Skocz do zawartości

Opel Astra by Domator007


Emil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

A więc po dłuższej przerwie auto ponownie zagrało, już w nowym setupie. Na chwilę obecną leci na poprzedniej zwrotnicy jaką miałem zrobioną przez Łukasza, ale do czasu :) Pogrzeją się trochę i z Łukaszem coś powalczymy :D

 

 

PS. Jutro jak będzie jaśniej to cyknę zdjęcie słupków jak się prezentują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc po dłuższej przerwie auto ponownie zagrało, już w nowym setupie. Na chwilę obecną leci na poprzedniej zwrotnicy jaką miałem zrobioną przez Łukasza, ale do czasu :) Pogrzeją się trochę i z Łukaszem coś powalczymy :D

czy mozesz juz cos napisac o ich graniu, porownujac np. do supremo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna mam zapalenie ucha, wiec trudno o jakas obiektywna opinie. Glosniki tak jak pisalem nie sa jeszcze poprawnie uciete i zgrane w 100% tak jak powinno byc, chociaz nawet Na tych zwrotkach graja Bardzo przyzwoicie. Co do porownania z supremo.... hmmmm, wydaje mi sie, ze to troche inna liga, aczkolwiek kos slusznie powiedzial, ze kasa nie gra, wszystko zalezy od prawidlowej instalacji, zgrania i to jest przynajmniej polowa sukcesu. Jak wyzdrowieje, to cos wiecej skrobne. Ewentualnir jakis inny strefowicz, ktory bedzie mial przyjemnosc odsluchu:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja się wypowiem, bo wczoraj miałem okazję posłuchać zestawu:

Tweeter jest bardzo szczegółowy, przez ponad godzinę siedzieliśmy z Domatorem i słuchaliśmy starego polskiego Rock'a z bananem na twarzy :wink:

Wypadałoby jednak przyciszyć tweeter, gdyż przy wyzszych głosnościach woofery trochę "giną", ale jak na niewystrojony zestaw było OK :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja się wypowiem, bo wczoraj miałem okazję posłuchać zestawu:

Tweeter jest bardzo szczegółowy, przez ponad godzinę siedzieliśmy z Domatorem i słuchaliśmy starego polskiego Rock'a z bananem na twarzy :wink:

Wypadałoby jednak przyciszyć tweeter, gdyż przy wyzszych głosnościach woofery trochę "giną", ale jak na niewystrojony zestaw było OK :hyhy:

 

 

Widze,ze woofer Ci podpasowal. Wnioskuje z Twojego tematu w dziale " kupie " :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie pokusiłeś się o wytoczenie innego frontu do tych TW tak jak kiedyś Disaster pokazywał dostał jakieś doróbki do Dynaudio?

Koszt na TW to przecież dobra flaszka a miałbyś sporo mniejsze gabaryty tych TW zgrabniejsze słupki a TW można było dać na wcisk do dopasowanych pierscionków mdf.

Słupki zaś fajnie wyszły, jak pod takie kobyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie pokusiłeś się o wytoczenie innego frontu do tych TW tak jak kiedyś Disaster pokazywał dostał jakieś doróbki do Dynaudio?

Koszt na TW to przecież dobra flaszka a miałbyś sporo mniejsze gabaryty tych TW zgrabniejsze słupki a TW można było dać na wcisk do dopasowanych pierscionków mdf.

Słupki zaś fajnie wyszły, jak pod takie kobyłki.

 

Szczerze? Taki rozmiar po prostu mi nie przeszkadza, mało tego.... Jak dla mnie ma swój urok :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do porownania z supremo.... hmmmm, wydaje mi sie, ze to troche inna liga, aczkolwiek kos slusznie powiedzial, ze kasa nie gra, wszystko zalezy od prawidlowej instalacji, zgrania i to jest przynajmniej polowa sukcesu. Jak wyzdrowieje, to cos wiecej skrobne.

ok, dziekuje. zdrowiej i opisz cos od siebie bo jestem ciekaw takiego porownania.

 

ps. ile kosztuje ten tw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz sie wypowiedziec na temat tolerancji nagran gorszej jakosci? bo ferrytowy sobie dobrze z tym radzil

 

Co dokładniej przez to rozumiesz? Sprecyzuj, bo niestety nie załapałem :D

 

 

PS. Ucho powoli wraca do zdrowia, dzięki czemu coraz więcej szczegółów się pojawia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dokładniej przez to rozumiesz? Sprecyzuj, bo niestety nie załapałem

drozsze, lepsze i bardziej detaliczne glosniki maja to do siebie ze przyjemnie sie ich slucha ale tylko na dobrej jakosci nagraniach. na takich glosnikach gorzej zrealizowane nagrania staja sie jeszcze gorsze i zniechecasz sie do ich sluchania

 

dlatego lubie np missiona bo jest przyjemny, dosc detaliczny, ale jeszcze nie uwydatnia kiepskich nagran

 

szukam glosnika do kolumn ktore bede robil konkretnie pod D&B, dubstep, psytrance itp itd

np pendulum ma tragicznie zrealizowane nagrania i tutaj potrzebuje wysokotonowki ktora zamaskuje te wkurzajace wysokie tony...

ale z drugiej strony infected mushroom ma znakomicie zrealizowane nagrania i tu bym chcial juz dobry glosnik...

 

 

i zle sie wyrazilem - moj neodymowy maluch dobrze sobie radzil (ty masz ferrytowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nawet pendulum na płycie, będę mógł sprawdzić (jak zrobi się strojenie, poza tym teraz nieco za głośne są, chociaż już teraz mniej więcej można sprawdzić). Porównanie niby mogę mieć z poprzednimi (proa simplex 25), aczkolwiek ich słuchałem miesiąc temu, więc trochę czasu minęło...

Jutro spot, jako, że jeszcze nie jest z moim uchem dobrze, to może ktoś z forumowiczów będzie się mógł pi razy drzwi o nich wypowiedzieć, wtedy będziesz miał obiektywną opinię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...