Skocz do zawartości

Blacha aluminiowa 8 mm - gdzie tanio kupię?


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie wiem co to jest ale kup plaster z walka o odpowiedniej grubosci i srednicy z tym nie bedzie zadnego problemu

Ze średnicą nie ma problemy mają 150, 160, 180 mm, ale niestety najcieńsze jakie mogą mi ciachnąć to 2 cm....

 

łee to nie :P ja mam kawałek 46cm na 60cm ale to jest 6,5mm :P wiec trudno

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedzwon do firmy www.profmetkol.pl najlepiej do oddzialu na Wilenskiej, docinaja na odpowiedni wymiar i mozesz kupic teoretycznie dowolna ilosc o ile beda mieli 8mm, no i zastanow sie czy potrzebujesz wlasnie PA6

 

co prawda nie wysulaja chyba kurierem itp. ale daleko nie mam wiec moznaby to zalatwic

 

ile tego potrzebujesz? bo mam tez namiar na w miare tani laser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem u siebie w ścinkach kawałek 200x250mm jakbyś chciał

Wysyłka pewnie droższa będzie niż ten kawałek ;)

 

Kamil u mnie sprzedają na kg walce chyba max srednica mieli 18-20cm

Ale grubości 8mm?

 

Jak byś podjechał w nocy pod firmę(warszawa) to mogę ci wyciąć taki kształt na laserze (do 10mm grubości) tylko że i tak byś musiał dać do toczenia pewnie bo ja mogę wyciąć tylko w jednej plaszczyznie.

Czyli tniesz na wylot tak?

W sumie to ja potrzebuję jeszcze takie "fasolki" pod śruby wyciąć oraz parę elementów mocujących na śrubach.

A może jest ktoś bliżej Wrocławia co ma dostęp do lasera?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko oftopując PA6 będzie dobrym wyborem, jeśli chcesz, aby materiał był wytrzymały pod względem zginania/rozciągania. Nie będzie problemów, dzięki wyższej zawartości "cukru"... tffuu miedzi ~4%, cyrkonu i tytanu.

 

Raczej omijaj łatwo dostępne A1 - minimalna ilość pierwiastków uszlachetniających, przez co doopiato poddaje się je obróbce na zimno.

 

Zapytam jutro, czy w byłym zakładzie nie mają czegoś w ten deseń.

 

btw gdybyś miał wątpliwości jaki stop zakupiłeś, to po przesłaniu próbki mogę ci zrobić analizę spektrometrem emisyjnym lub RTG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw gdybyś miał wątpliwości jaki stop zakupiłeś, to po przesłaniu próbki mogę ci zrobić analizę spektrometrem emisyjnym lub RTG.

Dziękuję za propozycje, ale na szczęście mam już opisany :)

Swoją drogą taka analiza byłaby chyba przerostem formy nad treścią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...