Skocz do zawartości

Car Audio by mlody1921...nowe zabawki


mlody1921
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem jak dokładnie z mocą tego pieca bo ja znalazłem tylko 1 x 2400W przy 2Ω ale nie wiem przy jakim napięciu :/

Jedno jest pewne że jak nawet dostanę (SE) po 600W to i tak to będzie 4 x mocniej niż u mnie :hyhy:

Ja mam w planach na wiosnę wrzucenie 2 x SE-10 do Corsy i się właśnie zastanawiam czym je zasilić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo włożyć 4x10'' Re Se 10 nawet w klozet te 60-70L

 

Sd 4x 310 mamy 1240 tyle co 18 cali :hyhy:

 

a kiedyś może w br

 

1x2400 w 11 v

 

może zasil Steg k2.03

1x1750 w 11v

 

mysle jeszcze o 2x 12 Re Se bo jak dolar poszedł w góre to 2x Fi Bl może być drogie

 

ale tak czy tak yakuza musi być zrobiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem krótko nigdy więcej Klasy D i głośników 15 cali :)

 

niewiem czy mi sie wydaje ale narazie steg i helon 12 na jednej cewce w jeden kanał 650 rms przy 11v

 

chce posłuchać muzyki gra muzyką wcześniej chciałem posłuchać słów HH to waliło basem zagłuszało muzykę

 

załączony w jeden kanał robi z helonem co chce muzyka jest punktualna a skrzynia ma 100L na 40 hz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlody1921, dokladnie tak - raz sprobowalem klasy D i wrocilem szybciutko do AB. powaznie bym sie zastanowil na sr-10 - to naprawde zacny glosnik w tej cenie, dzis mialem akurat wolna sobote to odrkecilem troszeczke glosniej muzyczke, cisnienie jakie potrafi wykrzesac sr-10 w klozecie na kawalku NEXY jest naprawde niezle, w moim aucie powietrze spierd... przez przednie uszczelki wokolo drzwi. hardcorowa proba potrafila nieco obnizyc obroty na biegu jalowym :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dave wrzuć jakiś filmik jak on gra !!

 

dziwi mnie to ze jak gra rap albo coś w stylu bass testu to krzesa z niego wszystko

 

a jak puszcze hh albo dance to gra poprostu z kulturką

 

jak zapiołem w mostek jedna cewke od helona to po kilku sekundach śmierdziała :)

ale aż byłem w szoku bo potrafiło ruszyć autem jak 15''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ze to az taka różnica to wow :P

 

czuje sie jakby wzmak wiedział czego i jak chce słuchać :)

 

[ Dodano: 2009-03-01, 13:23 ]

irytują mnie tylko dlaczego połączenia przewodów prądowych są tak małe :)

35mm2 to tam maxymalnie wejda

 

dam chyba 50mm2 do aku i z aku do wzmaka 35mm2

 

[ Dodano: 2009-03-01, 14:59 ]

producent podaje 0,65 cu na br czyli około 18,5 L na jedna 10'' w br ??

 

4 sztuki mi wejda w 74L netto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kupiłem właśnie dziś sound questa bardzo fajne wykonanie super mocno można skręcić wpasowało sie lux

 

polecam zamiast uszczuplania kabla obcinaniem :zdziwko: i dostałem 30 cm kabla 50mm2 :orany: od bezpiecznika do wzmaka

 

ale powiem szczerze że więcej żyłem ma kabel sound questa ale jakoś objętościowo wydaje mi sie ze jest spawalniczy grubszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...