Skocz do zawartości

jaki wzmacniacz pod tweetery


duber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tam się duże "G" znam, ale mając Piccollo`aki podłączone pod M1 i radio DXZ928 grały bardzo detalicznie i łagodnie w pasywce na zwrotce Focal Utopia, po przejściu na aktywkę z 9835r zaczęły zwyczajnie ostrzyc, fakt troszku to opanowałem cięciami, ale to nie to co na stary Clarku, i nie wiem czy na tą chwilę do niego nie wrócę, tak więc moja ppropozycja spróbuj innego źródła dxwięku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja była w super stanie jeśli o to chodzi, nic mu nie dolegało i pewnie u kolejnego już nabywcy, też nic jej nie jest

Jednak miałeś jakieś z nim problemy...może coś się w środku zestarzało?

Nic mi do tego,ja akurat lubię brzmienie gienków,B40 również.

 

..ale jak na razie zakup 203 jest mniejszym chyba wydadtkim jak podmiana radia

Spróbuj podłączyć na próbę inne źródło.To nic nie kosztuje a sporo Ci podpowie.Poszukaj może ktoś w okolicy ma coś co Cię ciekawi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze sie zgodzic z Hellsinem, gdyz na moim zauwazylem podobne zachowanie. A sam dobrze wiesz Radku w jakim stanie byla moja B40, w koncu kupilem ja od Ciebie. Mysle ze tutaj glownie kwestia jest to jak kto slucha muzyki. Jak ktos slucha cicho spokojnie to B40 go zadowoli calkowicie. W moim przypadku (i kilku innych przypadkach rowniez) jednak okazal sie niewystarczajacy, jakby zwyczajnie... za slaby?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sam dobrze wiesz Radku w jakim stanie była moja B40

Wiem że grała OK,a co się z nią stało po upływie czasu niestety nie.Nie ma co dyskusji zbędnej przedłużać.Każdy ma swój gust.Zresztą za długo jednego klocka też nie ma co słuchać,niech inni się nacieszą :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetl postUżytkownik duber dnia 14 październik 2011 - 21:04 napisał

..ale jak na razie zakup 203 jest mniejszym chyba wydadtkim jak podmiana radia

Spróbuj podłączyć na próbę inne źródło.To nic nie kosztuje a sporo Ci podpowie.Poszukaj może ktoś w okolicy ma coś co Cię ciekawi.

 

Dokładnie.

Jakby co to moja oferta nadal aktualna.Daleko do mnie nie masz,a co Ci się uda wyłapać to Twoje.Na dzień dzisiejszy mogę Ci udostępnić 9835 i P99.Dwa zgoła inne "grania" i może akurat rzucą jakieś nowe światło na Twój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że grała OK,a co się z nią stało po upływie czasu niestety nie.

Ta sztuka od Ciebie ma się bardzo dobrze, pod względem technicznym i brzmieniowym nie ma zarzutu, podobnie sprawa ma się z moim (byłym) B40 i następnym, który miałem okazję swego czasu zapiąć u siebie, michalastrag użyczył do ćwiczenia :)

Samo gramie B40 jest miłe dla ucha i pod tym względem nic do zarzucenia nie mam, no może przy słuchaniu rocka więcej hmmm... ekspresji?, agresji? by się przydało, na spokojnych kawałkach nie czuję braków.

Problem zaczyna się przy mocniejszym odkręceniu vol, tu raczej głośne słuchanie mam na myśli, przychodzi "ten" moment i B40 po prostu "klęka". Teraz tweetki pędzę starym amerykańskim tłuczkiem, który sporo czasu leżakował ma półce i jak się okazuje wzmak dedykowany dla suba doskonale radzi sobie z tweetkami. Czy to koniec? Raczej nie, już następny "wynalazek" czeka na zapięcie, jeszcze większa egzotyka niż obecny ale na jego temat, to nawet na obcojęzycznych forach tylko garstkę info znalazłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Powoli przymierzam się do kompletowania sprzętu pod aktywkę, narazie posiadam p400 napędzająco dego650 i jest troszkę przyostro przy niektórych piosenkach, nie żeby mnie to jakoś strasznie denerwowało jednak można by to zmienić i tu pytanie jakie tweetery i wzmacniacz? przeglądałem trochę forum i natknąłem się na dego upgrade 2.5t, ponoć mniej ostrzą, tylko jaki wzmak pod to? coś z genesisa, audisona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 2 szt . Jedna jest w użyciu , druga będzie testowana na średniakach . Dzisiaj chłopaki słyszeli na spocie jak daje sobie radę ze szpilką i chyba nie skłamie jak powiem że wszyscy byli zaskoczeni grą scana . Prawdopodobnie sprzedam sztukę bo na śrdniaku tak łagodnie nie potrzebuje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak włączyć w radiu zwrotkę już wiesz :)

chinch front pod wzm od tw, real od wf. potem w opcjach sel->xover i front hpf ( nie wiem jakie cięcia chcesz, ale ok 5 lub 6,3khz na początek bezpiecznie) -12db/okt np

potem real hpf i lfp (60-3,2khz np.)

gainem z głową i na początek gra

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...