVA-1000 head

units are used."

Pytanie , czy wtedy był już produkowany 7944 :wink:

600 wyszła chyba równolegle z 7939.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...