Skocz do zawartości

I Tuning Show Jaworzno 10.08.2008


Rekomendowane odpowiedzi

był marcki (przynajmniej takiego wołali po nagrode) jezeli chodzi ci o tą zółtą to naprawde fajnie to miał porobione i wystawe itd - osobiście to jedna z najlepszych (jak nie najlepsza) wystawa na zlociku

 

[ Dodano: 2008-08-10, 21:46 ]

ale to moje osobiste wrazenie...

post-1-1218397507.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie o to hehe. Ostatnio jak się widziałem z Mareckim to jeszcze nie miał aż tak dużo przeróbek wewnątrz, a było to bodajże w październiku 2007 roku w Wawie na spociku 306team'u Miał człek pomysły, które wprowadzał w życie. Wiem, że miał wstawić inną tapicerkę i fotele z Golfa :hurra: Jego pug jużw niejednym magazynie tuningowym wylądował, a my w klubie jesteśmy z niego dumni :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhhh wydało sie, ano sprawuje sie tak ze jak dzisiaj przejezdzałem obok laseczki (była ok 10metrów od auta) to patrzała jak na idiote i uszy zatykała, a staruszki jakos dziwnie sie zachowują bo jak jade to patrza na mnie i pukaja sie w czoło u was w miescie tez tak z nimi:)??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhhh wydało sie, ano sprawuje sie tak ze jak dzisiaj przejezdzałem obok laseczki (była ok 10metrów od auta) to patrzała jak na idiote i uszy zatykała, a staruszki jakos dziwnie sie zachowują bo jak jade to patrza na mnie i pukaja sie w czoło u was w miescie tez tak z nimi:)??

 

ano pukają a kiedys to ja popukałem sie w czoło bo jak przejeżdżałem obok jakiś lasek to jedna tanczyć zaczeła chodniku

 

nero powiedz mi jeszcze jadna rzecz jaka skrzynia zmieści sie do bagażnika a3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ige,

heheh mi mówią ze jestem pojeb..., a jak zobacza głosnik to pierwsze słowo to o kurw..

tenga,

mi weszła w sumie po zewnętrznych wymiarach 101x47x51 płyta 22mm ale....

audi ma troche ciula.... zbudowany bagaznik bo nie idzie wykrecic boczków wiec wkładałem skrzynie od srodka po wyciagnieciu tylnych siedzen, musiałem jeszcze wyzynarka obciac górne otwory w bagazniku tzn jak patrzysz od srodka zeby ją wsunąc, teraz jabym robił to o 1 cm nizsza i o 1 cm węższą i 1 cm głębsza (głębokośc traktuje jako odległosc od klapy do siedzen)bo musielismy sporo nogami pracowac zeby ja wcisnac :P

a litraz netto po odjeciu kosza i scianki na BR to troche ponad 180L, i tak szczerze powiem ze na ten głosnik to chyba minimum :P

jak nie zapomne to jutro cykne fotki i wrzuce, to najwyzej zrobie nowy temat w dziale instalacje zeby nie robic OFFA:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strojenie 35Hz

niestety bede na tym startował chyba ze znajde cudowny sposób jak zmieniac strojenie w zamontowanej skrzyni :P

wyjmowanie jej to droga przez mękę

a co do wyniku to cała konfiguracja filtry, wzmacniacz i radio szły na ok 3/4 mocy miałem sprzet pierwszy dzien i nie testowałem na jaka puscic scierzke..

co do wyników na 2x10 to na 2x12 RF mulat ostatnio walnoł 147,1 ale i strojenie inne itd..... ale wpakował grubo ponad 3kW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strojenie 35Hz

niestety bede na tym startował chyba ze znajde cudowny sposób jak zmieniac strojenie w zamontowanej skrzyni :P

wyjmowanie jej to droga przez mękę

a co do wyniku to cała konfiguracja filtry, wzmacniacz i radio szły na ok 3/4 mocy miałem sprzet pierwszy dzien i nie testowałem na jaka puscic scierzke..

co do wyników na 2x10 to na 2x12 RF mulat ostatnio walnoł 147,1 ale i strojenie inne itd..... ale wpakował grubo ponad 3kW

 

No to jak na takie strojenie i bez przygotowania to całkiem wysoko. Musisz popracowac nad portem bys mógł stroic skrzynie bo na zawody za nisko.

 

na 2x 10" potrafia i wycisnać w granicy ponad 148db

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynka 170 litrow wchodzi normalnie od zewnatrz. Rafal co kupil odemnie RExxx18 ze skrzynia 170 wsadzilismy normalnie bez wiekszych problemmow do jego A3 . A wynik podobny mial do ciebie bo problem u niego polega z zasilaniem ale jak by nie bylo pokonal 2x orion hcca15 i do tego kazdy po monoblku oriona hccamial. Te glosniki duzo lepiej graja jak dostaja wieksza skrzynie. Do RE 18 mialem druga skrzynie 220 litrow to duzo lepiej juz gralo ale zato pudlo bylo duzo wieksze i nie ma mozliwosci wlozenie do A3 chyba ze z rozlozonymi siedzeniami . A i strojenie w tej skrzyni 170 litrow co startowal bylo 37Hz wiec nie za wysokie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadziliście i w to nie wątpie, i to bez problemu tylko u mnie polega problem na tym ze ja startuje w streecie a jak skrzynia weszła z góry to te 170L to max a u mnie to kazdy litr jest na wage złota, nawet przednia sciane robiłem pojedyńcza, bo w streecie misisz miec półke w hathbacku.

to audi 80 coupe z 2xorion HCCA 15" + 2xorion HCCA 5000d to MARCONI on ma za małe skrzynki do tych orionów i zamkniete są ale on nastawia sie bardziej na ESPL niz na drag, drag traktuje jako samo sprawdzenie sie, z tym ze on ma potencjał (nie wali wszystkiego na full) ma stingera konkretnego i gdyby załozył normalne skrzynki do tych orionów to bez najmniejszego problemu wypoierdziałby 147-148db

P.S czym zasila tego RE??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynka 170 litrow wchodzi normalnie od zewnatrz. Rafal co kupil odemnie RExxx18 ze skrzynia 170 wsadzilismy normalnie bez wiekszych problemmow do jego A3 . A wynik podobny mial do ciebie bo problem u niego polega z zasilaniem ale jak by nie bylo pokonal 2x orion hcca15 i do tego kazdy po monoblku oriona hccamial. Te glosniki duzo lepiej graja jak dostaja wieksza skrzynie. Do RE 18 mialem druga skrzynie 220 litrow to duzo lepiej juz gralo ale zato pudlo bylo duzo wieksze i nie ma mozliwosci wlozenie do A3 chyba ze z rozlozonymi siedzeniami . A i strojenie w tej skrzyni 170 litrow co startowal bylo 37Hz wiec nie za wysokie.

 

no włąśnie widzłem filmik z jego sprzetem i jakmi sie wydawało jeszcze troche miejsca w bagazniku zostało z boku i z tyłu na przykrecenie wzmaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...