Skocz do zawartości

Kupie radio za "STUFE"


Ricola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jako, ze zostalem wlascicielem auta, ktore ma wiecej wad jak kilogramow w dowodzie rejestracyjnym i nie zamierzam w nim robic NIC co mialo by zwiazek z jakoscia grania, postanowilem podniesc wartosc mojego CC 700 i wyposazyc je w pudelko, ktore bedzie wydobywac z siebie jakis dzwiek za posrednictwem glosnikow, bo to ktore dodal sprzedawca czesto idzie na L4 w czasnie jazdy.

 

Takwiec mam 100zl i chcialbym cos solidnego ale taniego, co odtwarza plyty. Jakis pionek albo JVC (sentyment mam do tych marek niczym nie uzasadniony)

 

Radio bedzie "napedzac" marne glosniki 13" z przodu i (za co zaraz mnie tutaj powiesza) glosniki w tylnej polce (ani jednych ani drugich przetwornikow jeszcze nie mam), gdyz sa tam bezczelne dziury i trzeba je zakryc jakos a zawsze glosniej w aucie, zeby silnik nie zagluszal wiadomosci w radio.

 

jesli komus zawadza na polce jakoes radio chetnie rozwaze propozycje kupna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup te po 100 zł z przesyłką na allegro w razie czego zawsze mozesz sprzedać ktomuś kto nei widział ich na allegro tez za 100 zł :P nie ma sensu wg mnie szukać nawet jakiś starszych "klasyków". Kup co kolwiek co Ci sie podoba i sie ciesz gwarancją :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup co kolwiek

 

moze bedzie badziewo z muzyki, ale jednak zeby choc te 4x18W RMS mialo w sobie, te badziewo z alledrogo przechodzi nawet moje pojecie o badziewiu :P

 

130 zł za kenwooda kdc-w3037 ??

 

130zl to ponad moj budzet niestety, jednak dobra propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...