Skocz do zawartości

Kupie Glosnik Sub.


ZikZag
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakis czas temu mialem ReAudio Re12S4 byl pod wzgledem jakosci wspanialy jako pierwszy glosnik mocy mial hmm brakowalo mi wiecej kopa. Pozniej wpadl mi Vibe Black 10" i tutaj moc i uderzenie jest mega.. ale jakosc mi uciekla i uderzenia pojawiaja sie tylko na czarnych rytmach. Szukam teraz do 350 zl albo 12" ( na 40 L ) albo 10" ( na ~25 L ). Nie musi byc jakis Hight End ale chce troche jakosci jak i wiekszej miekkosci.. do dyspozycji powiedzmy mamy 400 W RMS.. Chodz niektorzy pisza ze moj CRUNCH ( w podpisie ) legitymuje sie 500 W RMS., ale chce miec troche zapasu mocy. Macie jakies propozycje ? Jesli chodzi o uzywki to wolal bym tansze aby sie nie wkopac w jakis glosnik.. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ache pod czym on u Ciebie gral ? Dlugo go masz ? Jakas gwarancje na pare dni mi dasz ? Cos bylo w nim robione ? No i za ile jestes w stanie go oddac.. Szukam ReAudio jakiegos z min 300 W rms-ie ale w mojej kasie bedzie ciezko.

 

Polk Audio, jaka cena ?

 

 

JL Audio, kiedys mialem przyjemnosc posluchac ale 12" fajny glosnik naprawde..

 

Im taniej tym lepiej dla mnie ;) Prosze podawac cene razem z przesyłka.

 

Potrzebuje dosc specyficznego glosnika, ktory nie bedzie sie motal w HH i zagra tlusto, ale i chcialbym aby rock gral z pieknym kopem, nie koniecznie przeciagajacym. Vibe mi tego nie daje, ma kopa, ale ani mieska w nim ani punktualnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...