Skocz do zawartości

Swist w głosnikach przy dodawaniu gazu


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problem pojawił się dziś, dzis zamontowałem axtona c502 w miejsce 2 wzmaków jeden zasilał głosniki przednie drugi nieco obok zasilał suba. Nidy nie bylo klopotów z swistem,choc u kumpla w accordzie tez wystepuje i nie mamy pojecia jak go usunac. W kazdym razie ten axton gdy przez chwile zasilał tylko system przedni nie wykazywał problemow, dopierop gdy podłaczylem 4 kanały 2 i mostek... Fakt kable z zasilania i sygnałowe przez 20cm odcinek idą koło siebie, czy to moze byc przyczyna?. Swoja droga troche dziwne bo u kumpla w accordzie probowalismy wszystkiego od masy bezposrednio z aku i ponownego podlaczenia zasilania wzmaka i radia. Efekt u niego caly czas ten sam. Nie wiem juz co robic bo teraz nie chce ponownie przerabiac tego po raz drugi... Tamten piec to tez 4 kanałówka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zrobilem test, odpialem całkowicie kable sygnałowe i sprobowałem zapalic auto z właczonym wzmakiem, swistu nie było-cisza... Jutro sprobuje podpiac pod niego mp3 na innym kablu sygnałowym, a pozniej gdy bedzie dobrze sprobowac puscic sygnał srodkiem auta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze przez ten ekranowany tez te zaklucenia ida, co prawda dzis nie robilem prob ale nie omieszkam sie poczhwalic czy daly jakis efekt

 

[ Dodano: 2008-09-11, 16:01 ]

proby zrobione, efektu zero, calkiem nowe kable ekranowane puszczone po siedzeniech, swist nawet nie ucichl. Nie wiem czego probowac, oczywiscie zasilanie radia i masa radia z akku, zasilanie wzmaka i masa wzmaka tez z aku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...