Skocz do zawartości

Dego sp650 czy focal k2 power 165kr


zarza21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchałem systemu z K2 na kikach pod gienkiem profile 4 lub 5

 

I jak dla mnie rewelacja.

 

Gwizdek był SS-a

 

Dwie drogi ale nie było do czego się przyczepić.

 

Daniel ten gwizdek SS tutaj duzo zmienia :D Dla mnie na lepsze lecz nie sluchalem tego K2 w tym duecie.....Wooferek rewelka,zreszta SP rowniez :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dego i nie zamieniłbym ich na nic innego, z tanich wooferów imho najlepszy sposób wydania pieniędzy.

dobry kick, po raz pierwszy nie mam rezonansów i buczenie na bardzo niskim poziomie, dobra średnica, w focalach była jakaś taka plastikowa ;)

 

mam sp jak i mastery i powiem zdecydowanie że sp niewiele do masterów brakuje. Oba mają jedną wadę, muszą sie rozruszać.

Z ciekawostek to dodam jescze, że pierwsze miejsce na finałach MP zajęło auto z dego SP jako woofrze i dego upgrade 2.5T, (3. miejsce w tej samej klasie podobny zestaw)

w beginer maxi 1. miejsce zestaw na dego sp650 i dego master tweeter. amator - pierwsze dwa miejsca dego master :D. outlaw 1. miejsce system z dego master.

 

moje wypowiedzi są tendencyjne, wiem, ale wiem już teraz, że po co mam szukać w nieskończoność skoro są dostępne dobre, gotowe i sprawdzone rozwiązania.

ps od tego roku można kupować produkty DEGO na części (info od dystrybutora). (i proszę mnie nie posądzać o reklamę bo mam głęboko gdzieś ile tego się sprzedaje nawet jeśli jest bardzo dobrym produktem i rewelacyjnym jeśli chodzi o relację cena/jakość)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam tylko tyle że przy zakupie SP650 warto zakupić woofer + tweeter upgrade, szczególnie że nie jest już to wielka różnica cenowa.

W zestawie SP tweeter jest ten sam jak w tańszym zestawie PO.

 

Adamu, zapomniałeś dodać 4 miejsce w mini (sp+up) i 3 miejsce w profi (master) :D

 

Wielkie dzieki ,nie mam mozliwosci odsluchu dlatego napisalem. Oczekiwalem gorszych opini o focal-ach ,ale milo mnie zaskoczyliscie i postawie jednak na focal-a ,szkoda tylko ,ze brak wypowiedzi o dego.

 

W weekend masz finały EU, może zamiast czytać opinii osób co je mają lub kiedyś słuchali, lub co najgorsze nie słuchali a słyszeli, przejedziesz się do Katowic i sam przetestujesz, to chyba może być najlepsza rada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten głośnik potrzebuje dużo czasu żeby się rozegrał?

 

Wiesz co, z tego co pamiętam z KA to przez jakieś 3-4h lekko "krzyczał" potem się uspokoił, ale jeszcze trzeba było zrobić korektę po tygodniu ale to już delikatnie -1/2db, gorzej z wooferami, te zmieniały nastroje jak kobieta w ciąży, teraz mają 3 miesiące i walą średnicą i fundamentem, ale już im zaczyna przechodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na gotowo, to myślę że nie wcześniej jak po 2 miesiącach, szczególnie że zapewne myślisz o pasywce, bo aktywnie to sobie co godzinę możesz przyciskiem kliknąć, teraz były dwukrotnie zmieniane nastawy i na dzień dzisiejszy bym je jeszcze troszkę przyciszył, ale że nie mam modułu do sterowania pp50, to zrobie to dopiero jak dojadą, czyli pewnie za miesiac, teraz po prostu poziomem z radia zjechałem -1 i jak na razie jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend masz finały EU, może zamiast czytać opinii osób co je mają lub kiedyś słuchali, lub co najgorsze nie słuchali a słyszeli, przejedziesz się do Katowic i sam przetestujesz, to chyba może być najlepsza rada...

 

Gdybym tylko mogl to bym podjechal ,mieszkam obecnie w uk ,a tu ciezko o dobre klocki (cena/jakosc)

 

A w sklepie ca nie mialem mozliwosci nawet odluchac focal-i.

 

Slyszalem wiele dobrego o dego i je wlasnie chcialem ,ale moge je miec dopiero za 2 miesiace. Chyba ,ze zna ktos sklep z wysylka za granice(albo sklep ktory korzysta z dpd - maja dobra oferte). W barierze 250 zl za sama wysylke. Chyba kupie focale tutaj a jak bede w polsce to odslucham dego i bede wiedzial na czym stoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Italiano jesteś zadowolony z nowych sykaczy :D

 

 

Ja je caly czas "cwicze" :cwaniak: i jeszcze duzo sluchania przede mna :/ Ale ogolnie jestem zadowolony, z tym ze jak by mi powiedzieli ze chlopaki na nich jak to Daniel napisal "garnki zdobywali" to raczej ciezko bylo by mi w to uwierzyc :orany: aczkolwiek napewno jest to mozliwe :D.Dochodzi rowniez kwestia ich pociecia ja na ori zwrotce nie mam zbyt duzego pola manewru :/ Ale tak jak napisalem ogolnie jest si :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...