Skocz do zawartości

Pimp My Ride by Coca-Cola...


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hydrografika i aranżacje wnętrza naprawdę na wysokim poziomie, wszystko dość pracochłonne

 

koleś od felg jest żałosny :P areografia z szablonów, więc też nie ajwaj

 

 

mówią że gra zajebiście. mają rację !

 

dla 95 % społeczeństwa tak jest więc nie ma się co kłócić.

 

prowadzenie żałosne. przytulanie się też.,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

limit kasowy (nie aż taki wysoki) ustalony odgórnie przez CC a każdy chciałby też zarobić, do tego jeszcze muszą wkomponować coś co łączy gościa z autem jak i element sponsora, a to wszystko połączyć w całość i zrobić show i do tego mając na to 14 dni, to już wesoło nie jest, niech każdy pomyśli ile czasu spędził nad debatowaniem co i jak zapakować, a w tym czasie oni muszą mieć już to w 25% gotowe....

 

Po za tym do programu nie zgłaszają się ludzie z nowymi i zadbanymi autami, tylko nie oszukujmy się, w większości to lekko zezłomowane bolidy co pewnie niemieckiego TUV już by nie dostały, teraz to wszystko przygotować, pomalować, obszyć, obmyślić i wyroić się w kosztorysie i terminach.

A porównując robotę Arka, Krzyśka, Bartolomeo i całej ekipy to i tak wypas w porównaniu do edycji zachodnich, wnętrze sygnowane przez JAVA - a tania to ona nie jest (tu pewnie poszła po reklamie)... felgi jak i opony tak samo, mogli dać goodride'a a jednak nie dali.

 

A koles ma auto odjechane jak i on, za free, i przynajmniej o rdzę przez jakiś czas martwic się nie bedzie musiał, oponki tak samo, nie jeden by chciał dostać tyle stuff'u za free :) obudowę suba zawsze potem można przerobić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie to troche szkoda roboty.. Panowie tu jest POLSKA!!

A ci mu wrzucaja 17" felgi na nasze wspaniałe drogi? 115db to dla nas zadna rewelka przeciez.. Zrobili mu odpicowanie a jak zobaczycie silnik to sie zastanowicie czy przejedzie jeszcze pare kilometrów..

A głosniki na takim widoku ze zastanawiam sie jak długo ta maszyna u niego jeszcze pojezdzi... W polsce raczej instaluje sie dyskretnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba wykonanie tego wszystkiego :) W USA PMR bylo czasem widac, ze zderzak nie schodzil sie dobrze z blotnikiem, czasem cos zle obszyte itp.. A tu jak na razie wszystko w porzadku :ok: Wiadomo to jest MTV amerykanizacja zycia ale tu jest yebana polska :kwasny: U mnie takie 17" i zabudowa by za dlugo pod blokiem nie postaly niestety :zly: Sam sie boje o Daimosa a nie ma tam bog wie czego, a tez stoi pod chmurka :kwasny:

 

A co KASTY to powiem tak:

 

Lubie Jego stary rap, nowszych rzeczy ostatnio nie mialem czasu posluchac. A to podrabianie Xa tez mi sie srednio widzi :P Ale to tez szolmen i tyle, prowadzi tez zawsze gale KSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że zablokowane tylko na PL :/

 

Hellsin pozostaje nam czekać aż się będzie w PL :) żeby obejrzeć

 

A co KASTY to powiem tak:

 

Lubie Jego stary rap, nowszych rzeczy ostatnio nie mialem czasu posluchac. A to podrabianie Xa tez mi sie srednio widzi :P Ale to tez szolmen i tyle, prowadzi tez zawsze gale KSW.

 

Ache chyba mówisz o kolesiu WALL-E z K.A.S.T.Y a nie o kaście nie mogę obejrzeć ale sądzę że właśnie o niego chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak oni zasili to audio w tym aucie bo nie wierzę że seryjny altek to pociągnie na jakichś porządniejszych obrotach. Może się to szybko skończyć małym aua wzmaka i nieoczekiwanie przedłużonym postojem. Co do zachowania mechaników i Kasty to moim zdaniem "żenua". Ta udawana konsternacja kiedy kasta przybywa złomem jakby się nie wiadomo czego spodziewali. Te zachowania budziły zażenowanie już w Amerykańskiej edycji a przeniesione do nas to już katastrofa. Co do wykonania to myślę że w porządku. Zastanawia mnie tylko czy jakoś to ustalają wcześniej że mogą zmniejszyć liczbę miejsc w aucie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę tych "polskich raperów" to od razu taki dowcip mi się nasuwa

 

"Idzie hiphopowiec przez pustynie, luzik, jara joya, słucha se muzyczki i nagle pic mu sie zachciało. Zobaczył malutką oazę, więc dopadł się i żłopie wode. Juz prawie wypił całą, gdy na dnie zobaczył złota rybke, która rzecze:

- Nie wypijaj całej wody, to spełnie Twoje jedno życzenie!

- Orajta - odrzekł hiphopowiec

- Ale spełni sie ono dopiero wieczorem.

- Orajta - odrzekł hiphopowiec.

I wyszeptal rybce na uszko swoje życzenie.

Wrócił szcześliwy do domu, wieczorkiem usiadł na kanapie, zapuścił jakiś dobry bit, odpalil johnsona i siedzi i czeka aż się spełni zyczenie.

Nagle drzwi do mieszkania wykopane z buta, wpierdziela mu sie do środka 30 gości z Ku Klux Klanu, odziani w swoje białe przescieradła, z płonącymi flagami i mieczami. Wpadli do pokoju, gdzie siedział hiphopowiec i ich szef podszedł do ziomka i pyta:

- Ty jestes ten typek, co chciał sie bujać jak czarnuch?

 

 

Panowie bierzecie to zbyt poważnie ... to ma być show i reklama . Osoba nie związana z "tuningiem" i "ca" w ogóle nie pokapuje się że coś jest nie tak ...ot odpicowali mu brykę i już ...no i za darmo! :hurra:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...