Skocz do zawartości

Starsze radio wyższej klasy


Kamill
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem kupić radio w kwocie do 250zł, ale ilość modeli i kruczki miedzy nimi mnie trochę przerastają. W gąszczu ofert wyłowiłem takie modele i pytanie do was co będzie w tej cenie najbardziej wymiatało :)

W cenie ok 200zł

CLARION DXZ718R

CLARION DXZ728R

cde-9850i - podobno nie warto kupiwac CDE bo nie zaskakują a placi sie za marke

W cenie ok 250zł

JVC KD-SH909R

Clarion DXZ558RMP

W cenie trochę powyżej 250zł

JVC KD SH-9101

ALPINE CDA-7865R - podobno nie najlepszy model z CDA

 

JVC maja taka zalete ze maja wejscie AUX wiec nawet jak nie obslugują mp3 zawsze mozna podlaczyc zewnetrzny odtwarzacz.

Niestety jeżeli chodzi o clariona to 718 i 728 chyba wogole nie maja takiej możliwości - chyba że sie myle to mnie poprawcie, bo nie znalazlem takze żadnego kabla jak w alpine czy pionner ktorą mozna z tylu podpiąć i wyjsc chinchami.

 

Radio będzie zasilać głośniki JBL seri GTO 4szt, nie bedzie wzmacniacza skrzyniki itp.

 

Ewentualnie rozpatruje jeszcze opcje KEH-p8200rds w okolicach 100zł + do tego podlaczyc odtwarzacz mp3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyższa klasa w tej cenie.. Takie rzeczy to tylko w erze :)

A ile ma miec wyjsc rca? Wiecej jak 2volty na wyjsciu?

Czasówke?

 

przeczytaj jeszcze raz koncowke, radio ma zasilac tylko glosniki, zero wzmaka, zero suba...... takze jak dla mnie to cokolwiek kupi to bedzie dobre wogle nie wem po co ten temat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwa klarnety mają auxa po drutach RCA

Dzieki za podpowiedź.

Reszcie też dziekuje za liczne wypowiedzi :)

Głośniki były już w aucie i nie wiedziałem ze maja 2Ohm-y.

Auto to stare seicento i kupiłem w celu dojazdów do pracy, w drugim samochodzie mam zrobioną bardziej profesjonalną instalacje :) natomiast tutaj chce wsadzić jakieś fajne radio w przyzwoitej cenie, chyba moge sobie pozwolić na odrobine luksusu z dawnych lat, nie pobijecie mnie ? :krzeslem:

 

Skoro clariony maja wejscie rca to zdecyduje sie pewnie na któregoś z nich, chociaż dalej zastanawiam sie jeszcze nad jvc 909, tyle ze jvc g721 mam w drugim aucie i chetnie posluchal bym innego brzemienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechce krakac,

Ale kraczesz :P Jak dobrze pamiętam jak zaczynałem i też miałem gto (trochę już mineło) podpięte pod radio, chyba jakiegoś pionka i tak przejeździłem rok bez żadnych stresów.

 

Jak to auto do pracy, to jak 250zł do wydania to chyba lepiej już kupić "nowe" radio, na tym i tak jakiś różnic nie będzie, a przynajmniej w teorii dłużej pożyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...