Skocz do zawartości

Wzmacniacz pod R6A


mac89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Poszukuję 2 kanałowego wzmacniacza do zasilenia R6A, oczywiście używanego. Poszukuję maksimum jakości (z możliwie łagodną górą) i wykopu w cenie ok 350 pln (jeśli warto będzie dołożyć, to mogę to zrobić w niewielkich granicach).

Jestem otwarty na propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

proszę :

Kenwood od kolegi z forum , może poza alle będzie coś taniej http://allegro.pl/kenwood-kac-1023-gwarancja-i1885547783.html

Rodek http://allegro.pl/rodek-r2180i-gwarancja-i1885546138.html

Phase http://allegro.pl/phase-evolution-rs2-gwarancja-i1881359205.html

Soniacz http://allegro.pl/sony-xm-10020-zlota-seria-i1875318884.html

 

możesz zagadać do kolegi Rysia o pionka 922 . Wszystkie te wzmacniacze osłuchiwałem (prócz rodka) na systemie przednim i były super . Moi faworyci to Kenio i soniacz (na równi z pionkiem :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Słyszałeś tego sonego pod R6 ??

 

Ja słyszałem i z całego szeregu wzmaków jakie miałem podpięte ten grał najgorzej, jeśli można w ogóle określić to grą, brakowało dosłownie wszystkiego.

 

Co innego ten soniacz w zestawie z Dego PO 650 tam było bardzo fajnie.

 

Ja bym się skłaniał do Kenia, ma moc a R6 lubią moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod R6 wybitnie ten wzmak nie pasuje, podpiąłem go po tym jak zrobił na mnie świetne wrażenie na Dego i bardzo sie zawiodłem jak zagrał z R6, nie leży mu ten wofer.

 

Ja bym brał Kenia, a najlepiej to przetestował coś ;)

 

Pakowałem w nie 150 z różnych piecy, ale najlepiej grały z alpiną 3545.

Podepnę i przetestuję je pod xtantem 2200i, bo w sumie pod nim ich jeszcze nie miałem, a skoro jest możliwość to grzech nie skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę niezłe ożywienie w temacie, podoba mi się :) Na prowadzenie wysuwa się kac-1023, ciekawi mnie ten rs2, ale jakoś brak opini na jego temat... Czy ktoś z was miał przyjemność z Alpinka mrv-1000? Stoi taka na portalu aukcyjnym... ;) Chociaż wolałbym sprzęt od forumowicza, to raczej pewniejsze źródło :)

 

Ps200 wypada blado w porównaniu do 1023 pod względem brzmienia, czy jedynie szmocy?

 

A tak w ogóle to dzięki za odzew :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpine mrv1000 miałem pod R6 dłuższy czas, grało to poprawnie, chociaż wg mnie brakowało trochę średnicy, grało to nieco lepiej niż 3544, ale nie wiem czy na tyle żebym na Twoim miejscu zamienił 3544 na mrv 1000, był by to krok na przód, ale raczej niewielki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpiąłem go po tym jak zrobił na mnie świetne wrażenie na Deg

zola są gusta i gusta i rożne rodzaje muzyki, mi akurat XM-10020 nie do końca przypadł do gustu przy DEGO przy "pop, HH, House i całemu komercyjnemu sihit'owi", już 922 o wiele lepiej się sprawował na równi ze Stegiem K2.01 a Alpina 3549 to już w ogóle padaka i to pod radiem Pionka P88RS bo z Keniem KDC-W7534U było jeszcze gorzej. A z drugiej strony jak zapuściłem jazz lub baardzo spokojne R&B czy jakiś "sax" to nie było tak źle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słuchałem Dego w zestawieniu Sony 10020 na woferach a sony 4525 na tweeterach cięte zwrotką aktywną pod Clarionem dxz 848 i to był jeden z tych setup-ów które zapadły mi w pamięć, musiał bym jeszcze raz tego posłuchać bo to parę latek temu było i to też może mieć wpływ na ocenę bo wcześniej może jakoś łatwiej mnie było zadowolić :D

 

A co do tego że są gusta i guściki to też prawda dlatego napisałem wcześniej że stawiam na Kenia, ale bym był za tym żeby coś potestować w danym systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w zupełności się z Tobą zgodzę... Na zmianę przepinam go z Pionkiem 922...

Aż mi łezka poleciała niedawno jak "nie dojechał" do mnie Zapco studio 300x :(

I albo uda mi się aby w końcu studio dojechało albo sprawdzę jeszcze Sinfoni jak będzie okazja, kusi także A3 ale nie do końca mam do tego jeszcze przekonanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mrv-1000 odpada, tak samo jak Sony 10020. Odpadł rs2, bo okazało się że jest za długi i się nie zmieści tam, gdzie mam dla niego miejsce :( Na placu boju zostaje kac1023, oraz kac-ps200t lub 300t jak się znajdzie... Jakieś opinie co do nich w odniesieniu do 1023?

 

K2.01 zdecydowanie poza budżetem... Rodek jakoś nie przekonuje mnie na zestaw przedni, wiadomo że najlepiej posłuchać, ale nie mam za bardzo gdzie:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na 1023, dzięki za pomoc i wszystkie pomysły. Jak wzmak dotrze podzielę się swoją opinią :)

 

Orientujecie się czy do jego podłączenia konieczne jest zdublowanie przewodów zasilających (ma po 2 wyjścia + i -), czy wystarczy jeden słuszny przewód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...