Skocz do zawartości

jaki wzmacniacz pod tweetery


duber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wiem,ale gdyby nie wierzyć postom pisanym na forum to mozna by zamknąc ten dział w pi***.

jakies wnioski mozna wynosic.jesli 10 userów mi napisze ze ten wzmak lubi góre ten nie to jednak trzeba uwierzyć.nie bedzie pasowac wymiana...ale chociaż wiadomo od czego zacząć

 

mozna posluchac ale na moich klockach juz moze byc inaczej.pierwszym wzmakiem do aktywki bedzie 203 nie podejdzie sprzedam i inny dam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli 10 userów mi napisze ze ten wzmak lubi góre ten nie to jednak trzeba uwierzyć.nie bedzie pasowac wymiana...ale chociaż wiadomo od czego zacząć

 

O stary :D tego nie jestem w stanie pojąć . O co chodzi ?

 

mozna posluchac ale na moich klockach juz moze byc inaczej.

O to chodzi , więc bezsensowne jest pisanie co Mi się podoba . Mogę napisać cokolwiek , ale i tak musisz go wpiąć do siebie i odsłuchać :)

 

ps. Nie będzie łatwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem okazję podpinać VR404 pod SH1000 na tweetki z Sax-ów, pięknie to grało jak na krzykliwość tych tweetów, dlatego śmiało polecam zarówno 206 jak i 404. 203 nie twierdzę że nie będzie ok, ale przy 2 wooferach na stronę, oraz po tym co osobiście słyszałem i wiem, wybrał bym 206, nie piszę tego bezpodstawnie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozwinąć myśl bo bardzo mnie to zaciekawiło :D

 

spytaj byłych już posiadaczy osławionej B40, może któryś Ci napisze :D

 

jak nie bedzie efektu to podsunieto mi pomysl wymiany samych wooferow na wf hsk

 

zamienił stryjek :D ...

 

posiadania mega łagodnej góry

 

raczej Twoje radio do łagodnych nie należy i tu jest główna przyczyna, znam to radio dość dobrze.

Z innych wzmaków o dziwo sprawdziło się z Naką 4100, tylko że to kobyła a 2 kanałówka bliźniacza też mała nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...eee tam nie wykręcaj się tylko mów.Długo woziłem B40(nawet dwie),chętnie dowiem się czegoś nowego o nich.

 

to napisz czemu zrezygnowałeś i co teraz wozisz :P skoro zmieniłeś, najwidoczniej coś Ci się odmieniło :)

 

powalla pisal ze sh1000 lubi góre ale tak niechetnie pozbyłbym sie tego radia :/

 

miałem swego czasu do wyboru 1000 vs 8445 vs 958, z niewielką przewagą wygrało to ostatnie.

1000 poza wyposażeniem, dźwiękowo mi w ogóle nie przypasował na tyle ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zmiany B40 na cos innego to jest kwestia na osobny temat do poruszenia, chyba wiem o czym Hellsin mowi bo i u mnie B40 ustapila miejsca czemus innemu. Tylko ze ten temat moze juz powiac herezeja forumowa wiec nie wiadomo czy jest sens to rozpoczynac :) Ja nie twierdze ze B40 to zly wzmak, bardzo dobry, naprawde, ALE moich wymagan nie zaspokoil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to odpowiem tak w minimalnej wersji zarówno jak i Ty :)

B40 - fajny wzmacniacz ( nie tylko rozmiarowo ) dla kogoś kto delektuje się słuchaniem muzyki w zaciszu domowym, przy wyższych głośnościach pojawiają się nieprzyjemne dodatki, oraz nie gra tak jak na początku, dodatkowo traci swoje walory ( jeśli można tak to nazwać ) muzykalności. Wszystko jest zamglone i lekko przytłumione. Więcej nie piszę, bo miało być minimalistycznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...