Skocz do zawartości

Poszukiwany Tapicer samochodowy


jarecki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

lakier strukturalny boll a efekt widać na fotkach tu i ówdzie :)

z grubsza wygląda to zależnie od sposobu rozpylania (czy z daleka psikasz jak grubą warstwę itp) Im większą grubość dasz tym bardziej całość będzie przypominała tak zwany 'efekt młotkowy' w farbach, im dalej i dość cienkie warstwy rozpylasz możesz uzyskać efekt chropowaty a jak z bliska średnia grubość to efekt będzie taka jakby porowata powierzchnia.

Radzę zaopatrzyć się w dwa opakowania i najpierw popróbować na czymś bezużytecznym aby zobaczyć co bardziej będzie odpowiadało i jak rozpylać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis mialem zamiar zalozyc slupki pomalowane czarnym lakierem ale po prostu ten plastik wcale nie pasowal do srodka auta. Dlatego wkurzylem sie nalozylem czarny material ktory po dluzszej meczarni spasowalem bez zadnych zmarszczen i niebo do ziemi. Jutro zaloze slupki do auto to zobaczymy jak bedzie wygladac w srodku a caly srodek jest czarny jak wszystkie Mpakiet-y maja. Ponizej fotki pomalowanego slupka i potem juz obciagnietego materialem.Troche swiecaco wyglada bo bylo juz ciemno i flesz odbijal ale material jest czarny.

post-1-1220560018.jpg

post-1-1220560019.jpg

post-1-1220560020.jpg

post-1-1220560021.jpg

post-1-1220560022.jpg

post-1-1220560023.jpg

post-1-1220560024.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie wyszlo lakierowane z takim polyskiem mi sie podoba oczywiscie nie koniecznie musi pasowac do kazdego auta jak np beta7,umnie w 200sx wlasnie niektore elementy seryjnie w aucie sa podobnie malowane i jak zobaczylem twoja fotke odrazu wiedzialem jak to zrobie u siebie :)

 

Z tym materialem to hmmm chyba jednak wolal bym obszyte skora (wiadomo chciec mozna ale jeszcze $ heh ).

 

 

ps jakiej srednicy sa te vify?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vify sa 25 a srednica ogolu 10cm . W aucie mam podobny material na podsufitce wiec zobaczymy jak to sie zgra. A co do obszycia to tez najlepiej by mi pasowalo ale sam widzisz jakie ceny, niektorzy systemow przednich calych za tyle nie maja co oni chca za obszycie plus ten okres oczekiwania mnie najbardziej zalamuje oprocz Javy ale znowu daleko jezdzic do nich . Zobaczymy co wyjdzie do wyjazdu jeszcze miesiac czasu mam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze odda byś te słupki do flokowania, efekt fajny a za pół ceny obszycia skórą

przecoezfolck kupi samemu i samemu to zrobi (jak nie jest mu obce szlifowanie papierkiem wodnym to przypuzczam ze w lakierce siedział (albo przynajmniej miał stycznisc)

Musisz wziasc po uwage ze flock po jakis czasie treba poprawiac bo sie zwyczajnie sciera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten "gościu" z elektrody ,to Herdi ......... właściciel http://www.gae.pl/ coś dodawać ? Zadzwoń do niego i spytaj ,czy te 100zł to aktualne ,bo sam widzisz ile wołają za "renomę" i " znane logo" .

Ja też polecam jakbyś jednak chciał robić w skórze, człowiek jak najbardziej godny zaufania. Jakbyś kiedyś był w Warszawie to daj znać chętnie bym posłuchał twojego systemiku :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis ciaglem nowe kable w plecionce do wysokich i zamontowalem juz pierwszy slupek i o dziwo wyglada calkiem niezle na zywo w aucie. W mojej galeri zamieszcze zdieca wiec sami ocencie. Ale jesli mi czas pozwoli i Herdi bedzie mial czas to napewno slupki pojda w skory . Co do odsluchu to od ok 27 Pazdzietrnika bede w wawie wiec nie ma problemow co do odsluchow ale jak narazie co chwila zmienia sie koncepcia i glowa pelna pomyslow tylko nieraz czasu brak na realizacjie wszystkiego. Ogolnie dzieki za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...